1,5 metru

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 5. 2022 10:58

MELLO píše:První postiženej se ozval. :D

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ctirad 13. 5. 2022 12:36

Mě minulý týden předjížděl nějaký kokot v bílé oktávce fakt těsně (ve zúžení, které o 10 m dál končilo) a dodnes mě sere, že když jsem ho o kousek dál dojel před křižovtkou, tak jsem mu neřekl pěkně od plic, jestli to měl za potřebí a že přesně kvůli kokotům, jako je on se 1,5 m dostalo do zákona.
Ctirad
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 5. 2022 12:38

Ajaj
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 5. 2022 14:34

Ctirad píše:Mě minulý týden předjížděl nějaký kokot v bílé oktávce fakt těsně (ve zúžení, které o 10 m dál končilo) a dodnes mě sere, že když jsem ho o kousek dál dojel před křižovtkou, tak jsem mu neřekl pěkně od plic, jestli to měl za potřebí a že přesně kvůli kokotům, jako je on se 1,5 m dostalo do zákona.


“Skoda” ze to nevzal o 10 cm blize krajnici…
anonymni

Odeslat příspěvekod Vana666 13. 5. 2022 19:42

Ctirad píše:Mě minulý týden předjížděl nějaký kokot v bílé oktávce fakt těsně (ve zúžení, které o 10 m dál končilo) a dodnes mě sere, že když jsem ho o kousek dál dojel před křižovtkou, tak jsem mu neřekl pěkně od plic, jestli to měl za potřebí a že přesně kvůli kokotům, jako je on se 1,5 m dostalo do zákona.

Já dnes potkal skupinku kokotů pumpičkářů co se courali na cestě s hustým provozem, za nimi kolona aut a kvůli autům v protisměru je nikdo nedokázal předjet.
Přitom nedaleko vede hezká cyklostezka. Fakt kokoti
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 13. 5. 2022 19:44

Ja dnes zastavil kdyz jsem slysel auto za sebou, nechal auto objet a ridic mi podekoval. Tak nejak normalni reseni.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zelvotron 13. 5. 2022 21:03

Vana666 píše:
Ctirad píše:Mě minulý týden předjížděl nějaký kokot v bílé oktávce fakt těsně (ve zúžení, které o 10 m dál končilo) a dodnes mě sere, že když jsem ho o kousek dál dojel před křižovtkou, tak jsem mu neřekl pěkně od plic, jestli to měl za potřebí a že přesně kvůli kokotům, jako je on se 1,5 m dostalo do zákona.

Já dnes potkal skupinku kokotů pumpičkářů co se courali na cestě s hustým provozem, za nimi kolona aut a kvůli autům v protisměru je nikdo nedokázal předjet.
Přitom nedaleko vede hezká cyklostezka. Fakt kokoti


Jen se neboj, oni si to militantní pumpičky do zákona prosaděj, že budou moct jezdit vedle sebe a "v peletonu". V některejch zemích už to maj a to je voda na jejich mlejn. Dřív nebo pozdějš to bude. Budou to zkoušet tak dlouho dokud to neprojde.
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 5. 2022 21:09

Zkurvený požírači much.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 13. 5. 2022 21:30

Vana666 píše:
Ctirad píše:Mě minulý týden předjížděl nějaký kokot v bílé oktávce fakt těsně (ve zúžení, které o 10 m dál končilo) a dodnes mě sere, že když jsem ho o kousek dál dojel před křižovtkou, tak jsem mu neřekl pěkně od plic, jestli to měl za potřebí a že přesně kvůli kokotům, jako je on se 1,5 m dostalo do zákona.

Já dnes potkal skupinku kokotů pumpičkářů co se courali na cestě s hustým provozem, za nimi kolona aut a kvůli autům v protisměru je nikdo nedokázal předjet.
Přitom nedaleko vede hezká cyklostezka. Fakt kokoti

Pro takový mám připravený osvěžení.
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 13. 5. 2022 23:04

Já přes den viděl jet na kolech po silnici rodinu: otec s vozíkem se 2 potomky, další 2 děti na kolech a nakonec matka. Ti se taky asi nepředjížděli snadno.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Ctirad 14. 5. 2022 06:47

goes píše:
Ctirad píše:Mě minulý týden předjížděl nějaký kokot v bílé oktávce fakt těsně (ve zúžení, které o 10 m dál končilo) a dodnes mě sere, že když jsem ho o kousek dál dojel před křižovtkou, tak jsem mu neřekl pěkně od plic, jestli to měl za potřebí a že přesně kvůli kokotům, jako je on se 1,5 m dostalo do zákona.


“Skoda” ze to nevzal o 10 cm blize krajnici…

No to už by mě možná sundal a za tento nesmysl by ho pokutovali a měli byste případ, který tolik sháníte. Nějak věřím, že těch, které by za nedodržení 1,5 m od cyklisty někdo pokutoval aniž by tím způsobili nehodu bude minimum...

JardaB píše:Ja dnes zastavil kdyz jsem slysel auto za sebou, nechal auto objet a ridic mi podekoval. Tak nejak normalni reseni.

No to je samozřejmě rozumné, hlavně někde mám pocit, že je to skoro až otázka pudu sebezáchovy. Samozřejmě taky někdy auta pouštím atd. Jen bych teda ještě doplnil že to zúžení o kterém jsem psal bylo dlouhé 35 m a bylo to zúžení v místě autobusové zastávky (+jízdní pruhy oddělené zábradlím) a ne že se za mnou ten nebožák v oktávce dlouho trápil..
Ctirad
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 14. 5. 2022 07:50

zelvotron píše:
Jen se neboj, oni si to militantní pumpičky do zákona prosaděj, že budou moct jezdit vedle sebe a "v peletonu". V některejch zemích už to maj a to je voda na jejich mlejn. Dřív nebo pozdějš to bude. Budou to zkoušet tak dlouho dokud to neprojde.


Až tohle projde, tak si nechám nainstalovat nějakou tu hodně nepříjemně hlasitou frkačku a když takoví budou bránit v plynulosti provozu, tak bude test zvukovodů.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 5. 2022 20:34

Jo!

https://brnensky.denik.cz/zpravy_region ... -internetu

B y mne zajimalo zda nebyt pcr tak by zustal
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 5. 2022 20:37

tak určitěě :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 5. 2022 22:08

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků