Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mfilip 28. 4. 2022 11:47

Stejne tak bezmoc po zjisteni, ze tolik mega ruskych lidi veri putlerovi a neni sance s tim hnout. Kdyby se v rusku vzdedmul odpor proti valce, tak je to hotovo hned. Ale kdyz rusakum ani nevadi napadeni bratrskeho slovanskeho statu, neveri ani vlastnim detem, tak to je konecna.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 28. 4. 2022 11:47

mfilip píše:
zamis píše:Jako výhra by dalo považovat, kdyby rusko nahradilo všechny způsobené škody a všichni kdo se na nich nějak podíleli byli postaveni před soud a po zásluze potrestáni. Všechno ostatní mě příjde jako prohra.

Takze to bude prohra na cele care dle tohoto nerealneho schematu

no zatím to tak vypadá. Ono ve válce se jen těžko hledají vítězové, většinou zbydou jen poražení :(
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 28. 4. 2022 11:49

mfilip píše:Stejne tak bezmoc po zjisteni, ze tolik mega ruskych lidi veri putlerovi a neni sance s tim hnout. Kdyby se v rusku vzdedmul odpor proti valce, tak je to hotovo hned. Ale kdyz rusakum ani nevadi napadeni bratrskeho slovanskeho statu, neveri ani vlastnim detem, tak to je konecna.

"bratrský slovanský stát" tohel je ***** non plus ultra, šíříš tím akorát ruskou propagandu.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod mrazik 28. 4. 2022 12:13

Rusove se s ukrajincema nebyli bratri snad nikdy.
Na fronte je velka neznama, kolik jsou rusove schopni nasadit vojaku a hlavne s jakym vybavenim. Ukrajina ted dostava tezke zbrane, coz muze ztraty rusu jeste zvysit. Amici to uz rekli, ze potrebuji rusko co nejvice oslabene
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 28. 4. 2022 12:45

goes píše:dle meho ano i ne... v necem jo v necem ne, kazdopadne ukrajina proste prohrala a kus evropy s ni

Je velký rozdíl samostatnost získat a vybudovat funkční stát. Takoví Čečenci sice vyhráli válku, ale stát si nevybudovali. Moc dobře si to uvědomovali účastníci budapešťských jednání o Ukraině. Tam se počítalo s tím, že armáda nebude tak silná, aby odolala velké agresi a jednalo se o bezpečnostních zárukách. Opravdu makat na vlastní obraně začala Ukrajina se spojenci až po anexi Krymu. Na to ten mezivýsledek není tak špatný. Teď posilují a učí se za pochodu, chtějí skóre vylepšit a může se jim to podařit.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 28. 4. 2022 12:48

tslany píše:
mfilip píše:Stejne tak bezmoc po zjisteni, ze tolik mega ruskych lidi veri putlerovi a neni sance s tim hnout. Kdyby se v rusku vzdedmul odpor proti valce, tak je to hotovo hned. Ale kdyz rusakum ani nevadi napadeni bratrskeho slovanskeho statu, neveri ani vlastnim detem, tak to je konecna.

"bratrský slovanský stát" tohel je ***** non plus ultra, šíříš tím akorát ruskou propagandu.

S Poláky se rvou od nepaměti. Na slovanskou vzájemnost čas od času někdo vzpomene tady. Ruský chanát ji nikdy nepraktikoval.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Abre 28. 4. 2022 13:53

Je to sice dnes uz v podstate rusky opozicnik, ale jeho analyzy byvaji dobre.
https://www.armyweb.cz/clanek/pohled-z-druhe-strany-rozbor-ruske-armady-vudcem-tzv-dlr-igorem-strelkovem-girkinem
Spravedlnost pro pecha!
Abre
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod salam01 28. 4. 2022 14:23

Tpč, tak jsem tento víkend dokázal na dálku vyřídit papíry na věci, co jsme vezli (páč nás od jednoho přechodu Slováci vrátili, že vezeme náklad, a platit clo, DPH a čekat 40 hodin se nám nechtělo), přežil i lehčí pokec s UA kontrášema, kteří si mě na hranici vzali stranou, na hlaváku v Praze sehnal pracovnici NZ konzulátu, které jsem předal svůj živý náklad, aby je provedla přestupem (páč přímý vlak, na který jsem jim koupil jízdenky, byl zrušen), ale průjezd domů přes Bučovice nejspíš bude mít následky v podobě dopisu.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 28. 4. 2022 14:25

V Bučovicích mají radary rádi a množí je. Waze znáš? :)
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 28. 4. 2022 14:29

Dědek vyřeší
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 28. 4. 2022 15:12

písnu starostovi, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Já první 28. 4. 2022 17:48

Ukrajinská armáda stojí těsně před zhroucením a brzy půjde od válu.
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Skočte si do značky.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 4. 2022 17:49

To pises uz 2 mesice.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 28. 4. 2022 18:19

Minimalne obden rusove znici nekolik municnich skladu, desitky vojenskych cilu. Je az neuveritelny, kolik toho ukrajinci, podle tohoto tvrzeni, maji.
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abre 28. 4. 2022 19:01

Obavam ze Svedaci uz maji jine starosti nez vstup do NATO.
Inu neni lepsi strategie nez rozlozit protivnika vnitrne.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/integrace-svedsko-migranti-premiera-selhani-vznik-gangu.A220428_165058_zahranicni_misl
Spravedlnost pro pecha!
Abre
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků