Herní kroužek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MgX 8. 5. 2021 17:47

Mám doma starý Nintendo. Tam hraji občas na telce kuželky a golf. Jo a lukostřelba mě baví :D
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 8. 5. 2021 18:17

Arnie J píše:je to protiva, no :D

taky hraju na kompu, konzole je pro debili ... takže už koukám, jakou bych koupil :mrgreen:

samozřejmě plejáka, protože jinak si kup gamepad, pořiď ty xbox pussy a hrej na widlích 8-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 8. 5. 2021 18:20

hmm to dava smysl.tak to presne delam ja s tim hranim na widlich na xbox gamepadu pres play pass.mam teda vlastne skoro xbox.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 8. 5. 2021 18:34

No hele já teď jezdím zavody gratis https://games.tiscali.cz/novinky/wreckf ... itu-510120 a je to fakt super.
Poměřil bych se rád s někým z garáže.
Jezdim to jak pánbůh. :D
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 8. 5. 2021 18:35

hmm zajimavy.dal sem to stahovat do game pass a zkusim to.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 9. 5. 2021 09:25

MgX píše:Koukám máš špatnou náladu :-)

Jinak se Ti hluboce omlouvám, že jsem si dovolil na Tebe reagovat. Byl to normální, nekonfliktně myšlený humor. Všiml jsem si, že jste měli doma problém, tak jsem si dovolil odlehčit. Příště už se to nebude opakovat. Měj se.

Hele, není to o tom co jsme měli doma, je to o bezdůvodném rytí.. na mé posty v tomto treadu jsi reagoval dle mého zbytečně.. nikomu a ničemu to nepomohlo. Jsem nekonfliktní člověk a kdo mě zná a je tady dost lidí to jen potvrdí, takže zbytečně si tu vytvářet nepřítele. O to mi nejde, a klidně můžu dál tady fungovat a tvářit se jako by se nic nestalo. Pro mě je to uzavřené a dělám za tím tlustou čáru a tobě doporučím to samé a můžeme dál fungovat..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 9. 5. 2021 09:26

Arnie J píše:je to protiva, no :D

taky hraju na kompu, konzole je pro debili ... takže už koukám, jakou bych koupil :mrgreen:

Jsi pussy

:D
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 9. 5. 2021 10:13

hopa26 píše:No hele já teď jezdím zavody gratis https://games.tiscali.cz/novinky/wreckf ... itu-510120 a je to fakt super.
Poměřil bych se rád s někým z garáže.
Jezdim to jak pánbůh. :D

tak sem to zkusil, ale ten jizdni model mi prisel tak hrozne primitivni ze sem to po deseti minutach vypnul a dal sem si Forzicku Horizon 4 na spraveni.To je sice taky arkada, ale aspon nejaka zakladani fyzika tam funguje.Nakonec sem u toho zase vytuhnul na ctyri hodinu a jeste sem i prikoupil rozsireni Fortune Island (bylo v akci za 200) :love: :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 5. 2021 10:17

_maty_ píše:
MgX píše:Koukám máš špatnou náladu :-)

Jinak se Ti hluboce omlouvám, že jsem si dovolil na Tebe reagovat. Byl to normální, nekonfliktně myšlený humor. Všiml jsem si, že jste měli doma problém, tak jsem si dovolil odlehčit. Příště už se to nebude opakovat. Měj se.

Hele, není to o tom co jsme měli doma, je to o bezdůvodném rytí.. na mé posty v tomto treadu jsi reagoval dle mého zbytečně.. nikomu a ničemu to nepomohlo. Jsem nekonfliktní člověk a kdo mě zná a je tady dost lidí to jen potvrdí, takže zbytečně si tu vytvářet nepřítele. O to mi nejde, a klidně můžu dál tady fungovat a tvářit se jako by se nic nestalo. Pro mě je to uzavřené a dělám za tím tlustou čáru a tobě doporučím to samé a můžeme dál fungovat..

Já jsem teda nepochopil, co ti MgX tak hrozného napsal a naopak bych řekl, že seš konfliktní až moc. Ostatně ani v reálném životě se nemůžeš s nikým vystát. Možná by to chtělo trochu sebereflexe.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 9. 5. 2021 10:38

PB: je to arkada, jasny. Libi se mi jednoduche ovladani, narazeni, destrukce i trate. Kdyz bojujes s Tuk Tukem 3kolovym proti autobusu, musis bejt lstivej. :D
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 9. 5. 2021 10:45

Arnie J píše:
_maty_ píše:
MgX píše:Koukám máš špatnou náladu :-)

Jinak se Ti hluboce omlouvám, že jsem si dovolil na Tebe reagovat. Byl to normální, nekonfliktně myšlený humor. Všiml jsem si, že jste měli doma problém, tak jsem si dovolil odlehčit. Příště už se to nebude opakovat. Měj se.

Hele, není to o tom co jsme měli doma, je to o bezdůvodném rytí.. na mé posty v tomto treadu jsi reagoval dle mého zbytečně.. nikomu a ničemu to nepomohlo. Jsem nekonfliktní člověk a kdo mě zná a je tady dost lidí to jen potvrdí, takže zbytečně si tu vytvářet nepřítele. O to mi nejde, a klidně můžu dál tady fungovat a tvářit se jako by se nic nestalo. Pro mě je to uzavřené a dělám za tím tlustou čáru a tobě doporučím to samé a můžeme dál fungovat..

Já jsem teda nepochopil, co ti MgX tak hrozného napsal a naopak bych řekl, že seš konfliktní až moc. Ostatně ani v reálném životě se nemůžeš s nikým vystát. Možná by to chtělo trochu sebereflexe.

+1
Tiez mi to prislo vnorme to co MgX napisal.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 9. 5. 2021 11:08

Arnold: zrovna ty seš první z koho když jsem si udělal trochu srandu, jsi startoval jak papírový čert a viz to dokazuješ dlouhodobé i tady na garáží.. a vždy jsem se ti pak omluvil, tak nedělej teď ramena, že já jsem ten špatný a vůbec tvůj odhad nebo pohled je fakt mimo realitu.. z jednoho rozhádaní kvůli dětem, ze mne zas nedělej nějakého záporáka.. není to prostě pravda..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 9. 5. 2021 11:14

:mrgreen:
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod hobitt 9. 5. 2021 11:14

Obrázek
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 5. 2021 12:01

_maty_ píše:Arnold: zrovna ty seš první z koho když jsem si udělal trochu srandu, jsi startoval jak papírový čert a viz to dokazuješ dlouhodobé i tady na garáží.. a vždy jsem se ti pak omluvil, tak nedělej teď ramena, že já jsem ten špatný a vůbec tvůj odhad nebo pohled je fakt mimo realitu.. z jednoho rozhádaní kvůli dětem, ze mne zas nedělej nějakého záporáka.. není to prostě pravda..

Pokud vím, tak teď řešíme tebe :D Že jsem kokot moc dobře vím. Jinak u tebe žádná změna, zase špatní všichni okolo.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků