Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 5. 2022 04:53

Asi tak.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 20. 5. 2022 06:10

Proč?
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 20. 5. 2022 06:54

m.a.x.i.m.u.s píše:Nedávno tu byla debata chodec a přechod, tak jsem dnes narazil na jeden názor.
https://www.facebook.com/story.php?stor ... 1058562507


Vynucovat si přednost vlastním tělem mi nepřijde moudré.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 5. 2022 07:01

Někteří si přesto mysli, ze to daj...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 20. 5. 2022 07:15

Arnie J píše:To je dobrá *****

A ještě k tomu má pravdu, co?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 5. 2022 07:16

:hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 5. 2022 07:18

GeneHawkins píše:
Arnie J píše:To je dobrá *****

A ještě k tomu má pravdu, co?

Myslíš ten řidič, za kterým nic nejede? Ano, má pravdu.
anonymni

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 20. 5. 2022 07:40

Vynucování přednosti vlastním tělem je jistě riskantní a nemusí to vyjít - sám bych do toho asi nešel - nicméně s názorem jako takovým souhlasím
Víte, milí řidiči, tohle už jsem vám chtěl delší dobu říct. Mám pocit, že tak trochu dochází k nedorozumění. Vy mě na přechodu nepouštíte. Na přechodu já mám prostě přednost. Vůbec nic proti vám nemám, ale to, že máte pod zadkem několiksetkilovou věc, kterou mě můžete zabít neznamená, že mi děláte laskavost tím, že nevyužijete své hmotnostní převahy. Jsme prostě jen účastníci dopravy, auto i chodec, která má nějaká svá pravidla. Chodci nejsou plezírní zpomalovači autodopravy. A přechod sakra znamená, že když k němu jedete, zpomalíte, podíváte se, jestli se k němu někdo neblíží a pokud ano, tak zastavíte. A neznamená to, že tím děláte někomu laskavost. Znamená to pouze to, že se nechováte jako úplný *****.
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 20. 5. 2022 07:50

Je to pracurak, který nezná pravidla.
Katikakus
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 20. 5. 2022 07:55

Potrebuje svezt na kapote
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 20. 5. 2022 07:57

Katikakus píše:Je to pracurak, který nezná pravidla.

Co konkrétně?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 5. 2022 07:58

Gene, gene...
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 20. 5. 2022 08:04

LukasKoudak píše:Gene, gene...

Hele, já jsem se koukal i do historie, jestli jsme spolu měli nějaký spor, čím zrovna tobě jsem ublížil. Nic konkrétního jsem bohužel nenašel. Já na to kdo to píše a komu odpovídám moc nekoukám, nic zvláštního si nepamatuju.
Možná jsem blbě hledal, tak jestli máš ten pocit, tak promiň.
Naposledy upravil GeneHawkins dne 20. 5. 2022 08:05, celkově upraveno 1
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 20. 5. 2022 08:04

pozpatku_fijA píše:Vynucování přednosti vlastním tělem je jistě riskantní a nemusí to vyjít - sám bych do toho asi nešel - nicméně s názorem jako takovým souhlasím
Víte, milí řidiči, tohle už jsem vám chtěl delší dobu říct. Mám pocit, že tak trochu dochází k nedorozumění. Vy mě na přechodu nepouštíte. Na přechodu já mám prostě přednost. Vůbec nic proti vám nemám, ale to, že máte pod zadkem několiksetkilovou věc, kterou mě můžete zabít neznamená, že mi děláte laskavost tím, že nevyužijete své hmotnostní převahy. Jsme prostě jen účastníci dopravy, auto i chodec, která má nějaká svá pravidla. Chodci nejsou plezírní zpomalovači autodopravy. A přechod sakra znamená, že když k němu jedete, zpomalíte, podíváte se, jestli se k němu někdo neblíží a pokud ano, tak zastavíte. A neznamená to, že tím děláte někomu laskavost. Znamená to pouze to, že se nechováte jako úplný *****.

XY situací, kdy u přechodu stojí nějaká pyča a přejít nechce, prostě tam stojí. Nebo jde k přechodu a nechce přecházet.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 5. 2022 08:05

garážmistr píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:Nedávno tu byla debata chodec a přechod, tak jsem dnes narazil na jeden názor.
https://www.facebook.com/story.php?stor ... 1058562507


Vynucovat si přednost vlastním tělem mi nepřijde moudré.


Klasickej případ přednasranýho jájínka už když ráno vylejzá z bytu. Pouštím lidi na přechodu běžně tím spíš, když mám za sebou další auta. Ale tohle "vynucování si" přednosti na přechodu v případě, že za mnou už nejede další auto, je nebezpečný a "zbytečný". Chodec případným počkáním ztratí asi tak 1,5 vteřiny, auto "zbytečně" zastaví a Greta je hned *****á kvůli emisím v luftu navíc. Kdo jí to má furt vysvětlovat na koberečku, navíc švédsky.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků