Nákup O4 RS

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod brasci 19. 3. 2021 10:17

A ktorý výrobca to ponúka z výroby?

Čo ja najviac oceňujem je ovládenie cez internet. Lebo nejaké časovanie u mňa nemá žiaden význam, nechodím nikdy v pravidelných časoch. A diaľkové musí auto vidieť.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 19. 3. 2021 11:45

Moucha píše:za jak dlouho bufík natopí vodu, aby měla aspoň 50 stupňů? Někdo tvrdí za minutu, někdo tvrdí za 30min. Kvuli studeným startům

To dlouho tak 10-15 minut
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koubes 19. 3. 2021 17:39

Manželce jsem na auto nabastlil elektrický Webasto. Má to výkon 2 nebo 3 watty, teď si nejsem jist, a byla to skvělá investice. Používáme to denně i na ty 4km do školy/školky/práce.
Je to výrazně levnější, než na palivo, ale nedá se to ovládat online. Takže mám na zásuvce časovač a nastavuju ho večer před odjezdem. A musí se vždycky předtím nastavit v autě- teplota a foukání ventilace. Běžně to vytopí auto za cca. 20 min. Odmrazilo to i v -10 venku komplet auto za cca. 40 min a vodu to dostane na 65 stupňů. Při startování je poznat, jak je auto klidný, když je předehřátý.
Taycan plus
911 997.1 S 6G samozřejmě
Mercedes-Benz A200 6G, trochu úprava výkonu...

Jak píše saabik: Všichni skončíme u Porsche...
Koubes
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 3. 2021 17:46

Dobrý info, uvažuju o tom. Jen ten výkon asi nesedí.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 19. 3. 2021 17:55

Možná myslel kW.
Koubes píše:Manželce jsem na auto nabastlil elektrický Webasto. Má to výkon 2 nebo 3 watty, teď si nejsem jist, a byla to skvělá investice. Používáme to denně i na ty 4km do školy/školky/práce.
Je to výrazně levnější, než na palivo, ale nedá se to ovládat online. Takže mám na zásuvce časovač a nastavuju ho večer před odjezdem. A musí se vždycky předtím nastavit v autě- teplota a foukání ventilace. Běžně to vytopí auto za cca. 20 min. Odmrazilo to i v -10 venku komplet auto za cca. 40 min a vodu to dostane na 65 stupňů. Při startování je poznat, jak je auto klidný, když je předehřátý.

"Elektrický webasto" je co, ta spirála s čerpadlem do okruhu před topení, co se strká do zásuvky? Jak jsi nabastlil aby to rovnou pustilo i větrák?
Hint: kup si wifi zásuvku
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 19. 3. 2021 18:07

Koubes píše:Manželce jsem na auto nabastlil elektrický Webasto. Má to výkon 2 nebo 3 watty, teď si nejsem jist, a byla to skvělá investice. Používáme to denně i na ty 4km do školy/školky/práce.
Je to výrazně levnější, než na palivo, ale nedá se to ovládat online. Takže mám na zásuvce časovač a nastavuju ho večer před odjezdem. A musí se vždycky předtím nastavit v autě- teplota a foukání ventilace. Běžně to vytopí auto za cca. 20 min. Odmrazilo to i v -10 venku komplet auto za cca. 40 min a vodu to dostane na 65 stupňů. Při startování je poznat, jak je auto klidný, když je předehřátý.

To nemůže mít 2-3 watty. To ses seknul o 3 řády, bude to v kilowattech ...
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 19. 3. 2021 18:10

Garaz chyby neodpusta
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 3. 2021 18:33

:pozor
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 3. 2021 18:35

tak já doufám, že Koubes už si zažádal o zrušení účtu

každopádně jsem ho nahlásil
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 19. 3. 2021 18:36

tslany píše:Možná myslel kW.
Koubes píše:Manželce jsem na auto nabastlil elektrický Webasto. Má to výkon 2 nebo 3 watty, teď si nejsem jist, a byla to skvělá investice. Používáme to denně i na ty 4km do školy/školky/práce.
Je to výrazně levnější, než na palivo, ale nedá se to ovládat online. Takže mám na zásuvce časovač a nastavuju ho večer před odjezdem. A musí se vždycky předtím nastavit v autě- teplota a foukání ventilace. Běžně to vytopí auto za cca. 20 min. Odmrazilo to i v -10 venku komplet auto za cca. 40 min a vodu to dostane na 65 stupňů. Při startování je poznat, jak je auto klidný, když je předehřátý.

"Elektrický webasto" je co, ta spirála s čerpadlem do okruhu před topení, co se strká do zásuvky? Jak jsi nabastlil aby to rovnou pustilo i větrák?
Hint: kup si wifi zásuvku

Já si rikal, že je to vtip, že myslí nějakej 3w vibrátor, což ale ani jako vibrátor nic moc, i magic wand ma 5w
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 3. 2021 19:41

koukam znalec
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koubes 19. 3. 2021 20:32

Kuwa, jsem se sek. 2 nebo 3kW.
Clany: melo by tak byt taky cerpadlo a spirala a ohriva to chladici kapalinu. Zaroven to zapne ventilaci v aute po pripojeni. Pokud nenastavim topeni a foukani na max, tak to intros prakticky vzbec neohreje. Jen kapalinu. Navic se to da vymontovat a prehodit do jinyho auta. To, myslim si, u klasicke verze na benzin nebo naftu neni tak jednoduchy.
Koubes
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 19. 3. 2021 20:45

Bez garaze to chapu (nechtel bych to), s garazi zbytecnost.

Myslim realnou garaz, ne tu nasi garaz :P
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koubes 19. 3. 2021 20:49

A není, fakt ten motor jinak startuje, když je to předehřátý. V manželčině režimu by se totiž ohřál motor tak 1x nikdy. Takhle se olej dostane aspoň na 50 pokaždé.
Taycan plus
911 997.1 S 6G samozřejmě
Mercedes-Benz A200 6G, trochu úprava výkonu...

Jak píše saabik: Všichni skončíme u Porsche...
Koubes
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 20. 3. 2021 16:38

Já první píše:Pan Vačkulík nezávislé topení doporučil, už kvůli lepčí baterce.

Není levnější si koupit lepčí baterku bez topení..? :-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků