Rozumné daily

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 13. 1. 2021 22:28

Nesud me schopnosti podle svých
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 13. 1. 2021 22:42

Duster nie je so sutomatom tusim.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 1. 2021 22:46

Minula generace nebyla, nevím co ted, čekal bych ze jo, ale za nesmysl

-- 13. 1. 2021 23:01 --

Hustý, automat furt není
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 1. 2021 23:18

Spoj se s Barykem
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 1. 2021 17:06

Jsem se díval na ty cayenne že levnější než tuareg, ale je to logické, sedí se tam totiž tak nízko jako v kodiaku
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 27. 1. 2021 17:09

ale nedrncá jak v kodiaku..
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 1. 2021 17:16

A je to víc stajlyš.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 27. 1. 2021 17:25

evlo píše:Minula generace nebyla, nevím co ted, čekal bych ze jo, ale za nesmysl

-- 13. 1. 2021 23:01 --

Hustý, automat furt není

duster byl tce se sutomatem předloni, ale už není, jen zánovní dízel někdo nabízel :(
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 1. 2021 19:46

Ruman001 píše:ale nedrncá jak v kodiaku..

ooooooou
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yeaah 27. 1. 2021 22:04

Co je s Delicou? Pockal bych na Bigster 8-)
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 27. 1. 2021 23:22

Delika vpohodě
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 2. 2021 17:12

jako uplne bezesrandy hlavni duvod koupe baraku bylo asi to, ze jsem chtel orpavit ten podvozek na delice :D

Tak bych asi ty gumy vyměnit mohl no


Proste po Praze všude kostky a je to horší než třeba nová Fabia co se nvh týče
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 2. 2021 21:48

No tak si říkám, že se přemůžou a překonam ty prodejce a vyzkouším
Kodiak
Lx570
Touareg
Nějakou z těch dodávek co jsou právě, třeba pezot, ten je teď myslím nejlevnější
V class a Multivan mě přijdou cenou mimo, ale jediný auta co potkám na silnici kde sedí lidí podobne vysoko

Chápu prostě, že nový auto bude nesmyslne široký, ale budu to brát podle toho jak reálně to půjde zaparkovat a prostě fakt bych ocenil tu low roof děliku bez safari oken ve městě těch 6cm navíc je prostě kritickych a důvod k hledání nového auta, reálně teda to bývají spíš 3 cm než 6 když bych to bral fakt na limit.

Ale možnost, že vyměnit bushingy a prostě žít s tím, že na výšku problém je menší než na šířku se nakonec může ukázat realitou.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 19. 2. 2021 00:19

Kodiak bude najuzsi.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 2. 2021 19:57

No další závada, sama přibržďuje pravá přední brzda, tak to už je dost, takže to mám

pravá přední brzda, asi bude stačit to rozhýbat a promazat
komplet bushingy a čepy podvozku - ne, že by všechny byli vadný, ale to už prostě nemá smysl řešit
čepy řízení - to vim, že minimálne jeden vnitřní je vadnej, tak to už taky udělám radši vše
nefunguje klima při idle, ale to vím, že je nejspíš tím, že jsem tam neutáhl řemen co pohání kompresor když me kvičel po startu jeden z řemenů co pohání alternátor a měnil jsem to před prací
nefunguje ofuk okna - asi jsem nezapojil něco když jsem opravoval motorek směšovače, nebo je vadnej i motorek co to ovládá, daleko pravděpodobnější, že jsem nezapojil
plastík kolem kliky u řidiče někdy vibruje a plastík kapličky s kompasem občas na nerovnostech dělá zvuky - oboje by šlo asi vyřešit nalepením filcu
Střešní okno přední při zavírání dělá divné zvuky - asi ten mechanizmus co řeší v jaký je poloze je nějakej posunutej

no když koupím ojetinu, tak J200 - bude to 13 let starý, tuareg v6 bude starej 7 let, to si myslím, že je v obou případech daleko větší riziko katastrofické chyby, než u auta co je tu 26 let a u furt jezdí a rozbíjí se jen blbosti, když funguje po 26 letech i ta čtyřtrubková klima, tak už asi bude i dál, i když je to mega složitost.
Nové auto jsem už měl divné, takže prostě zbývá jen ten kodiak, nebo nevím, je reálně šance, že novější ojetina bude bez problémů. Na té delice mám obvykle závadu 1 za rok a to není něco kvůli čemu by to přestalo jet.

-- 21. 2. 2021 20:09 --

https://www.gumtree.com.au/s-ad/shannon ... 1121033985 :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků