Ceny PHM

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod biker610i 19. 5. 2022 08:53

glider píše:
aikoN píše:Hele, možná jsem debil, ale dneska jsem zavítal na OMV tak nějak pozjišťovat, za kolik mají ty svoje prémiové benály, když Benzina tak blbne. První zjištění - když dané palivo není na totemu, tak to ještě neznamená, že ho daná čerpačka nemá. U stojanu je. No, zajímavá strategie, tohle mě už léta nutilo si myslet, že na většině čerpaček je už u nás neprodávají. Ale ani když jsem dojel k tomu stojanu, tak jsem za boha nemohl zjistit, kolik ten Maxxmotion stojí. Kde to mají napsané? :hm

Bolsom tam rovnako sa dnes prejst :D :D :D
A nikde to nebolo napisane, pytat som sa nechcel a pistol dvihat bez auta tez ne.
Ale funguje to ako pise Arni

Ja som sa bol pytat obsluhy keď som chcel vediet a u nas priemovy benzin ci na slovnafte alebo OMV (OMW :D) stoji skoro 1.95-2€ a do mojich veteranov tankujem iba 100vku len ta je u nas E5, lebo 95ka u nas je len E10 a ta je pre staré auta nevhodna
biker610i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 19. 5. 2022 14:35

Oh no +0,40 Kč/l na načůral 95
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 19. 5. 2022 14:46

Vláda schválila snížení, tak honem hore, ať to pak vypadá líp. :-(
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 5. 2022 15:11

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zoombaby 19. 5. 2022 17:45

Crab Rybnik
Přílohy
IMG_20220519_184322.jpg
zoombaby
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 5. 2022 17:45

opasino píše:Vláda schválila snížení, tak honem hore, ať to pak vypadá líp. :-(

Ono to není tak jednoduché. Byl zde článek. Chybu hledejte u rafinerií, nikoliv u čerpadláčů
anonymni

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 19. 5. 2022 17:48

zům: dikec, dobře už bylo :-S
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 5. 2022 17:51

Spousta lidí tu onanuje, jak levně natankují v HU a jak je to tam super. Ale doplácíme na to akorát my, slováci a další země, které ceny zastropované nemají.
anonymni

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 19. 5. 2022 17:57

Ty máš vystudovanou ekonomii? :shock:
Můžeš prosím nějak více přiblížit, jak přesně ty konkrétně doplácíš na to, že "spousta lidí" tankuje v HU? :hm
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 19. 5. 2022 18:29

On to myslel trochu jinak. Jelikož třeba MOL na domácím trhu prodělávají na prodeji PH, tak si to kompenzují brutálníma maržema rafinerií, které nakupují levnou ruskou ropu, při přeprodeji k nám.
Případně ještě k tomu vlastní síť čerpaček jako MOL nebo Orlen.

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... k-40397443
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 19. 5. 2022 18:35

já si stejně rád počkám na originál vysvětlení, jak lukasoj doplácí na to, že "spousta lidí" natankuje v HU
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 5. 2022 18:36

Ingos píše:On to myslel trochu jinak. Jelikož třeba MOL na domácím trhu prodělávají na prodeji PH, tak si to kompenzují brutálníma maržema rafinerií, které nakupují levnou ruskou ropu, při přeprodeji k nám.
Případně ještě k tomu vlastní síť čerpaček jako MOL nebo Orlen.

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... k-40397443

Jo, jo, o tom sem taky četl. Se mi to jeví jako celkem dost logické.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 5. 2022 18:36

Ingos píše:On to myslel trochu jinak. Jelikož třeba MOL na domácím trhu prodělávají na prodeji PH, tak si to kompenzují brutálníma maržema rafinerií, které nakupují levnou ruskou ropu, při přeprodeji k nám.
Případně ještě k tomu vlastní síť čerpaček jako MOL nebo Orlen.

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... k-40397443
To jsem presne myslel.
anonymni

Odeslat příspěvekod Ingos 19. 5. 2022 18:38

pozpatku_fijA píše:já si stejně rád počkám na originál vysvětlení, jak lukasoj doplácí na to, že "spousta lidí" natankuje v HU


Myslel to tak, že spousta šupáků u nás brečí, proč nemáme taky levný benzín jako Maďaři a chrochtají si, když tam můžou natankovat, ale nechápou celkový obraz.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 5. 2022 18:40

Ingos píše:On to myslel trochu jinak. Jelikož třeba MOL na domácím trhu prodělávají na prodeji PH, tak si to kompenzují brutálníma maržema rafinerií, které nakupují levnou ruskou ropu, při přeprodeji k nám.
Případně ještě k tomu vlastní síť čerpaček jako MOL nebo Orlen.

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... k-40397443

To dává smysl
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků