Fabia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 5. 2021 16:20

já nevim proč je ten konfigurátor tak debilní a když člověk zvolí Style výbavu, že mu to pořád nabízí věci za které si může připlatit, když už v tom jsou

-- 12. 5. 2021 17:22 --

jinak ta jedničková fábie bude asi o dost lepší auto celkově
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 12. 5. 2021 16:24

Edit: Sorry, netuším, proč se tam některé fotky nahrály 3*. Ještě mě zaujala miniaturní baterka a semišový/koženkový potah na palubce, vypadalo to pěkně.
20210512_101348.jpg


-- 12. 5. 2021 17:27 --

Ještě jedna věc, ta stříbrná měla obrovské přední brzdy, asi to byly stejné 288mm, jako měl rapid nebo Fabka III u verze 1.0TSi 81kW, ale mě prostě přišly za těma 17" kolama hrozně velké, i třmen a velikost desek byla festovní.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 12. 5. 2021 16:33

Ja myslel, ze si z road show delas srandu, nikde na webu skodovky jsem to nenasel, pritom bych se na to docela podival.

-- 12. 5. 2021 17:35 --

:-\
Moucha píše:já nevim proč je ten konfigurátor tak debilní a když člověk zvolí Style výbavu, že mu to pořád nabízí věci za které si může připlatit, když už v tom jsou

-- 12. 5. 2021 17:22 --

jinak ta jedničková fábie bude asi o dost lepší auto celkově

a jak zjistim ktery tam jsou, jsem prave pouzival konfigurator s tim, ze to prece vyfiltruje, omg
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 5. 2021 16:35

Moucha píše:jinak ta jedničková fábie bude asi o dost lepší auto celkově

nj jsem teď přezouval tchánovu Fábku s 1.4 16V, najeli s tím od 2006 asi tak 75tkm :D a fajn, pořád takový štěněcí auto, co by chtělo utíkat a hrát si, ale je zatím malé a nemá dost sil

-- 12. 5. 2021 17:36 --

Ingos píše:Ještě jedna věc, ta stříbrná měla obrovské přední brzdy, asi to byly stejné 288mm, jako měl rapid nebo Fabka III u verze 1.0TSi 81kW, ale mě prostě přišly za těma 17" kolama hrozně velké, i třmen a velikost desek byla festovní.

obrovské? :D jestli se tam ale nevlezou ani 16" kola, pak asi cajk
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 12. 5. 2021 16:42

evlo píše:Ja myslel, ze si z road show delas srandu, nikde na webu skodovky jsem to nenasel, pritom bych se na to docela podival.

-- 12. 5. 2021 17:35 --

:-\
Moucha píše:já nevim proč je ten konfigurátor tak debilní a když člověk zvolí Style výbavu, že mu to pořád nabízí věci za které si může připlatit, když už v tom jsou

-- 12. 5. 2021 17:22 --

jinak ta jedničková fábie bude asi o dost lepší auto celkově

a jak zjistim ktery tam jsou, jsem prave pouzival konfigurator s tim, ze to prece vyfiltruje, omg


To je roadshow pro zaměstnance, ne pro veřejnost. Dělají to teď s každým novým modelem.

-- 12. 5. 2021 17:42 --

MV_cz píše:
Moucha píše:jinak ta jedničková fábie bude asi o dost lepší auto celkově

nj jsem teď přezouval tchánovu Fábku s 1.4 16V, najeli s tím od 2006 asi tak 75tkm :D a fajn, pořád takový štěněcí auto, co by chtělo utíkat a hrát si, ale je zatím malé a nemá dost sil

-- 12. 5. 2021 17:36 --

Ingos píše:Ještě jedna věc, ta stříbrná měla obrovské přední brzdy, asi to byly stejné 288mm, jako měl rapid nebo Fabka III u verze 1.0TSi 81kW, ale mě prostě přišly za těma 17" kolama hrozně velké, i třmen a velikost desek byla festovní.

obrovské? :D jestli se tam ale nevlezou ani 16" kola, pak asi cajk


Vypadaly prostě obrovské :D
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 12. 5. 2021 17:08

Už to nehul :-(
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McGyver2 12. 5. 2021 18:06

[quote="Ingos"]Edit: Sorry, netuším, proč se tam některé fotky nahrály 3*. Ještě mě zaujala miniaturní baterka a semišový/koženkový potah na palubce, vypadalo to pěkně.

Scala má taky malou baterku, snad na 49 Ah to začíná.
Zajímá me, jestli ty černé klavírované ofuky a ty nápisy na kapličce hází odlesky ve skle i ve stínu? Předpokládám, že ano.
McGyver2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 12. 5. 2021 18:06

Oranzada plus ty 18" tomu slusi.

-- 12. 5. 2021 19:08 --

A ty sportovni sesle taky dobry.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 5. 2021 18:11

Celkem líbivé...dikybohu za ten volant triramenny.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 12. 5. 2021 18:26

+1
Ta oranzova je hodne pekna a neni to zadnej cringe. Tech bude jezdit dost. Snad si pohnou s tim kombikem.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 12. 5. 2021 18:27

Oranzova cajk.
Brzdy budu 288.
Nema zmysel tam davat 312mm a prist o 15" rozmer.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 12. 5. 2021 18:30

Prý jedničkova FI v holotě a na fotce verze Comfort s mlhovkama, metalízou, zrcátkama v barvě.
Ty dekory a semiše to je hnus, po 100tis. to bude vypadat určitě senzačně. Nápis fabia na budích se bude určitě lesknout. Ale ke kolotočům dobré.
Nevím no, zvenku ok, ale ten vnitřek...
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 12. 5. 2021 18:56

Napis na budících byl matný. Ta fabie měla vevnitř otřesné šedé plasty, plastový volant, pedály, hnusnou plastovu šaltrpáku a kolečka k topení tj vše. Ani rádio to nemělo.

Na ty dekory nikdy nemusíš šáhnout, takže nevídím důvod, proč by se to mělo odřít nebo něco podobného.

-- 12. 5. 2021 19:57 --

Jo ještě jsem zapomněl, hrál jsem si chvilku s displejem a reagoval rychle na všechyn změny i zoomování na mapě bylo velmi rychlé, takže CPU tam asi bude slušné. Dokonce to ani nezamrzlo a neházelo to žádnou chybu.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 12. 5. 2021 19:05

To ale byla standardní výbava, kožený paket nebyl tak častý jak dnes. Navíc nebyl potřeba, protože ten plastový volant byl zcela ok, nebyl to takový hnus jako se dával do FL. Plast na palubce, ale hlavně na dveřích byl měkčený, takže loket netrpěl a nevrzalo to jako třeba vysoce modní FIII.
Kolečka k topení byla promptně funkční, narozdíl od SW ovládané klimy třeba v OIV.
Prostě FI bylo auto z doby, kdy se hledělo na fci a pak až na módu a design, dnes je to přesně opačně. A je z toho navoněna kolotočářská bída.

Ty dekory se hlavně zapráší a pak na ně bude potřeba šahat. A práší se všude.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 12. 5. 2021 19:22

Já tu stejnou Fabii z roku 2001 mám, a když odhlídnu od opotřebení po 350k km, tak je to jiný svět. Stačí jen to, že plasty jsou černé, má kožený volant, jiný potah sedaček, okna v elektrice, koženou řadící páku, klimu nebo vyhřívané sedačky.
Tahle červená prostě po otevření vypadala děsně levně, byť vše je ve stavu nového vozu. Zítra po práci, když budu mít čas, tak tam ještě skočím a nafotím, mám to hned u kanclu.
Ingos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků