Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Nekenieh 21. 1. 2022 17:07

Pozítří s tím zkusím odjet. Je zutá jedna guma, tak se to musí v tom zachumeleném marastu přezout. Asi pod to vrazím trámek a hever dám vedle auta. Je tam dost měko, naštěstí.
Teď se na to ještě necítím.

-- 21. 1. 2022 17:10 --

Bez středovýho difu se nesmí po tvrdém a nechce se tomu moc zatáčet. Ale asi je to lepší na sněhu 4*4 než jet jen na zadek.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 21. 1. 2022 17:11

Takže zeť tě odvezl do nemocnice? Jak dlouho si tam s otřesem čekal? A pak ti dali kapačku s nečím? Injektáž asi máš, že? Testovali tě na vira?

-- 21. 1. 2022 17:12 --

hustý to jsem vůbec netušil, že někdo takový 4x4 systém existuje v realitě
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 21. 1. 2022 17:12

Tak po loukách to driftovalo nádherně, ale tak je zkrátka prostor.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 1. 2022 17:15

Nekenieh píše:Vzhledem k tomu, že si ze včerejška pamatuju akorát snídani a pak až večer v nemocnici, tak není co vyprávět. Ale podle stop se auto postupně svezlo na krajnici (dost velký příčný sklon vozovky), kde se předek zabořil, zadek mne předběhl, a pak z prakticky nulové rychlosti kotoul ze stráně. V autě motorovka, železný hrábě ... takže jsem rád za podlitý oko a otřes mozku. Auto zůstalo na boku, takže jsem musel vylézt jako z tanku. Vzal jsem RZ pod paží a vyrazil po silnici směrem od domova. Naštěstí mne našel náhodou zeť. Kdoví kam bych došel.
Teď už doma v posteli. Nic kromě hlavy nebolí, furt spím.
Neměl jsem zapnutý předek, beru to jen jako věc do terénu, možná chyba. Ale nemá to středový diff.


Je to divne. Wolf rikak ze to nejde urvat
anonymni

Odeslat příspěvekod Nekenieh 21. 1. 2022 17:31

Však má pravdu. Má to tak neuvěřitelný gripp, že se to podařilo nakonec až převrhnout. :-D
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 1. 2022 17:32

:))
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 1. 2022 17:38

:-)

-- 21. 1. 2022 17:43 --

Jinak každopádně....je bomba jak mozek funguje... Vůbec nevíš co si dělal, ale přes to, si sundal z auta značky...

Třeba tohle je myslím věc, která by mne normlane nenapadla a snad ne ani v tom stavu /ale to pravé člověk nikdy neví/.

Já když měl tehdy nehodu na tom skútru, tak si myslím, že jsem vnímal tak nějak všechno /samo lehce zkreslene/... KROM BOLESTI... Tu jsem začal vnímat až v sanitce.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 1. 2022 17:49

Na druhou stranu bitov vyjde na dvijku a clovek si neoamatuje 3 dny. Holt best valju
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 1. 2022 17:52

Tak to je jiná forma zážitků...

Jinak... Nepamatuje že fakt nepamatuje a nebo dělá a raději si nepamatuje...

V tom může být rozdíl...

;-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod metyn 21. 1. 2022 17:59

anebo Alzeheimer? dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Nekenieh 21. 1. 2022 18:10

Jo, neurovědci tvrdí, že lidský mozek je poměrně nespolehlivá věc. Až že tupě věřit tomu co jiní zaručeně viděli, slyšeli, či zažili není dobrý nápad. Přestože se může jednat o důvěryhodné lidi.
Takže já pro jistotu vůbec nevěřím tomu co si myslím. :D
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 1. 2022 18:11

Tak hlavne to procento vadnych je pomerne velke. Skoro jak by mozky pro lidi delal Fiat.
anonymni

Odeslat příspěvekod Nekenieh 21. 1. 2022 18:21

Když připustím, že jsem měl 8 hodin okno, tak jsem jel tu dobu vlastně po Windows. A žádná sláva řeknu Vám. Jádro systému sice běželo, ale aplikace padaly nebo nešly vůbec spustit. Chudáci počítače.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod glider 21. 1. 2022 18:32

evlo píše:hustý to jsem vůbec netušil, že někdo takový 4x4 systém existuje v realitě

Liazka, V3S, Traktory stare, offroady...kopec vozov.

-- 21. 1. 2022 18:33 --

Nekenieh píše:Tak po loukách to driftovalo nádherně, ale tak je zkrátka prostor.

A mal si pas?
Bo prevratil si sa zjavne v nulovej rychlosti, tak by som necakal take skody na zdravi...

Kazdopadne vela zdravia.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 1. 2022 19:14

No ono to udělalo kutululu. A takové kutululu když nabere hybnou sílu..., Tak ty energie na pocuchani tam je dost, takže ono psát o nulové rychlosti je trochu zlehcene. Ta energie na kutululu tak velkého a těžkého auta nebude malá. Ono by se chtelo říct, že z nuly se to asi taky nepřevrátilo. Ale kdo ví...
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků