Ajifek zas blbne

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 2. 3. 2021 16:36

to je možný :D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 2. 3. 2021 16:54

Tomas B píše:to se úplně nepovedlo a dobře to víš kvůli tomu prvnímu číslu 195 :-*

a jaké číslo by se teda povedlo? :hm
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 2. 3. 2021 16:56

225 a víc
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 2. 3. 2021 16:56

povedlo by se něco kolem 225-235
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 2. 3. 2021 17:13

ufff, bude tam 225, tak to jsem sice hraničně, ale v toleranci, co :D :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 2. 3. 2021 17:29

ty wle tady to dneska vypadá :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 2. 3. 2021 17:41

Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 2. 3. 2021 17:43

Demence tohle číst.
Kdybys raději napsal, jaký je stav objednávky, jestli už máš cenu, jakou dali slevu apod.
Místo toho tady pořád dokola obhajuješ něco, co 90% lidí odsouhlasilo jako hnus.
Kup si tu černou příšeru na těch 18", ale hlavně už o tom nepiš a netvrď tady, jak je to krásné.
A teď už prosím o návrat k nějaké perspektivní debatě o autech, jak jsme na garáži zvyklí.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 2. 3. 2021 17:54

však jsem tu už všechno napsal, jediný co, tak těch tvejch 90% není reálně ani čtvrtina :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 2. 3. 2021 18:01

Tak jedna věc je to, že na tohle auto mi pocitově víc sedí 19", druhá šílený příplatek. Já si konfiguroval allroad a tam je základ 18 a příplatek za 19 cca 60tis, jestli si to pamatuji dobře, to bych 100% nedal, tady je to tak na hraně. Naštěstí design těch 18 není tak špatný.
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 3. 2021 18:14

Ingos píše:A teď už prosím o návrat k nějaké perspektivní debatě o autech, jak jsme na garáži zvyklí.

8-D :mrgreen:
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 2. 3. 2021 18:22

jako v topicu Ajifek zas blbne může chtít perspektivní debatu o autech jen výjimečná osobnost 8-D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 2. 3. 2021 18:24

Petrs77 píše:Tak jedna věc je to, že na tohle auto mi pocitově víc sedí 19", druhá šílený příplatek. Já si konfiguroval allroad a tam je základ 18 a příplatek za 19 cca 60tis, jestli si to pamatuji dobře, to bych 100% nedal, tady je to tak na hraně. Naštěstí design těch 18 není tak špatný.

Tak v TP budou zapsaný 19” tak jako tak, ne? A origo disky jsou na bazosi vsude. Taky mi v BMW k X5 nabízeli “výhodně” komplet zimáky s TMPS za myslim 70k, sehnal jsem hned druhej den na bazosi stejný origo 18” včetně senzorů na měření tlaku + pneu za 35k.
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 2. 3. 2021 18:31

v TP budou podle mě zapsaný 17"-21"
Příplatek za 19" byl 35tKč+ (dle designu)
Mně by stačily i základní osmnáctky, ale vybíral synátor a vybral co vybral - a mně se to líbí i tak. Už jsem se smířil s tím, že podle Tomíka jsem dement, já říkám, že jen nemám tak vybroušený vkus a nadhled vystudovaného designéra.
Koneckonců jezdit s tím budu já a moje rodina :-)
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 2. 3. 2021 19:18

pozpatku_fijA píše:však jsem tu už všechno napsal, jediný co, tak těch tvejch 90% není reálně ani čtvrtina :D

Chtělo by to nějaké shrnutí. Pročítat kvůli tomu desítky stran nesmyslů se spoustě lidí nechce. ;-)
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků