Náhrada Škody Felicie pro důchodce

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 1. 2021 20:40

MELLO píše:No to mi povídej, kor těch nečipovaných a se kterýma se dobře zacházelo (ta moje bývalá....)

to už bude tuňák odspod až po střechu :mrgreen:
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 1. 2021 20:46

MELLO píše::D :D

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marek741 24. 1. 2021 11:51

Děkuji za velice "konstruktuvní" názory. Jediné, v čem mám jasno je, že v této cenové kategorii půjdeme spíš po stavu než po typu. Tak ještě jednou cenový strop je 50 tisíc. Co takový Yarisek?
marek741
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 1. 2021 11:54

Ber dokud jsou.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 24. 1. 2021 17:28

marek741 píše:Děkuji za velice "konstruktuvní" názory. Jediné, v čem mám jasno je, že v této cenové kategorii půjdeme spíš po stavu než po typu. Tak ještě jednou cenový strop je 50 tisíc. Co takový Yarisek?


Yaris dobrý, ale ber dvojku na technice Ayga. Nespoléhej se na první generaci, ta už je v 99% případů příliš stará a příliš shnilá. Pokud bys našel hezký kus, může být i ten. U něj ale prověř stav posilovače řízení, někdy se vysere a je drahý... Dvojka má čistě elektrický a ten se nesere a ten tříválec litr jede kupodivu líp, než čtyřválec v jedničce...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 1. 2021 20:23

MELLO píše:Ber dokud jsou.

:oboze
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 24. 1. 2021 22:18

pech. píše:
marek741 píše:Děkuji za velice "konstruktuvní" názory. Jediné, v čem mám jasno je, že v této cenové kategorii půjdeme spíš po stavu než po typu. Tak ještě jednou cenový strop je 50 tisíc. Co takový Yarisek?


Yaris dobrý, ale ber dvojku na technice Ayga. Nespoléhej se na první generaci, ta už je v 99% případů příliš stará a příliš shnilá. Pokud bys našel hezký kus, může být i ten. U něj ale prověř stav posilovače řízení, někdy se vysere a je drahý... Dvojka má čistě elektrický a ten se nesere a ten tříválec litr jede kupodivu líp, než čtyřválec v jedničce...

Jednička se vyráběla v Japonsku, je daleko kvalitnější, ale některé díly mohou být dražší. No, ale auto v té kategorii nemá význam moc opravovat. Nejlepší najít zachovalou jedničku s STK a yezdit a yezdit.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 24. 1. 2021 22:59

Jednička je po těch 20 letech takřka vždy beznadějně shnilá... Dvojka je v pohodě... Sice se nevyrábí v Japonsku, ale problémy s ní krom trochu slabší spojky za pět tisíc nejsou...

Srát na jedničku, je příliš malá, příliš stará a nemá to žádný přínos...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 27. 1. 2021 06:29

Vzal bych furt tu Pandu. Ideálně po FL, má větší zrcátka. Ale bude to holatko. Tchýni jsme koupili před FL s klimou v super stavu po STK za cca 45tis, už to jsou 2 roky a investice nula nic a spotřeba cca 5 i po městě. Spokojenost.

https://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat/panda/18433897
Cupra Leon (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 1. 2021 07:07

Jako nákupní taška a na jezdeni kolem komína proc ne...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 27. 1. 2021 07:49

yeah, panda je šelma 8-) jen dost často nemá klimu, jako ta z odkazu :-(
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 27. 1. 2021 09:57

Jestli bude babča jezdit jen do kostela a do Lidlu, klimu nepotřebuje.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 1. 2021 13:47

Tam nejsou naštěstí potreba ani koně
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 27. 1. 2021 14:34

Spíš defibrilátor a ambuvak.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 1. 2021 14:35

O tom už sem uvažoval..
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků