Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod polda 27. 2. 2021 16:06

Nevím jestli tady, já to četl včera jinde.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já první 27. 2. 2021 22:11

Tak putin slíbil Zemanovi dodávky novičoku. Ale ta hradní obluda sama radši dala přednost pfizeru
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 27. 2. 2021 23:03

Že Putin objevuje poklady pod vodou, už jsem slyšel, ale že vyvinul, vyrábí a dodává vakcínu, slyším prvně. A proč ji objednává Zeman? Bude ji osobně roznášet? Zaplatí ji z peněz ulitých z prodeje ruského dluhu?
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod polda 27. 2. 2021 23:11

Přijedou zas rusáci ......1/3 národa už se tetelí blahem jak slovanský bratr to zas zachrání.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 27. 2. 2021 23:24

Jo tak, Zeman si to u Putina objednal i s distribucí, když ji Babiš neumí. V noci dovezou do Ruzyně tanky, ty rozvezou vakcíny po Česku a našijou ji do nás Kalašnikovem, oblíbenou hračkou našeho soudruha prezidenta.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 2. 2021 23:31

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 2. 2021 00:04

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 28. 2. 2021 05:48

Pravdou ovšem je, že ruská vakcína má vyšší účinnost než EU protěžovaná AstraZeneca.
hgfdsa
Nováček

Odeslat příspěvekod Jouda.III 28. 2. 2021 06:01

hgfdsa píše:Pravdou ovšem je, že ruská vakcína má vyšší účinnost než EU protěžovaná AstraZeneca.

To psali na Sputniku nebo na Parlamentnilisty? Proč se Rusáci brání registraci u EMA?
Je úsměvné, jak ten UTIIK vysíral kvůli Vystrčilovi, že nedrží jednotnou zahraniční politiku státu a přitom teď udělal to samé, když to vyjednal za zády Petříčka.
Včera ukazovali záběry z natáčení té dnešní debaty, a pokud to nebyl Nývlt, tak do žní máme nové volby...
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 2. 2021 07:16

No ten Sputnik zrejme neni vubec spatny a AZ naopak nic moc, podle bezne dostupnych informaci. Asi je nemas rad ale Rusaci dovedou delat i vedu, jen ty podminky k tomu maji vetsinou spatne. Spis je otazka, jestli a odkud by se dal vubec sehnat, kdyby to melo fungovat co nejlip, asi by bylo lepsi to v licenci vyrabet u nas (u nej to snad jde)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 28. 2. 2021 08:08

Bezne dostupnych informaci. Ale kde dostupnych.
Pravda je, ze schvalena je jen jedna z nich, ta druha je jen nastroj zahranicni politiky zeme, ktera radsi vakcinu vyvazi do zajmovych zemi, nez ockovat vlastni obyvatelstvo.
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 28. 2. 2021 08:55

hgfdsa píše:Pravdou ovšem je, že ruská vakcína má vyšší účinnost než EU protěžovaná AstraZeneca.

Zajímala by mě reálná účinnost těchhle vakcín v ČR hlavně Pfizer a jak doopravdy funguje tak distribuce.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 28. 2. 2021 10:19

V USA hýkají blahem, že mají konečně už i genderově vyváženého ftáka a dokonce je to kardinál :D
...Americkému ornitologovi se podařilo zdokumentovat vzácný úkaz "oboupohlavního" ptáka, když vyfotil kardinála červeného s napůl samčím a napůl samičím zbarvením.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod puk123 28. 2. 2021 12:46

Má to logiku. Bohužel na tom vydělá Hamáč a hlavně Zeman. Teď jen, jestli to připustí Babiš. Možná mu nic jiného nezbude a pokusí se jen minimalizovat ztráty skrz osobu ministra zahraničí. Nedivil bych se, kdyby to vzal sám. Když zvládne bokovku Havlíček ...
puk123
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků