Ukrajina autem

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 3. 2022 21:25

možná leda tak...to by se tamním občanům šiklo, taková pomoc
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 13. 3. 2022 08:13

Co jsem koukal,tak nejzranitelnější jsou zrovna ty tanky, věže jim tam lítaj jako čepice.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 3. 2022 09:29

To jo, to psali i ukazovali.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 13. 3. 2022 09:31

v karaptech už rozmísťují vojáky po vojensky strategických místech, už se to žene i tam
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 3. 2022 09:37

***** Rusácký, vypadá to, že se zdaleka ještě nevyčerpali.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 13. 3. 2022 10:19

V tom má prsty i ten zjeb Lukasenko
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 3. 2022 10:26

Ono to nakonec vypadá, že se jim záměr podaří, to je průser....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 13. 3. 2022 10:56

Jo, asi jo. Bohužel. Já to teda moc nesleduji, ale už tak pár dní to vypadá že ten Kyjev dají. Ono vrahovi už nic jiného ani nezbývá aby nebyl za úplného trotla.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 3. 2022 11:21

bych všechnu tu verbež nahnal na Sibiř, ať tam shnijou
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 3. 2022 11:22

Za Ural s tou svoločí.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod biker610i 13. 3. 2022 21:31

idealna doba mam pocit ze uz nebude asi nikdy , furt nieco ]:-< Najprv covid, karanteny , covid pasy a picoviny a teraz vojna . ked som v 2015tom na UA tak ubytovanie vtedy sa dalo zohnat za nejakych cca 5-10eur/noc. Netvrdim zeby som tam chcel ist hned ale mozno ked bude aj teplejsie aby sa dalo v pohode prespat v aute ( ak by sa nedal zohnat hotel) a nemusel mat nastatovane celu noc koli kureniu. V mazde som uz spal po ceste niekolko krat napriklad ked som siel na nej do Tuniska, Bulharska alebo na sever Polska. Teraz mam aj tazne a nosic na bicykle a rozmyslal som zeby aj bike by som zobral zo sebou. Teraz je aj dost zima este a mrznut niekde v aute tiez nieje bohvieco. A do leta tazko povedat ako sa dovtedy situacia tam vyvinie ale priebezne to sledujem a zatial ten zapad je ako tak OK tu su este videa ako som jazdil v 2015-tom po Lvove a inde

Mazda 323F BJ
Fiat Uno logo 2x
Scania 450R
biker610i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 13. 3. 2022 21:49

Ted to proste ok neni.Az skonci vojna a zacne ta zeme nejak trochu fungovat tak tam jedu taky (ostatne sem mel na letosek naplanovanych nekolik vyletu na Ukrajinu, jezdim tam kazdy rok poslednich par let) ale ted bys tam pusobil bud jako ruskej spion a nebo jako picus kterej tam jede vocumovat utrpeni lidi.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod biker610i 13. 3. 2022 21:57

no a tiez som nad tym rozmyslal ze ci by ma nepovazovali aj za spiona :shock: lebo v pase mam aj uz neplatne bieloruske a ruske viza. to ked este v 2016 som bol v rusku na kamione tak som ich potreboval ale aj je v tych vizach napisane ze voditeľ-= vodič
Mazda 323F BJ
Fiat Uno logo 2x
Scania 450R
biker610i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 3. 2022 22:01

Jed tam. A doufej ze te trefi. Lidsky genofond by si to zaslozil. Klidne ti prispeju na cestu a pres uk konzulat zkusim zajistit vstup
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 13. 3. 2022 22:03

biker610i píše:no a tiez som nad tym rozmyslal ze ci by ma nepovazovali aj za spiona :shock: lebo v pase mam aj uz neplatne bieloruske a ruske viza. to ked este v 2016 som bol v rusku na kamione tak som ich potreboval ale aj je v tych vizach napisane ze voditeľ-= vodič


Asi by jsi se tam snadno mohl dostat do situace kdy by ti nekdo z ukrajincu miril kalachem na hlavu no.Mne stacilo kdyz nas v Karabachu podezrivali ze spionaze a byli jsme asi na 6 hodin zadrzeny a na vyslechu.A to tam tenkrat kdyz sem tam byl nebyla aktivni valka, ale jen zamrzlej konflikt.Tohle fakt neni uplne *****.

-- 13. 3. 2022 22:03 --

goes píše:Jed tam. A doufej ze te trefi. Lidsky genofond by si to zaslozil. Klidne ti prispeju na cestu a pres uk konzulat zkusim zajistit vstup

ano.klidne taky pridam nejaky hrivny na cestu :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků