Kdy budete přezouvat na letní?

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 4. 3. 2021 19:45

A kludne univerzaly a mas pokoj s prezuvanim.
Pokial by ti stacili uni.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 4. 3. 2021 20:02

PatV píše:Má někdo nastudovaný celoročky? Nájezd kolem 10000 km ročně, v zimních podmínkách max pár .......



Barum Quartaris 5.......?
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 4. 3. 2021 20:39

Ty jsem tam záměrně ani nedával.
3.0 V6
2.0 R4
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 4. 3. 2021 21:01

Vzhledem k tomu, že jezdíš svižne bych nespekuloval a vzal goodyear nebo conti, které vyhrávají testy celoroček. Michellin zase asi nejdýl vydrží a je dobrý na sněhu....
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod MirecBA 4. 3. 2021 21:07

Nieje michelin na snehu prave slabsi ako konkurencia a dominuje v lete ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod glider 4. 3. 2021 21:14

CC je skor letnak ano.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 3. 2021 21:42

Ingoš překvapil, čekal jsem hejt celoroček :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 4. 3. 2021 22:03

Možná to má jen trochu pomotaný.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 4. 3. 2021 22:39

Z toho co píše, to pomotane ma....
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Ingos 4. 3. 2021 22:49

Na hejt kašlu, nemá to smysl. Kupujte si na ty auta třeba jeté olačky. Je to asi jako žehrat na to, že všichni jezdí na dálnici vlevo. Každý s kým se bavíš ti řekne, že ostatní jsou kundy, jak jezdí na těch dálnicích, a pak s ním někam jedeš a 90% času si to sere v levém 125tacho.


Michellin máte pravdu, já jsem koukal na test a špatně jsem pochopil hodnocení. ADAC a další většinou hodnotí jako ve škole, takže jsem bral nejnižší známku jako nejlepší, ale u tohohle testu to bylo naopak.

-- 4. 3. 2021 23:00 --

Jo na Fabii jsem na léto koupil Goodyeary Efficientgrip performance 185/60 R14 H. Nic lepšího v tom rozměru z normálních gum nebylo, tak snad budou fungovat.

https://pneumatiky.heureka.cz/goodyear- ... 0-r14-82h/

Tchán tam měl vzadu tyhle a vepředu nějaké podobné. Moc to v létě nedrželo no. A když zapršelo, tak jsem se dost bál.
https://www.pneugrip.cz/~z4604278000661.html

-- 4. 3. 2021 23:04 --

Tak vepředu byly tyhle, taky ruské.

https://www.frpneu.cz/viatti-v-130-stra ... 4gQAvD_BwE
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 3. 2021 07:30

Tpc tchán je asi nebojsa, jedna značka "lepsi" jak druhá...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 5. 3. 2021 07:55

jako by neměl v rodině odborníka, který by mu s výběrem dobře poradil
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 5. 3. 2021 09:01

Hele...
Kama jako nemusí být ve specifických podmínkách úlně blbá guma. Jako na lítání 250 km/h bych si to nekoupil, ale věřím, že ve sněhu jako zimní by mohly fungovat dobře. Nejsem si úplně jistý, ale mám takový pocit, že produkují hodně hodně gum ročně a v podstatě celý SNS na tom jezdí... Takže to Hi-tech nebude, ale skoro bych si řekl, že na zimu to bude určitě lepší než nějaká čína.

TO druhý je čína jak vyšitá...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 5. 3. 2021 09:04

Takže Rusko levnější než Čína. V odkazu mají i Nokiany za 1000. Asi taky z Ruska, přitom použitelná značka.

-- 5. 3. 2021 09:12 --

maincoonsback píše:Hele...
Kama jako nemusí být ve specifických podmínkách úlně blbá guma. Jako na lítání 250 km/h bych si to nekoupil, ale věřím, že ve sněhu jako zimní by mohly fungovat dobře. Nejsem si úplně jistý, ale mám takový pocit, že produkují hodně hodně gum ročně a v podstatě celý SNS na tom jezdí... Takže to Hi-tech nebude, ale skoro bych si řekl, že na zimu to bude určitě lepší než nějaká čína.
TO druhý je čína jak vyšitá...

Takže spousta z těch neuvěřitelných videí na YT z Ruska a okolí vznikla díky pneumatikám Kama?
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 5. 3. 2021 09:19

Ohledně letních nevim, ale zimáky rusové preferovali Nokian. A značně upřednostňovali finskou provenienci před domácí. Nevim teda jak v Moskvě, na Urale to platilo.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků