Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tslany 20. 5. 2022 08:50

:D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 20. 5. 2022 08:52

Tomas B píše:Já když jdu na přechod, vidím, že jede jen jedno auto, tak často udělám dva kroky zpátky, abych řidiči dal najevo, že nepřecházím. Přijde mi to slušnost, nic mě to nestojí kromě té ztracené 1,5 vteřiny.

Ale to asi děláme všichni a není s tím problém. Problém je, když to chodec neudělá a hodlá využít svých práv, řidič s tím počítat musí...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 5. 2022 08:54

Nemusi. Ale asi by mel…
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 5. 2022 08:56

Tomas B píše:úplně Mella vidim

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 20. 5. 2022 08:59

GeneHawkins píše:Ale to asi děláme všichni a není s tím problém. Problém je, když to chodec neudělá a hodlá využít svých práv, řidič s tím počítat musí...

asi tak - když chodec z jakéhokoliv důvodu jde, a nechce to auto pustit, tak by se řidič neměl cítit nějak šikanován, že chodci umožní přejít, i když za ním zrovínka nic nejede

Na jednu stranu se tady leckdo rozčiluje, že jezdit max 90 mimo obec a 50 v obci je omezování, a na druhou stranu by chtěl, ať ho chodec respektuje a neomezuje.
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 20. 5. 2022 08:59

Jako úplně nejlepší jsou lidi, co prostě auta by omezili kdyby vešli, tak tam pro jistotu pošlou jako prnví kočárek a poserte se třeba.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 5. 2022 09:02

goes píše:Nemusi. Ale asi by mel…


tak
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Japhy 20. 5. 2022 09:03

pozpatku_fijA píše:Jako pojedeš po hlavní a vjede ti tam tatra s pískem s vlekem. Budeš muset silně brzdit - budeš chápavý a řekneš si - za tatrou nic nejede, měl morální právo tam vjet a nedat mi přednost? Blahosklonně se usměješ a pokyneš mu? :kuk:

Nesrovnatelný. "Přednost" chodců se nerovná jízdě po hlavní.
Japhy
Nováček

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 20. 5. 2022 09:03

tslany píše:Jako úplně nejlepší jsou lidi, co prostě auta by omezili kdyby vešli, tak tam pro jistotu pošlou jako prnví kočárek a poserte se třeba.

takový nepotkávám, asi máme u nás na vsi málo přechodů :hm :mrgreen:
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 20. 5. 2022 09:06

Japhy píše:
pozpatku_fijA píše:Jako pojedeš po hlavní a vjede ti tam tatra s pískem s vlekem. Budeš muset silně brzdit - budeš chápavý a řekneš si - za tatrou nic nejede, měl morální právo tam vjet a nedat mi přednost? Blahosklonně se usměješ a pokyneš mu? :kuk:

Nesrovnatelný. "Přednost" chodců se nerovná jízdě po hlavní.

To ne, auto na hlavní smíš omezit, chodce ani to ne.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 20. 5. 2022 09:13

Nejradši pouštím hezký holky, líbí se mi, že je můžu bezostyšně hodnotit. :)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 20. 5. 2022 09:14

tslany píše:Jako úplně nejlepší jsou lidi, co prostě auta by omezili kdyby vešli, tak tam pro jistotu pošlou jako prnví kočárek a poserte se třeba.

Nevim, ale vsechny nase kocarky byly tlacny a ani jeden taznej.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 20. 5. 2022 09:30

hopa26 píše:Nejradši pouštím hezký holky, líbí se mi, že je můžu bezostyšně hodnotit. :)

Máš na to tabulky?
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 20. 5. 2022 09:43

osmička v žaludech O:-)
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 20. 5. 2022 09:45

nemám, rozhoduju se jen od oka. https://www.youtube.com/watch?v=Bhoo_SIwrKc
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků