Superb 3 pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 5. 2022 09:17

Ingos píše:Doporučuju netestovat auta s trojkou v žíle. Pak se ty proporce můžou různě měnit.

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 5. 2022 10:04

:D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fortress 14. 5. 2022 10:08

Taky mi to přijde i u Arteonu R tak u Tiguanu R byla ospalá reakce na plyn pokud se nepřepnulo do Race mode.
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 5. 2022 11:49

To bude vždycky.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kony123 14. 5. 2022 12:38

A je někde nějaký odborník, který mi řekne, jaké změny se tam za ty roky udály, jestli to má cenu ještě kupovat? Nemyslím ty škodovácké joudy v salonech. Mimo to, co jsem popsal, mi taky přišlo, že je nový hlučnější. Může to být dáno tím, že já mám L&K s adaptivníma tlumičema (které mám navíc 3 měsíce nové) a testovaný byl Style na klasických? Na adaptivních tenhle motor nemají, jen s 2.0 TDI 147kW a to nechci. Rád bych se s někým o tom pobavil, protože bych ve výběru rád neudělal chybu... na současný jsem si zvykl a koupit za 1,3 milionu nový na to, aby mě minimálně 5 let sr.al (ve firmě obměňujeme po 5 letech, můj už přesluhuje), že ten předchozí byl lepší, to fakt ne.
Kolega si koupil GLB s dvoulitrovým benzínem, jednou jsem ho s tím vezl a za mě parádní auto... Jestli není lepší se porozhlédnout jinde.
Kony123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 5. 2022 13:27

Jestli ty nejsi krapet moc náročný...
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kony123 14. 5. 2022 13:33

Tak nenáročný nejsem, ale Superb mi do teď vyhovoval, i když citím rozdíly proti prémiovkám. Jestli bude znamenat to, že abych zůstal na stejném komfortu, budu muset koupit Mercedes o 200-300 tisíc dráž, tak s tím problém nemám, jen prostě po 6,5 letech spokojenosti se Superbem jsem čekal, že si ho koupím zas a že bude minimálně stejně dobrý, když je o 300 tisíc dražší, než v roce 2015.
Kony123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ingos 14. 5. 2022 13:39

Kony123 píše:A je někde nějaký odborník, který mi řekne, jaké změny se tam za ty roky udály, jestli to má cenu ještě kupovat? Nemyslím ty škodovácké joudy v salonech. Mimo to, co jsem popsal, mi taky přišlo, že je nový hlučnější. Může to být dáno tím, že já mám L&K s adaptivníma tlumičema (které mám navíc 3 měsíce nové) a testovaný byl Style na klasických? Na adaptivních tenhle motor nemají, jen s 2.0 TDI 147kW a to nechci. Rád bych se s někým o tom pobavil, protože bych ve výběru rád neudělal chybu... na současný jsem si zvykl a koupit za 1,3 milionu nový na to, aby mě minimálně 5 let sr.al (ve firmě obměňujeme po 5 letech, můj už přesluhuje), že ten předchozí byl lepší, to fakt ne.
Kolega si koupil GLB s dvoulitrovým benzínem, jednou jsem ho s tím vezl a za mě parádní auto... Jestli není lepší se porozhlédnout jinde.


LED svetla vs Xenony, rozvor zustal stejny, odhlucneni taky, podvozek je lip vyladeny po faceliftu, motory je otazka co je pocit a co jsou realna cisla. OPF a emise proste udelaji svoje a pusobi to utlumeneji. Jestli chces zmenu k lepsimu, tal logicky nemuzes koupit skoro stejne auto a jit jinam.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 5. 2022 13:53

Přesně.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 5. 2022 13:55

Za trest by měl vyfasovat moucha octu
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 5. 2022 13:55

To teda.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 14. 5. 2022 17:31

Kony123 píše:A je někde nějaký odborník, který mi řekne, jaké změny se tam za ty roky udály, jestli to má cenu ještě kupovat? Nemyslím ty škodovácké joudy v salonech. Mimo to, co jsem popsal, mi taky přišlo, že je nový hlučnější. Může to být dáno tím, že já mám L&K s adaptivníma tlumičema (které mám navíc 3 měsíce nové) a testovaný byl Style na klasických? Na adaptivních tenhle motor nemají, jen s 2.0 TDI 147kW a to nechci. Rád bych se s někým o tom pobavil, protože bych ve výběru rád neudělal chybu... na současný jsem si zvykl a koupit za 1,3 milionu nový na to, aby mě minimálně 5 let sr.al (ve firmě obměňujeme po 5 letech, můj už přesluhuje), že ten předchozí byl lepší, to fakt ne.
Kolega si koupil GLB s dvoulitrovým benzínem, jednou jsem ho s tím vezl a za mě parádní auto... Jestli není lepší se porozhlédnout jinde.

dám ti dobrou radu - nemá to cenu, nekupuj to
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fortress 14. 5. 2022 17:51

Za 1.5 za kolik by stál ten můj dnes "all in" bych do toho taky už nešel a to mi auto naprosto vyhovuje až na hluk při přejezdu příčných nerovností.
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 5. 2022 19:09

Rada od pozpatka...rada k nezaplacení 8-)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 14. 5. 2022 19:24

Dík 8-)
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků