Audi A3

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 6. 2022 10:57

Dobrý duch píše:Jinak zksuim neradit v zatackach jen…

Po sjezdu z hlavni na dalnici to kusim vzit na dvojku. Hned je tam zatacka vpravo. Vlevo a zacina pripojovak. Je to cca 300-400 metru. Z tech cca 30 by se dalo rozjet na 100 ale nemzuu bo musim jet celou dobu na dvojku a nersdit bo sou to zatacky

Bohuzel i pripojovak je v zatacce takze nemuze preradit. A hned po konci zatima prava a na ni navazje leva zatacka. Takze nasledne 3-4 km porad na dvojku. Ale nemuzu jet ani 90 bo bych mel omezovac.

Pak uz je kousek rovinka tak tam rychle jebnu za 6 abxch nemusel na dvojku az do brna


Dej foto trasy, vyznačim ti body řazení, abys nemusel jet 3-4km na dvojku.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2022 10:59

Ja se s tim poperu.
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 6. 2022 11:04

Na kawě jsi taky řadil v zatáčkách?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 6. 2022 11:04

Nebo byla furt v omezovači?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 6. 2022 11:06

Tady je to koukám marný. Další, koho si goes povodil. Jdeme dál.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 6. 2022 11:08

:D
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurtoid 19. 6. 2022 11:21

Dobrý duch píše:
A jo. Uz sem se bal ze si nevymyslis pribeh jak jsi to testoval a jak je to zbytecne.

To uz je silna krec od tebe.




Hmm, jen jsem reagoval na to, že je to podle tebe strašně nákladná záležitost cpát to na sloupek řízení, proto to prý skoro nikdo nedělá. Tak jsem si jen říkal, že když to mohlo mít malé MPV s nějakou stokoňovou naftou od citrónu, tak kde je vlastně ten problém.


Dobrý duch píše:Kazdx druhx najezd na dalnici radim v jeho prubehu kdyz treba akceleruji a nechci cekat az na tu rovinku. Za apexem jdu na plyn a dle zatacky radim uz v ni. Nemyslim si ze je to svetovy unikat spise ten bude u toho kdo rika ze v zatacce nikdy neradi.


Pokud potřebuješ ručkovat volant na nájezdu na dálnici, tak se asi stala chyba někde trochu jinde než u těch pádel :D Leda, že bys měl možná nějaký málo strmý převod řízení ve stylu V3S.
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Ingos 19. 6. 2022 11:25

Dobrý duch píše: Takze nasledne 3-4 km porad na dvojku. Ale nemuzu jet ani 90 bo bych mel omezovac.


Myslíš 3-4km na dvojku v tom golfu R, co sám přeřadí v omezovači, jako asi 99% dalších aut?
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 6. 2022 11:26

Já bych jen připomněl, že Formule mají řazení na volantu a kdo není dement, tak během ručkování neřadí, tudíž mu také více vyhovují pádla na volantu.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 19. 6. 2022 11:28

Arnie J píše:Já bych jen připomněl, že Formule mají řazení na volantu a kdo není dement, tak během ručkování neřadí, tudíž mu také více vyhovují pádla na volantu.


Tak to jsi kokot co jde s davem a vůbec si nevyzkoušel obě řešení, takže nemáš nárok hodnotit co je lepší ;-) .
Bez pádel na sloupku jsi odsouzen jezdit sjezdy 90 na 2ku.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 6. 2022 11:29

:D :D :tleskani
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 19. 6. 2022 11:29

Ingos píše:
Dobrý duch píše: Takze nasledne 3-4 km porad na dvojku. Ale nemuzu jet ani 90 bo bych mel omezovac.


Myslíš 3-4km na dvojku v tom golfu R, co sám přeřadí v omezovači, jako asi 99% dalších aut?

Au.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 6. 2022 11:32

Ingos píše:
Arnie J píše:Já bych jen připomněl, že Formule mají řazení na volantu a kdo není dement, tak během ručkování neřadí, tudíž mu také více vyhovují pádla na volantu.


Tak to jsi kokot co jde s davem a vůbec si nevyzkoušel obě řešení, takže nemáš nárok hodnotit co je lepší ;-) .
Bez pádel na sloupku jsi odsouzen jezdit sjezdy 90 na 2ku.


A pak ještě 3-4km.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 19. 6. 2022 11:53

Arnie J píše:Já bych jen připomněl, že Formule mají řazení na volantu a kdo není dement, tak během ručkování neřadí, tudíž mu také více vyhovují pádla na volantu.

Od kdy má formule stejnej poměr řízení jako produkční auta? Tohle jsem čekal popravdě od jinejch uživatelů. :(
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 19. 6. 2022 11:59

Redlajn píše:
Arnie J píše:Já bych jen připomněl, že Formule mají řazení na volantu a kdo není dement, tak během ručkování neřadí, tudíž mu také více vyhovují pádla na volantu.

Od kdy má formule stejnej poměr řízení jako produkční auta? Tohle jsem čekal popravdě od jinejch uživatelů. :(


S kým to řízení mělo poměr?
Ingos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků