očkování proti CoViD-19

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jakou vakcínu proti CoViD-19 byste pro sebe upřednostnili?
Pfizer/BioNTech Comirnaty - mRNA vakcína 73 %  57%  [ 73 ]
Moderna - mRNA vakcína 7 %  5%  [ 7 ]
AstraZeneca - vektorová vakcína 1 %  0%  [ 1 ]
CureVac - mRNA vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
Johnson & Johnson (Jansen) - vektorová vakcína jednodávková 9 %  7%  [ 9 ]
Sanofi Pasteur (GSK) - rekombinantní vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
Novavax NVX-CoV2373 - rekombinantní vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
Gam-COVID-Vac (Sputnik V) - vektorová vakcína 2 %  1%  [ 2 ]
CoronaVac (Sinovac) - inaktivovaná vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
BBIBP-CorV (Sinopharm) - inaktivovaná vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
Nevím ještě. 4 %  3%  [ 4 ]
Je mi to jedno kterou. 8 %  6%  [ 8 ]
Nejlépe všechny. 4 %  3%  [ 4 ]
Žádnou nechci. 20 %  15%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 128

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 21. 4. 2021 07:15

Tak hlavně, že ty seš neovce a používáš selskej rozum. Několikrát jsi psal, že se jim na testy můžeš ***** a *****? Vsadím se, že ne. Jen plkáš a pak na ten test stejně jdeš, béééé.
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 4. 2021 08:00

Jopík :D možná už čeká i na termín :D :D pohádkář :D
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 4. 2021 08:01

Protoze jsou skoro vsichni ovce a nechaji si to libit, nenadelas nic. Mohu na to ale upozornovat a tim se snazit ovcovitost treba zmensit. Kdy uz pochopite, ze ja se nad vecmi zamyslim tak nejak obecne a vubec nejde o to, co delam ja? S vakcinou uvidime, pokud to bude nezbytne, prizpusobim se taky, treba kvuli praci clovek musi neco obetovat, ale kvuli dovolene bych si to spis rozmyslel a nikam nejel. Tak za pul roku az se ukaze, co to dela dal, mozna i dobrovolne.
Naposledy upravil JardaB dne 21. 4. 2021 08:03, celkově upraveno 1
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 4. 2021 08:02

tak se nezamýšlej. Pak si pro každého za troubu, co nemá vlastní názor, co řekne neplatí a pod! Říkám to už několikrát :-( Myslím to dobře, začíná mi tě být líto, jak tě furt každý hejtí
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 4. 2021 08:05

Hele, me je lito zase jinych lidi jak o nicem nepremysli a nepochybuji.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 21. 4. 2021 08:09

Jestli přemýšlíš *****í, tak to i sedí. Protože někdy to jsou tak hrozný srance, že se nad tím člověk až pozastaví. A to nemluvím o tvojí nekonzistentnosti co se názorů a postojů týče, to je taky každej den úplně jinak :D
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 4. 2021 08:13

JardaB píše:Protoze jsou skoro vsichni ovce a nechaji si to libit, nenadelas nic. Mohu na to ale upozornovat a tim se snazit ovcovitost treba zmensit. Kdy uz pochopite, ze ja se nad vecmi zamyslim tak nejak obecne a vubec nejde o to, co delam ja? S vakcinou uvidime, pokud to bude nezbytne, prizpusobim se taky, treba kvuli praci clovek musi neco obetovat, ale kvuli dovolene bych si to spis rozmyslel a nikam nejel. Tak za pul roku az se ukaze, co to dela dal, mozna i dobrovolne.

Takže vlastně se z tebe stane ovce, co si tu vakcínu nechá píchnout :D Ale teď budu hrdina, zamýšlet se nad důsledky a pod
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 21. 4. 2021 08:38

Zdeněk Málek píše:Přemýšlím, jestli není lepší snažit se budovat si přirozenou imunitu. Pohyb v přírodě, chytat slunce, tvořit si vitamín D, volně dýchat, čistit si organismus, ...

... občas nějaký ten orgasmus 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 4. 2021 08:47

Tamhle ředitel základky v LBC taky chtěl jít proti proudu a že nebude ze školy dělat testovací centrum a kdesi cosi, tak se s ním město nesralo a byl jaksi suspendovan na vychovatele...a může se vzpirat jak chce.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 4. 2021 08:50

Tak chcani proti vetru neni pro kazdyho, no. Hrdinnu jsou vzdycky plne hrbitovy 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 4. 2021 09:39

JardaB píše:Protoze jsou skoro vsichni ovce a nechaji si to libit, nenadelas nic. Mohu na to ale upozornovat a tim se snazit ovcovitost treba zmensit. Kdy uz pochopite, ze ja se nad vecmi zamyslim tak nejak obecne a vubec nejde o to, co delam ja? S vakcinou uvidime, pokud to bude nezbytne, prizpusobim se taky, treba kvuli praci clovek musi neco obetovat, ale kvuli dovolene bych si to spis rozmyslel a nikam nejel. Tak za pul roku az se ukaze, co to dela dal, mozna i dobrovolne.

tak je to bohuzel vsude, jeste se ti vysmivaj, jak vidis tady, kdyz to resis, to stejny kdyz resis porusovani zakonu ze strany ovm atd atd - delas si to sam tezsi, nechapu ze nezaplatis proste atd

vysledek je takovej, ze je tu takove prostredi jake je

-- 21. 4. 2021 10:41 --

Lukas063 píše:Tamhle ředitel základky v LBC taky chtěl jít proti proudu a že nebude ze školy dělat testovací centrum a kdesi cosi, tak se s ním město nesralo a byl jaksi suspendovan na vychovatele...a může se vzpirat jak chce.
a?

casto fakt lidem zavidim, v jak pozdnim veku az tohle chovani ovm objevuji, jeste me napadlo, ze to tak treba driv nebylo, ale neverim tomu
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 4. 2021 10:58

Tak příští čtvrtek mě bodne včelička.
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 21. 4. 2021 10:59

najs.ficner nebo astra?
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 4. 2021 10:59

snad pfizer, doufám. Dal jsem si nakonec karlák, protože bulovka je totálně zabitá. V neděli jsem to změnil a před chvíli přišel PIN2 :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 21. 4. 2021 11:00

jinak mam 48 hodin po druhy davce a pohoda.jen vcera mi bylo zhruba jako by na me lezla nejaka chripka, ale nic hroznyho a dneska nic.takze to probehlu naprosto v klidu cely.

-- 21. 4. 2021 12:01 --

LukasKoudak píše:snad pfizer, doufám. Dal jsem si nakonec karlák, protože bulovka je totálně zabitá. V neděli jsem to změnil a před chvíli přišel PIN2 :-)

tak to bude pfizer protoze na karlaku nic jinyho neockujou.A jde to tam velmi rychle.kazdy to ockovani mi zabralo asi tak 10 minut i s cekanim na vytah.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků