Pimp My Ride

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Matjbc 16. 5. 2005 12:07

Sledujete někdo tento pořad? :D
Matjbc
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod huugh 16. 5. 2005 12:19

ne
huugh
Nováček

Odeslat příspěvekod Hustoles 16. 5. 2005 13:20

Kde to běží, chlapče? :hm
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod igorcas 16. 5. 2005 13:24

Miluji toto show. Divam se na ni kazdou nedeli na MTV, dokonce mam prvni sezonu na DVD. Jeste pred tym nez zacali vysilat tuto show, ktera je proslavila, West Coast Customs udelali moje 1999 Chevy Tahoe. 5" zdvih, Borla vufuky, Brembo brzdy, supercharged motor (440 konskych sil), velky kola, navigacny system, DVD, TV, MP3, satelitni radio, tri 7.5" LCD, camera vzadu, subwoofers ve stenach a jine. Tito kluci dokazi absolutne vsechno. Nemaji konkurenci. Leda tak DUB nebo PCM (Pacific Coast Motoring). Preji mnoho uspechu a urcite jim dam udelat muj dalsi truck.
Naposledy upravil igorcas dne 20. 5. 2005 17:05, celkově upraveno 1
igorcas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matjbc 17. 5. 2005 08:22

Já teda mám stažené 3 serie tohoto pořadu a zdá se mi že ta práce je sice pěkná ale co se do kvality týče nic moc, třeba už jen proto že oni to stříkají ustrojené a né jednotlivé díly apod: Věřím tomu že pokud by si to tam clověk nechal něco udělat oficialně tak by vše bylo ok, ale pro tento pořad to je jen takové pozlátko napovrchu. Ještě se chci zeptat oni tam maj njk časový či finanční limit? :D
Matjbc
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swifty 17. 5. 2005 10:41

Občas to sleduju, je to celkem drsný, co tam dokážou z těch zrezlejch aut udělat. Třeba teď, jak tam měl jeden borec starou dodávku, tak nakonec mu tam udělali vzadu krásnou sametovou sedací soupravu, dvě televize a vanu :) .
Swifty
Nováček

Odeslat příspěvekod Alessi 17. 5. 2005 11:08

Tak ale vemte si, že jim tam vozej opravdu sračky, prorezlý auta, který sotva jedou. Co jsem viděl já, tak někdy nešly ani stahovat okýnka, karoserie byla totálně prorezlá. A maj taky omezenej rozpočet, myslim že 50000 doláčů na jedno auto. Ale dělaj to fakt pěkně no.

Určitě to platí MTV a X-Zibit si na tom taky asi něco hrábne. Ale jinak pořad je to dobrej :wink:
Alessi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob ash 19. 5. 2005 09:22

Mě tam nejvíc dostalo, jak na starým VVW Busu opravovali prorezlý prahy. Normálně je tam nechali a přinejtovali přes ně další vrstvu plechu. Já myslel že budu blejt ...
bob ash
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 19. 5. 2005 15:58

Kluci, v kolik to v tu neděli na MTV běží??? :o :o
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swifty 19. 5. 2005 16:29

Koudelka píše:Kluci, v kolik to v tu neděli na MTV běží??? :o :o /quote]

Dávají to na MTV Base, ale mám dojem, že je to tam víceméně furt, jen v neděli večer jsou nový díly...
Swifty
Nováček

Odeslat příspěvekod Jim 19. 5. 2005 22:04

...jsou tam zajímavý výtvory, něco jako z dělati z hovna zlato... :D nejvíc mě ale fascinuje, jak má skoro každej majitel, a černoši obzvlášť, pomalu orgazmus z toho, co s tím provedli...to se bavím Mr. Green
Jim
TDI tuner roku 2007


Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 5. 2005 08:21

Obrázek
PIMP MY RIDE PLEASE Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Anonymni

Odeslat příspěvekod Swifty 22. 5. 2005 22:22

Haha, teď jsem se pobavil když jsem viděl překlad názvu téhle show v programu na satelitu - Pasák mé jízdy. :tleskani
Swifty
Nováček

Odeslat příspěvekod Chipoun 23. 5. 2005 07:40

Maty: Tak to je drsný :)
To je jak kdybych si na fabii 1.2HTP nalepil nápis WRC a abych tomu dodal grády tak ještě na kufr TDI
Chipoun
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků