Ceny PHM

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 6. 2022 13:03

V současné době se snažím tankovat prémiovou 95
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 23. 6. 2022 13:06

Ingos píše:
Zebas píše:Slovinsko jsem jel v pondeli a obyc N95 jsem tankoval hned na prvni pumpe za hranicema za cca 1.55eur. Dalsi pumpy cestou na tom byly podobne. Premiovka benzin brutalne odskocena na cca 2.3eur.

Proc tolik z vas tankuje premii? To mate vsichni sportovni auta nebo proste jen pro pocit a ze to pak zere o 0.22l mene?


Protože pak nemusím řešit nové vstřiky za 8k kus, mám lepší výkon, nižší spotřebu, čistou palivovou cestu, hladší chod motoru, větší odolnost vůči klepání apod. Zvlášť v době, kdy jsou nové motory extrémně citlivé na kvalitu paliva a dává se do něj čím dál víc biosraček. Pokud nemáš auto jen jako prostředek pro přesun z A do B, tak i když to dnes bolí, tak u svého auto prostě tankuju 100oktan nebo prémiovou naftu. Ono mi to pak vrací bezproblémovým užíváním, které je pro mě podstatnější než rozdíl 3-4,- na litru.

To zni uplne jako kdybys to opsal ze stranek OMV.


Nové produkty MaxxMotion nyní obsahují vyšší dávku aditiv, která zvyšují výkon, snižují opotřebení, udržují čistotu motoru a jeho dlouhodobou životnost. To vede k maximální účinnosti motoru a zvýšení spolehlivosti vašeho vozidla.
S palivy OMV MaxxMotion*

Zabránite znečištění a udržujete váš motor čistý.
Prodlužujete životnost vašeho vozidla.
Chráníte životní prostředí snížením množství emisí.
Chráníte motor proti korozi
Probíhá efektivní spalování
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 23. 6. 2022 13:25

taky že jo :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 6. 2022 13:33

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 23. 6. 2022 13:50

Ingos píše:
Protože pak nemusím řešit nové vstřiky za 8k kus, mám lepší výkon, nižší spotřebu, čistou palivovou cestu, hladší chod motoru, větší odolnost vůči klepání apod. Zvlášť v době, kdy jsou nové motory extrémně citlivé na kvalitu paliva a dává se do něj čím dál víc biosraček. Pokud nemáš auto jen jako prostředek pro přesun z A do B, tak i když to dnes bolí, tak u svého auto prostě tankuju 100oktan nebo prémiovou naftu. Ono mi to pak vrací bezproblémovým užíváním, které je pro mě podstatnější než rozdíl 3-4,- na litru.


Začínám mít pocit, že ti už v tý Boleslavi definitivně jeblo. Ano, převážně je 100 oktan lepší a proto ho tankuju do obou víkendovek, ale že by to byl takový zázrak a řešilo všechny problémy světa.. tvl.... :D
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 6. 2022 13:50

ne kazdy benzin ozancovany jako 100 ma 100 oktanu...
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 23. 6. 2022 13:52

Já tankuju E85, tam je přes 100 oktanů, ignos ještě hodně učit se co má.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod NoSwearek 23. 6. 2022 13:59

Dobrý duch píše:ne kazdy benzin ozancovany jako 100 ma 100 oktanu...


Ano, to máš pravdu. Opět jsi odhalil, jak málo se nad tím, co zde píšu zamýšlím. :-(

-- 23. 6. 2022 14:59 --

tslany píše:Já tankuju E85, tam je přes 100 oktanů, ignos ještě hodně učit se co má.


To ano, umět swapovat tak dobře, jako ty, tak VW/Škoda/Audi jediná nemá výrobní problémy.
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 23. 6. 2022 14:18

Ja tankuju 100 OMV protože neobsahuje bio sračku. Tedy obsahuje, ale není to bio co dělá v nádrži problémy. Je to nějaká chemikálie co se za bio jen vydává.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 6. 2022 14:23

ETBE
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 6. 2022 14:27

bio heroin
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 6. 2022 14:27

Dobrý duch píše:ne kazdy benzin ozancovany jako 100 ma 100 oktanu...

Dobrá poznámka.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 23. 6. 2022 14:32

Dnes nebude Ateca?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 23. 6. 2022 14:37

NoSwearek píše:
Ingos píše:
Protože pak nemusím řešit nové vstřiky za 8k kus, mám lepší výkon, nižší spotřebu, čistou palivovou cestu, hladší chod motoru, větší odolnost vůči klepání apod. Zvlášť v době, kdy jsou nové motory extrémně citlivé na kvalitu paliva a dává se do něj čím dál víc biosraček. Pokud nemáš auto jen jako prostředek pro přesun z A do B, tak i když to dnes bolí, tak u svého auto prostě tankuju 100oktan nebo prémiovou naftu. Ono mi to pak vrací bezproblémovým užíváním, které je pro mě podstatnější než rozdíl 3-4,- na litru.


Začínám mít pocit, že ti už v tý Boleslavi definitivně jeblo. Ano, převážně je 100 oktan lepší a proto ho tankuju do obou víkendovek, ale že by to byl takový zázrak a řešilo všechny problémy světa.. tvl.... :D


Kde píšu, že to řeší problémy světa? To, že se tím dá předcházet některým problémům je fakt a netvrdím, že ti to sníží spotřebu o 1l nebo zvedne výkon o 20koní. Napsal jsem proč to tankuju já a co si tankují ostatní je mi u *****.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 6. 2022 14:38

Tomas B píše:Dnes nebude Ateca?

Později. Dnes mám jiné starosti.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků