Nazor a doporuceni na vyber SUV do 750tis

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod duffson 23. 7. 2021 12:11

goes píše:
Arnie J píše:Lidi jezdící v proprděných prémiích zpravidla věcmi jako Kodiak hluboce opovrhují :D


Tak maji pocit ze jsou pani kdyz si kupi jako spravny gadzo volitanou premii aby vypadali lip kdyz na novou nemaji.



Tomuhle nazoru uplne nerozumim...pokud se bavime o tomto typu lidi, tak ti si zpravidla kupuji vylitany 15+let stary vrany za co nejmensi peniz a serou na naklady, serivs apod..Hlavne ale, ze maj "karu"...
Nicmene nevidim nic spatnyho na tom, koupit 5-6let jety auto s najezdem radove kolem 100k rekneme za polovicni cenu nez v salone? Ja osobne nevidim zas smysl v tom jit a koupit za mega+ novyho Kodiaqa kterej nenabizi nic cim by me zaujal a btw ojetiny s vybavou a jedinym prijatelnym motorem 2.0TSI 132KW(nechapu jak to muze nekdo koupit v necem slabsim) stoji velice podobne co Q5,X3,XC60 a dalsi v kategorii...
Co se tyka superba - v nadpise stoji SUV (duvod je, ze jezdim obcas chatu kde je velmi spatna cesta pro nizky osobak).

Chtel jsem tu zjistit primarne zkusenosti majitelu, nazory na jine modely atd. V podstate az na par vyjimek tu nic kloudneho nepadlo.
duffson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glider 23. 7. 2021 12:44

No dali sme ti tipy, co viac ta zaujima?
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 23. 7. 2021 12:51

X5 2017 mám. 25d, twin turbo, na pérech a 18”. Moc to nežere (8-9), zatím se nic neposralo, jezdí slušně, ale vzduch je vzduch (byla to skladovka, takže se s konfigurací hejbat nedalo).
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 23. 7. 2021 14:14

Clany ti tam ty měchy swapne.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod duffson 23. 7. 2021 14:38

glider píše:No dali sme ti tipy, co viac ta zaujima?


No rad bych slysel vic nazoru na ty modely co jsem vypsal...popr jestli ma smysl neco jinyho?
Dost se mi libi ta Mazda CX5 s 2.5 141kw atmo AWD, ale ma to o 34l mensi kufr nez mam ted v Q5(540l) :-S Jinak po vsech strankach se jevi zajimave. V benzinu pokud nebude koncern (TSI) tak u BWM se nic nenajde nebo tam uz cpou twin turba, Volvo snad ani nic nedela a hlavne XC60 opet mensi kufr... Proste za boha nevim, co by pro me melo smysl.
Vsichni strasi s tim, ze naftu dnes nebrat...nicmene primovstrikove benziny na tom nejsou podle meho o moc lepe a na kratsi trasy take neprilis vhodne..

Designove se mi hrozne libi Tiguan (kor v R-line), ale nevim jak to je s kvalitou neb mi prijde ze VW uz neni co byvalo..No a klasicky mensi kufr :/

Asi si ji necham a bude :D
duffson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yndezit 23. 7. 2021 14:43

+1
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 7. 2021 14:54

duffson píše:
glider píše:No dali sme ti tipy, co viac ta zaujima?


No rad bych slysel vic nazoru na ty modely co jsem vypsal...popr jestli ma smysl neco jinyho?
Dost se mi libi ta Mazda CX5 s 2.5 141kw atmo AWD, ale ma to o 34l mensi kufr nez mam ted v Q5(540l) :-S Jinak po vsech strankach se jevi zajimave. V benzinu pokud nebude koncern (TSI) tak u BWM se nic nenajde nebo tam uz cpou twin turba, Volvo snad ani nic nedela a hlavne XC60 opet mensi kufr... Proste za boha nevim, co by pro me melo smysl.
Vsichni strasi s tim, ze naftu dnes nebrat...nicmene primovstrikove benziny na tom nejsou podle meho o moc lepe a na kratsi trasy take neprilis vhodne..

Designove se mi hrozne libi Tiguan (kor v R-line), ale nevim jak to je s kvalitou neb mi prijde ze VW uz neni co byvalo..No a klasicky mensi kufr :/

Asi si ji necham a bude :D


Kufr res realitu. Ne litry. Vcera sme meli ds7 ktery ma mit kufr o 40 litru bezsi jak rav4 a realita opacna.

Tebou zkinivana auta tu nikdo nema.
anonymni

Odeslat příspěvekod Já první 23. 7. 2021 20:45

Superb 4x4 zvláne každou cestu.
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Skočte si do značky.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 7. 2021 21:40

Jo?

Tak se otoc, pár cestiček se povozis za mnou a uvidíme...

A nezapomeň si vzít sebou lano....

:-)


Jinak... Jo .. mne se taky Superb líbí, ale vážně myšlené bych tohle asi nikdy nenapsal.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Já první 23. 7. 2021 22:02

Kde fiat končí, Superb začíná :-)
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Skočte si do značky.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 7. 2021 22:07

Plnou hubu keců a nedojedes srabiku...

:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Já první 23. 7. 2021 22:11

Počke příští rok :-)
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Skočte si do značky.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 7. 2021 22:17

:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 7. 2021 06:16

Na chatu volítanýho Dustera a za zbytek koupit toho Rkovýho golfa, co posílal glider, nebo supa.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 7. 2021 06:41

Jako uprimne 99% cest na ktere nekteri musi mit odfroady se realne da sjet v fwd fabce.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků