Výběr auta co by zvládlo i trochu teren

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

co bude nejlepsi v terenu, ale zaroven bude pouzitelne obcas i mimo nej?
Konec hlasování: 25. 3. 2021 18:41
Pajero (Velke 5d), asi v nafte, benzin nesehnatelny 2 %  9%  [ 2 ]
Jeep GC (asi WK, mozna wk²), asi taky v nafte, benzin nesehnatelny 2 %  9%  [ 2 ]
Patrol (asi v nafte), ale vyber je nic moc, jsou uz spis jen megastare 0 %  0%  [ 0 ]
Grand Vitara 5 %  23%  [ 5 ]
xTrail urcite predchozi model, novy ee 2 %  9%  [ 2 ]
Land Rover Freelander (uf da se, ale beru to jako ustupovou eko variantu s nejistou budoucnosti) 0 %  0%  [ 0 ]
Land Rover Defender ... jako jo, laka, ale bojim se ze bych krvacel... 0 %  0%  [ 0 ]
Freemont.... no varianta, ktera by mne asi vytahla z vetsiny pruseru na horach, ale jistota to neni ani nahodou, vim, ale... 3 %  14%  [ 3 ]
neco jineho, vsechno jsou chujoviny (existuje Forester a dalsi, ale... vyber mizivy... a neni to taky uplne domterenu) 7 %  33%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 21

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 5. 2021 08:03

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 5. 2021 08:53

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2021 07:13

Tak to trošku oživím...
Včera sem překonal najetých 12 tis. km (auto mám od února)... Cena za ujetý km pomalu klesá, už jsem na 33 Kč/km... :-)

Nicméně (nevím jestli to pro ty zoufalce bude stačit) se včera objevila první závada, která zatím sama neodešla (pořád věřím, že můře ještě odejít sama)... Přestalo hrát rádio. Rozuměj, krabička hraje, HF funguje, video přehrává, HDD načítá, jen prostě nefunguje rádio (a to ani FM, ani MW a ani LW, a ni to nějak nereguje na tlačítka). Takže asi nějaký čas budu jezdit na Spotify.

A propos... On ten Mygic nikdy nebyl to nejlepší na světě (zamrzá to srdnatě - dle youtube, HDD odcházely jak na běžícím pásu...), nicméně opět si tak nějak říkám, jak budou za pár let fungovat všechny ty současný auta s displayi přes celou přístrojovku. Prostě tomu nějak nevěřím...

Protože, když už se mi něco v autě *****.lo bylo to něco podobného. Mechanika mi obvykle na autech drží.
Naposledy upravil maincoonsback dne 16. 9. 2021 08:28, celkově upraveno 1
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 9. 2021 07:44

po 30ti letech uspense kariery sis konecne mohl dovoli 12 roku stary jeep. Za mne uprimna gratulace a palec nahoru. A preju ti, at tato porucha odezni a jsi i nadale spokojen.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 9. 2021 07:53

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 16. 9. 2021 07:56

:D
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2021 07:57

goes píše:po 30ti letech uspense kariery sis konecne mohl dovoli 12 roku stary jeep. Za mne uprimna gratulace a palec nahoru. A preju ti, at tato porucha odezni a jsi i nadale spokojen.

no sem vzorem skromnosti...
:D
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 16. 9. 2021 07:57

:D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 9. 2021 08:07

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2021 08:25

:-)

Ale hlavně... Budu teď posílat fakturu za ty zimní sady, jak mi Goes slíbil, že mi to zaplatí...
Tak předpokládám, že není tlučhuba... V pondělí sem objednal kola plus pneu na Jeep, dneska sem objednal na 5008... Dohromady to bude tak za 40ku a to se hodí... KDe to člověk najde na ulici...

Komu by to neudělalo radost mít takového kamaráda.
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod tslany 16. 9. 2021 08:59

Tam dej ten 2din a bdue to.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2021 09:34

jj

Asi to udělám. Ale uvidím ještě co bude. Možná se koupí ještě do konce roku nový Jeep (ale není moc času to řešit), takže bych to asi neřešil teď. Kdyby šlo o rádio, tak bych to měl už vyměněný dávno, mám i soupis dílů, ale je tam ten problém v té obrazovce, kde mi jak sem ti psal tvrdili, že to nebude kompatibilní. A nejsem si úplně jistý, jestli tam na tu stropnici by šel případně dát nový display. A nechat tam něco s dírama a nebo jen mrtvý display taky nechci. No prostě celé to bylo v Ahifi za dvacku, spíš víc (8 radio, 2 rámeček, 2 konektory, kdyby display to je sedmička (4 nejlevnější), práce minimálně 3 (možná víc)...) a do toho se mi nechtělo jít.

Já sám to neudělám. Kdyby se ti do toho chtělo... Ale asi taky čas nemáš...
:-)
Soupis dílů z Ahifi mám (co je k tomu potřeba - rámeček, konektory, zachování ovládání na volantu - to bylo nejdražší...). Za to chtěli 600 (že se jako podívají..).
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod tslany 16. 9. 2021 09:36

Dvojka za rámeček a dvojka za konektory 8-D Nic, končím v IT a jdu prodávat věci z číny.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2021 09:38

Rámeček tam byl i za 990... ;-)
Jinak... jako jo, no.
A to si vem, že tam mají narváno...
Prostě... Výměna rádia by mne tam vyšla na cca 14 000, kdybych to chtěl s tím stropním displayem, byl sem přes 20 s tím, že neumí udělat propojení autorádia s tím co tam je a musel by se dát nový... Propojení mi už nacenit neuměl.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 16. 9. 2021 09:45

tslany píše:Dvojka za rámeček a dvojka za konektory 8-D Nic, končím v IT a jdu prodávat věci z číny.
ja jdu kopat kanály
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků