Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 6. 2022 08:18

Třeba ho neviděl, protože jel moc rychle. A vůbec? Proč se prodávají tak výkonné auta a motorky, když je zde maximální rychlost 130?
anonymni

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 26. 6. 2022 08:28

Arnie J píše:
pozpatku_fijA píše:takže měl celoročky? :shock: :hm

:D

O:-)

-- 26. 6. 2022 09:33 --

Arnie J píše:Ok, takže kamioňácká lopata je z obliga?

těžko říct, ale když jedu s přívěsem, tak jsem hrozně nejistej a upřímně nevím, zda bych si takhle rychlý motorky byl schopen všimnout. Výhled je dost omezený a rozdíl rychlostí by byl zjevně 100km/h+
Jestli kamčák blikal aspoň 5s, tam bych ho asi zas tak nevinil ... to už by motorka měla preventivně brzdit ... ale nevím no
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 26. 6. 2022 08:59

Musím zaklepat, pár km na kamčáku jsem absolvoval, ale ještě nikdy se mi nestalo, že bych nějakého rychlíka přehlídnul.
Když se dobře podívá do zrcátka (tím myslím před zapnutím blikače a pak ještě jednou, než vybočí) tak není možné, tam takto vjet. Oni totiž někteří experti zatáčí rovnou s blinkrem, když ho teda vůbec dá.

Na druhou stranu, i když si někdy vyzkouším maximálku, nikdy bych v roli motorkáře, plnou rychlostí neprosvištěl kolem řady aut, protože je skoro tutovka, že to tam podobný expert pošle.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2022 09:00

Arnie J píše:Ok, takže kamioňácká lopata je z obliga?

To zase bude flejm pyčo.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 26. 6. 2022 09:01

Nevidím video, tak nevím kolik kokotů bylo přítomno.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2022 09:06

Dva.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 26. 6. 2022 09:27

garážmistr píše:Nevidím video, tak nevím kolik kokotů bylo přítomno.

Klasika, kamion to poslal do levého, nízkoletícímu motorkáři, což byl jeho poslední průlet v životě.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2022 09:29

Amen.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 26. 6. 2022 09:43

Marek Zrak píše:
garážmistr píše:Nevidím video, tak nevím kolik kokotů bylo přítomno.

Klasika, kamion to poslal do levého, nízkoletícímu motorkáři, což byl jeho poslední průlet v životě.


To jsem pochopil z diskuse. Zajímalo mne jestli třeba kamion nebyl v pravotočivým oblouku a nemohla se mu motorka schovat za návěs.

Jinak jsem zahlídl někde 180km/h na motorce. To je rychlost se kterou jde na dálnici pohodlně pracovat. Kamion se nezjeví v rychlým během desetiny vteřiny.

Obecně mám pocit, že se chování lidí na dálnici zhoršuje. Přibývá vpičistů, co je jim jedno, že by drobnou úpravou vlastního chování hodně přispěli k plynulosti a pohodě na dálnici.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 26. 6. 2022 09:47

nepříšlo mi to jako 180km/h, ale jako značně přes 200 km/h, podle toho videa ... brzdil, ale náraz vypadal jako rozdíl kolem 100km/h. Tak možná až jeho nárazová rychlost byla kolem 180km/h
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2022 09:48

Každopádně jel jak *****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 26. 6. 2022 09:49

pozpatku_fijA píše:nepříšlo mi to jako 180km/h, ale jako značně přes 200 km/h, podle toho videa ... brzdil, ale náraz vypadal jako rozdíl kolem 100km/h. Tak možná až jeho nárazová rychlost byla kolem 180km/h


S tím už se tak dobře nepracuje. :D
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2022 09:49

To ne :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 26. 6. 2022 09:50

to ne, ani na motorce, ani v kamčáku :-S
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2022 09:52

Bohužel.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků