Suzuki Swift model 2005

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JOE 5. 5. 2005 10:42

Je už někde k dipozici oficiální český ceník? Za týden se má začít prodávat, jsem na něj hodně zvědavaj. :) V Lipsku mě velice mile překvapil.
JOE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fero 5. 5. 2005 12:27

tu je slovensky ceniik, +- to bude to iste
http://www.suzuki.sk/auto/swift.html
fero
Nováček

Odeslat příspěvekod JOE 5. 5. 2005 22:16

Tak jsem před pár hodinami zjistil, že v Lbc už maj testovací kousek! :D Docela zajimavé, když ještě nejsou ceníky. Tak to půjdu příští týden projet.
JOE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirek-607 6. 5. 2005 13:13

Nejsem si tim jisty, ale myslim, ze jsem jeden modry videl na Strahove u prodejny Suzuki... stal jsem ale daleko, tak to neni na 100%...
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JOE 10. 5. 2005 23:14

Tak dnes ráno se jdu projet. Snad se mi do ruky dostane i nějaký ceník, tak ho sem případně alespoň stručně přepíšu. Nějak to nechápu, auto se má začít prodávat zítra, ale u nás na sídlišti už jedno stojí a ceníky nejsou nikde k nalezení! :( Docela zvláštní strategie! :(
JOE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr B. 10. 5. 2005 23:20

JOE píše:Tak dnes ráno se jdu projet. Snad se mi do ruky dostane i nějaký ceník, tak ho sem případně alespoň stručně přepíšu. Nějak to nechápu, auto se má začít prodávat zítra, ale u nás na sídlišti už jedno stojí a ceníky nejsou nikde k nalezení! :( Docela zvláštní strategie! :(:/quote]


Ceník by se hodil Mr. Green
Všechno hezké jednou končí...
Petr B.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 11. 5. 2005 04:57

Máte ho v mailu :)



Petr B. píše:
JOE píše:Tak dnes ráno se jdu projet. Snad se mi do ruky dostane i nějaký ceník, tak ho sem případně alespoň stručně přepíšu. Nějak to nechápu, auto se má začít prodávat zítra, ale u nás na sídlišti už jedno stojí a ceníky nejsou nikde k nalezení! :( Docela zvláštní strategie! :(:/quote]

Ceník by se hodil Mr. Greenn/quote]
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 13. 5. 2005 10:21

nazdárek... nevíte jestli se bude prodávat i tenhle Swift (ten s těma pěknejma plastama).

Nevím jestli to je to GTI nebo se to dá dokoupit u Suzuki... JINAK FAKT PĚKNÝ AUTÍNKO!

http://news.auto.cz/?article=3625

Obrázek
vratu
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JP 13. 5. 2005 10:23

no tak ten cenik neni zase tak pozitivni, kdyz se na to clovek koukne trosku dyl ....
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TempeSTi 27. 5. 2005 09:29

V testu SM porazil fabii..,SWIFT je prostě úžasnej....
)))))))))))))))))Suzuki Baleno((((((((((((((((((
TempeSTi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr B. 12. 6. 2005 19:08

vratu píše:nazdárek... nevíte jestli se bude prodávat i tenhle Swift (ten s těma pěknejma plastama).

Nevím jestli to je to GTI nebo se to dá dokoupit u Suzuki... JINAK FAKT PĚKNÝ AUTÍNKO!

Uurl]http://news.auto.cz/?article=3625[/url]

Obrázek


Je to sportovní paket a stojí okolo 70 tisíc.
Všechno hezké jednou končí...
Petr B.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr B. 12. 6. 2005 19:09

PS. Dnes jsem Swifta 1.3 projel, hodně povedené auto za zajímavé peníze. Motor ve vysokých otáčkách jede pěkně, odhlučnění je v rámci třídy v normě. Škoda jen, že u dealera nebyla silnější patnáctistovka.
Všechno hezké jednou končí...
Petr B.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wolfa 3. 7. 2005 18:53

Příští týden ho jdu zamluvit,vybiral jsem mezi Getzem,Fabii,Kalosem,ale nedavno jsem videl Swifta na fotce a byla to laska na prvni pohled,a kdyz jsem do nej vcera sedl,tak bylo rozhodnuto,tesim se jak malej kluk:)
Wolfa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr B. 3. 7. 2005 18:56

Wolfa píše:Příští týden ho jdu zamluvit,vybiral jsem mezi Getzem,Fabii,Kalosem,ale nedavno jsem videl Swifta na fotce a byla to laska na prvni pohled,a kdyz jsem do nej vcera sedl,tak bylo rozhodnuto,tesim se jak malej kluk:)l/quote]


1.5 nebo 1.3?
Všechno hezké jednou končí...
Petr B.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 3. 7. 2005 19:28

Wolfa píše:Příští týden ho jdu zamluvit,vybiral jsem mezi Getzem,Fabii,Kalosem,ale nedavno jsem videl Swifta na fotce a byla to laska na prvni pohled,a kdyz jsem do nej vcera sedl,tak bylo rozhodnuto,tesim se jak malej kluk:)l/quote]


Gratuluju, dobre rozhodnuti :)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků