Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 30 %  29%  [ 30 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 20 %  19%  [ 20 ]
Fakt se nebojim 34 %  33%  [ 34 ]
clany 4 %  3%  [ 4 ]
evlo 13 %  12%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 101

Odeslat příspěvekod tslany 26. 2. 2021 14:18

Jean ViC píše:co rikate na tohle? budeme jezdit na kole kolem baraku :D
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ha ... e-40352330

Jemu asi jebe. Ale zas chápu, chce přebrat voliče komoušům. Bude fakt ***** u voleb.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 26. 2. 2021 14:19

LukasKoudak píše:U mě je to podobné. Prostě lidi se chovají, jakoby zde žádný smrtící virus neřádil

tak par lidi joo, ale jinak hlavne ze nemuzou do skoly deti ale ze jsou venku na lavickach apod
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 26. 2. 2021 14:20

Teď zase řeší, že by vycházky nebyly 1km kolem domu, ale v rámci katastru. Perla a za perlou. Chci vidět ten nástroj pro širokou veřejnost na zjišťování v jakým katastru jsem...
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 2. 2021 14:22

Ale co s tím, když lidi se zodpovědně chovat už nechtějí? Není holt jiná možnost
anonymni

Odeslat příspěvekod MgX 26. 2. 2021 14:23

Jean ViC píše:co rikate na tohle? budeme jezdit na kole kolem baraku :D
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ha ... e-40352330

ČSSD machruje a přitom paní ministryně Maláčová ani není schopna si udělat pořádek ve svém resortu v rámci některých institucí, kterým velí. Osobní, opakovaná zkušenost. Hlavně, že kope kolem, aby bylo vidět dokonalost. Ale zamést si před vlastním prahem... to ne.

Vymýšlejí se postupy, polovičatá protichůdná řešení. Přitom stačí využít dávno zpracované postupy, byť byly tvořeny pro jiné situace.

O tom, že mnoho lidí na stav z vysoka kašle, o tom psát nemusím. Opět se stačí podívat kolem sebe. Ovšem vidět takto mohutný diletantismus politiků podpořený ještě arogancí mocných, kteří chudáčci buď nemohou mít respirátor, anebo jsou tak moc chudí, že si obličej překrývají jen ušitou rouškou... není se fakt čemu divit.

A ne, nemyslím si, že by se stav změnil, být u moci jiná garda. Prostě je to prašť jak uhoď. Hlavně nepřijít o korýtko a ze situace, pokud možno, něco vymáčknout. A to se dal z jara roku 2020 rozhodně vymáčknout výrazný náskok proti zbytku světa.

Můžou vymýšlet, co chtějí. Když se opatření nedodržují a nikdo to pořádně nehlídá, protože se nechce moc tlačit, aby náhodou někdo nebyl moc naštvaný... tak si nakonec každý udělá co chce. VIP a další si jezdí všude po světě. Když dojedou zpět, je někdo v karanténě? Ani když přijede z exotických destinací?
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 2. 2021 14:23

Nebudou se omezovat cesty do práce, na nákup, za péčí o blízkou osobu, k lékaři či na úřad. Lidé však budou muset u sebe mít na papíře napsané čestné prohlášení o účelu cesty. Ti, kteří bydlí jinde než na adrese trvalého pobytu, to budou muset v případě kontroly dokázat jinak, například účtenkou za plyn, řekl Hamáček.

Takže v autě vozit fakturu za elektřinu například
anonymni

Odeslat příspěvekod Major Kure 26. 2. 2021 14:27

takze ja musim ted v kapse nosit cestne prohlaseni, ze jedu na nakup a uctenku za plyn... dobry :D poserte mi uz nekdo zada.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 26. 2. 2021 14:27

LukasKoudak píše:Ale co s tím, když lidi se zodpovědně chovat už nechtějí? Není holt jiná možnost

No já neříkám, že je to dobrý, ale když řeknu Á a zavedu nějaký opatření, tak k tomu musím přidat i to B a dát lidem možnost to opatření rozumně a efektivně dodržovat. A případně i v rámci vynucování toho opatření. Nemyslím si, že by policie měla ve výbavě schválený nástroj pro určování katastru.... A to je ten problém
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 26. 2. 2021 14:29

_maty_ píše:včera pod našima oknama odpoledne..

https://www.dropbox.com/s/0ay7wnue7ul1b ... 9.jpg?dl=0

Obrázek



Tak to je tazka pohoda,u nas aj sanitka mala problem prejst davom
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Jean ViC 26. 2. 2021 14:32

Major Kure píše:takze ja musim ted v kapse nosit cestne prohlaseni, ze jedu na nakup a uctenku za plyn... dobry :D poserte mi uz nekdo zada.

ja plyn nechal odpojit, takze nemit tady trvalej pobyt uz se cestou z prace domu nedostanu
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Japhy 26. 2. 2021 14:35

zamis píše:
LukasKoudak píše:Ale co s tím, když lidi se zodpovědně chovat už nechtějí? Není holt jiná možnost

No já neříkám, že je to dobrý, ale když řeknu Á a zavedu nějaký opatření, tak k tomu musím přidat i to B a dát lidem možnost to opatření rozumně a efektivně dodržovat. A případně i v rámci vynucování toho opatření. Nemyslím si, že by policie měla ve výbavě schválený nástroj pro určování katastru.... A to je ten problém

Ještě by měli dodat C a říct z jakýho důvodu to dělaj a co si od toho slibujou. A vynechat při tom slovo mobilita.
Japhy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod NoSwearek 26. 2. 2021 14:36

Major Kure píše:takze ja musim ted v kapse nosit cestne prohlaseni, ze jedu na nakup a uctenku za plyn... dobry :D poserte mi uz nekdo zada.


Takže potřebuji papír, že jedu do práce do jiného kraje (protože Středočeský - > Praha). Pak teda potřebuji čestné prohlášení jako ty, stejně jako ty účtenku za plyn. Škoda, že plyn nemám zavedený. Bude mi stačit v autě pes? Ten totiž má psí známku obce, kde bydlím, navíc tam má trvalé bydliště. A v jeho pase jsem jako zástupce psaný já.. To by mohlo projít. :D
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 2. 2021 14:38

To budeme fakt za chvilku rádi za tu zahradu u domu a pole za barákem :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 26. 2. 2021 14:39

ONO BY ÚPLNĚ STAČILO MYSLET A CHOVAT SE V PRVNÍ ŘADĚ ZODPOVĚDNĚ!!!
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 26. 2. 2021 14:41

Japhy píše:
zamis píše:
LukasKoudak píše:Ale co s tím, když lidi se zodpovědně chovat už nechtějí? Není holt jiná možnost

No já neříkám, že je to dobrý, ale když řeknu Á a zavedu nějaký opatření, tak k tomu musím přidat i to B a dát lidem možnost to opatření rozumně a efektivně dodržovat. A případně i v rámci vynucování toho opatření. Nemyslím si, že by policie měla ve výbavě schválený nástroj pro určování katastru.... A to je ten problém

Ještě by měli dodat C a říct z jakýho důvodu to dělaj a co si od toho slibujou. A vynechat při tom slovo mobilita.

Tak tak, na rovinu říct na základě jakýho výzkumu, průzkumu, zkušeností od jinud nebo já nevím co, to zavádí. Aby to nevypadalo jako další pokus-omyl zase
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků