Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 30 %  29%  [ 30 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 20 %  19%  [ 20 ]
Fakt se nebojim 34 %  33%  [ 34 ]
clany 4 %  3%  [ 4 ]
evlo 13 %  12%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 101

Odeslat příspěvekod Japhy 18. 5. 2021 13:46

Japhy
Nováček

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 5. 2021 13:53

Kocourkov.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 5. 2021 13:54

Spíš dementov.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 5. 2021 14:04

+1
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 18. 5. 2021 14:14

ten odkaz nefachá https://www.seznamzpravy.cz/clanek/mini ... ses-155106

ale pán mluvil v neděli u Moravce celkem rozumně, tak to asi holt schytali :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 18. 5. 2021 14:18

nojo přece si do toho podvodník Arenberger nenechá kecat a podvodník a zloděj Babiš se nenechá kritizovat.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 18. 5. 2021 14:19

evlo píše:je to tak, a furt me to neprijde tak prekroucene jako to kdyz nekdo napise, ze vitamin C a D a HCQ pomaha jako prevence pred covid a na to reakce popiracu je ze no tak kdyz by do nich davali v nemocnici vitam C a D, tak jako prezijou? Pritom vetsina lidi co rika o te prevenci zaroven rika, ze kdyz uz je clovek nemoc, tak nejaky antivirotika, nejlip ze funguje ivermectin.

tak to já jsem preventivně vlastně nikam nechodil, občas byl i na venku vzduchu (ok, toho sluníčka od října do jara moc nebylo), pil jsem rozpustný céčko a covid jsem nechytl (klepu na dřevo); takže pomáhá lockdown, prevence vitamínem, nebo mi do jídla dali ten supertajnej lék? :hm
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 5. 2021 18:06

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1297275/

Baumslag argues that doctors pressured Nazi officials to proceed swiftly to quarantine and ghettoization to further the “eradication” of the disease — not typhus, but the Jews themselves. Typhus prevention rituals, including shaving and gassing, were used under the subterfuge of providing health care. Several million Jews were murdered as a direct consequence. Underlining the point that the goal was to kill Jews, she notes, “with all their barbaric and unethical experiments the German researchers were unable to control typhus and get rid of lice.”



The primary purpose of the book, subtitled Nazi doctors, human experimentation, and Typhus, is to explain how epidemic typhus served in the extermination of Jews. It shows, for example, how Nazi officials used typhus prevention as a convenient strategy to deceive inmates into believing they were being treated when in fact they were being gassed.


Jews were labeled disease carriers and a public health risk to justify the creation of ghettos

Baumslag also misses the point when she claims that German doctors were not acting as physicians when they quarantined Jews and others because “it makes no sense to create and promote conditions that are adverse to public health.”


jak se to teda nikdy nedelo nic takovyho - epidime jako zasterka, to neni zadna novinka.





Nazi research-ers were the first to prove conclusively thatsmoking was the major cause of lung cancer.Indeed, as early as 1936—the year that theyoung Richard Doll was attending thelectures in Frankfurt of the SS radiologistProfessor Hans Holfelder—they had gath-ered sufficient statistical evidence to provethe cancerous hazards of what they labelled“passive smoking” (passivraucher). Further-more, suggests Proctor, it is probably as aresult of the preventive measures that theNazi regime undertook with regard tosmoking—health education and the banningof “lung masturbation” in trams, trains, andpublic buildings—that significantly lowerrates of smoking related mortality from can-cer occurred among German women afterthe war compared with US women.
Naposledy upravil evlo dne 18. 5. 2021 18:10, celkově upraveno 3
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 5. 2021 18:06

plicni masturbace na verejnosti by se mela zakazat spis nez narizovat masky
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 5. 2021 18:32

A na plicni masturbaci umre se divam daleko vic lidi nez na smrtici vir.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 18. 5. 2021 18:38

Nj v Čechách bohužel dost přístrojů a neumí stim noo
Bohužel :(((
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 18. 5. 2021 18:39

Jestli myslíš to jak zabíjí byť i v dobré víře lidi na těch plicních ventilátorech, jestli píšeš o něčem jiném tak sem to moc nečetl
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 5. 2021 18:41

ja jsem ted psal o plicni masturabaci, tj. proste des po ulici a dychas nekoho odpad z jeho plicni masturbace

zabijeni plicnimi ventilatory uz je zbytecnost popisovat
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 5. 2021 18:42

ale kdo chce muze si precist co jsem dal a muze mi zas tvrdit, ze to co pisu je pycovina, ze by se nikdy nemohlo nic takoveho stat.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Japhy 18. 5. 2021 19:34

MV_cz píše:ten odkaz nefachá https://www.seznamzpravy.cz/clanek/mini ... ses-155106

ale pán mluvil v neděli u Moravce celkem rozumně, tak to asi holt schytali :D

Jsem ten odkaz nějak pojebal.
Rozumně on mluvit umí, má takovej civilní projev. Je ale dobrý vědět, že kdyby bylo po jejich, tak by to rozvolňování bylo o dost pomalejší. A jak se do něj kolega Pirk strefuje, že to je epidemiolog bez atestace :-D
Japhy
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků