Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 12. 2. 2022 21:18

Arnie J píše:
JardaB píše:Neni to pro kazdeho i kdyby delal presne to, co ty.

Je to tak. Přestože goesovi z toho asi rupne hlava :D

A ja myslel, ze mu z toho praskne curak :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2022 21:19

Nerupne mi nic. Za tech x roku sem uz slysel hodne duvodu jak se sebou nemuzou lidi nic udelat. Jejich problem.
Samo tech psr procent co fakt nemuze neresim
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 2. 2022 21:21

Aby bylo jasno, tak my tě nechceme kritizovat. Jen prostě aby to vše klaplo jako v tvém případě, tak si musí sednout víc věcí (aspoň bych teda řek). Samozřejmě pokud někdo mudruje doma na gauči, tak jeho šance na úspěch je přesně 0 procent :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 12. 2. 2022 21:24

koukám, kdo všechno může za pechův ***** život, tak jsou to Němci, Američani, Ukrajinci, buzny, černý huby, bývalá manželka, operátoři cnc, tchyně.. no je toho dost :D
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 12. 2. 2022 21:25

goes píše:
PeTr7650 píše:Co ti rusáci, *****? Moji kamarádi Ukrajinci začínají panikarit


Nevim. Dle meho tam v nejake forme vlitnou. Obsadi co ted nema ukrajina pod kontrolou. Pridaji cestu na krym. Zafixuji stav. Pockaji na diplomatickou notu. Dve ukozecky dostanou zakaz cestovat do eu. Za rok si na to nikdo nevzppmene.



To taky může dopadnou tak, že tam budou strašit jeden druhýho a může to trvat mnoho let.... Jako studená válka.... Nebo taky úplně jinak... Jde jen o to, že Rusové nemají smysl pro humor a když je to popadne, tak je nic nezastaví....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2022 21:25

Ale jasne ze chce spousta a uspeje jen zlomek. Garance zadna. Jen rikam ze zaklad je chctit a neco proto delat. Jako v tom vtipu

chlápek se 10 let každé ráno modlil: „Pane Bože, prosím, dej, ať vyhraju v loterii…“ Po deseti letech se najednou rozevřelo nebe a Bůh mu povídá: „Tak už si konečně kup ten los!!!“
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 12. 2. 2022 21:28

goes píše:Ano. Vymluva na “stesti” je typicka pro lidi jako jsi ty. Jenze jardo abys to stesti mel musis taky neco delat.



Asi si nerozumíte.

Ty ji dobrej kšeftman a to každej neumí.

Když vylezeme z kuny, máme ty šance všichni stejný. Někdo umí, někdo neumí, ten dělá to a ten zas tohle...

Ty umíš kšeftovat. Já ne... Já umím spravit motor, stroj, auto, ty ne... Každý dělá, co umí...

Akorát ty černý huby, nedělaj nic :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2022 21:30

Ja sem nikdy nekseftoval a asi ani nebudu. Delam kapku jine veci.
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 12. 2. 2022 21:30

Rusakum jde asi jen o to, aby nemeli NATO na hranicich. Je jen otazka, co jsou schopni pro to udelat. Nejakou Ukrajinu maji v pici asi obe strany.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 12. 2. 2022 21:31

goes píše:Ale jasne ze chce spousta a uspeje jen zlomek. Garance zadna. Jen rikam ze zaklad je chctit a neco proto delat. Jako v tom vtipu

chlápek se 10 let každé ráno modlil: „Pane Bože, prosím, dej, ať vyhraju v loterii…“ Po deseti letech se najednou rozevřelo nebe a Bůh mu povídá: „Tak už si konečně kup ten los!!!“


Ono je to taky o tom, že v začátku musíš většinou dost zariskovat....

Jsou lidi, co jsou dobří, zastavili svůj barák, aby rozjeli firmu, uměli to a daří se jim dobře...

Jsou i lidi, kteří to neumí, přesto se o to pokoušeli a dostali se do hoven.. To už je zase o tom, kdo co umí a zda je schopen relevantně vyhodnotit, zda je schopen tu firmu rozjet nebo ne... On je každý chytrý, než mu dáš do ruky zdroje a chceš produkt...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 12. 2. 2022 21:32

goes píše:Ja sem nikdy nekseftoval a asi ani nebudu. Delam kapku jine veci.


To je relativně nepodstatné v tom, co jsem chtěl sdělit...

Děláš co umíš, uživí tě to, zjevně velmi dobře, takže je to všechno v pořádku.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2022 21:33

Jdem dal
anonymni

Odeslat příspěvekod -pb- 12. 2. 2022 21:42

JardaB píše:Rusakum jde asi jen o to, aby nemeli NATO na hranicich. Je jen otazka, co jsou schopni pro to udelat. Nejakou Ukrajinu maji v pici asi obe strany.

a to si fakt myslíš, že si myslí, že na ně nato zaútočí? to že v tomhle duchu jedou domácí propagandu, aby se lidi neptali proč to tam stojí pořád za ***** je další věc... jinak nato přímo na hranicích mají už od jeho počátku
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 12. 2. 2022 21:55

Nato s Amerikou za zády je schopná jakéhokoliv nápadu, třeba i zaútočit na Rusko... Stejně tak Rusko je schopno, pokud je budou dál srát, nechat průchod emocím a zaútočit na ty jejich jednotky... Kdo bude první je jedno, jen nevíme kdy to bude, protože že by to nebylo, je už pravděpodobnost spíše menší, než že to bude...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 12. 2. 2022 22:04

chápu, že na to koukáš ze svého pohledu, ale to není jako když se u vás porvete v hospodě. Nikdo nepujde do přímého konfliktu nato x Rusko a to je právě ten důvod, proč se Rusko tak brání rozšiřování nato, protože mu to bere vlastní expanzivní potenciál
-pb-
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků