Škoda Felicia 1.3 MPI Zhasnutí motoru, problém startování, š

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod XB_1 20. 1. 2021 13:17

TRUM4TIK23 píše:No ty si kokot vole..to svět neviděl...neměl ***** debile když víš picu a neporadíš..jdi si ty hovna psát jinam nejsem na ně zvědavý.


Mas pravdu, ale ty jsi s tim začal. S tímhle si chvili budou lamat hlavu i v servisu. Nejdriv asi zkontrolovat elektriku, taky uz to muze mit felda za sebou, takhle staré auto muze mit pres 300 tkm a to je na feldu dost. Potencialnych problemov mnoga.
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 1. 2021 21:04

a druhá věc...aby to ještě uměl vůbec někdo v okolí opravit, když člověk vidí ty dnešní mekááániky
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XB_1 20. 1. 2021 21:11

...ale vyměnit motor umej :-D
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod katana25 20. 1. 2021 21:13

Vyzkoušel bych vyměnit snímač otáček, to občas blbne. Bez záruky.
katana25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Já první 20. 1. 2021 21:19

TRUM4TIK23 píše:Tak tady se člověk pomoci nejspíš nedočká no...ale co..zkusil sem to...

Zkus to tady
https://www.feliciaklub.cz/forum/
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Skočte si do značky.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TRUM4TIK23 20. 1. 2021 21:33

Helet Felda má nalitano 115xxxkm a byla dovezená z Rakouska když měla 60xxx km od starý paní tak si myslím že stočený to nebude pak to měla další stará paní od který sem to koupil... A jinak co se týče snímače otáček tak na ten sem koukal a ještě ho očistil ale i po vyndání vypadal jako nový ale nevím jak poznat že je špatný... o víkendu budem měnit zapalovací lištu nebo cívku nebo jak je odborný název...a ještě mě napadlo jestli by to nemohlo být třeba vstrikama že by chvíli to šlo a pak né ale to nevím jak poznám že jsou v háji.. a jinak dneska jsem s tím zase jel a chcíplo to po já nevím asi 15 minutách jízdy..čerpadlo sem slyšel a nenastartovalo tak bych ho asi vyloučil jako možnou příčinu... A jinak asi zase po 5 minutách sem nastartoval a dojel domu... Tam sem to nechal asi 20 minut na volnoběh a chcíplo to... Zase nestartovalo a po zhruba 5 minutách nastartovalo... A jinak ano je pravda že já si to začal jak sem hned začal nadávat... Přijel sem z práce ***** a doufal sem alespoň v nějakou radu a jediný co tam bylo tak nijak nepomohlo takže se omlouvám za svoje chování bylo to nevhodné a snad tu omluvu přijme ta osoba na kterou to bylo mířený.. a kouknu na ten Feliciaklub jak psal kolega
TRUM4TIK23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Já první 20. 1. 2021 22:00

A huš se registroval :-))
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Skočte si do značky.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XB_1 20. 1. 2021 22:33

Hele, ja si dělal pr.el,nic jsi nezačal. Spis se to takhle blbe odhaduje. Cívka nadělá taky problemy,ale to mi jelo treba na 3 valce, nikdy to nezneprovoznilo auto uplne. 115 tisíc km je nic. Chce to nějakýho sikovnyho fachmana, co projde elektriku a pak se uvidí. Ale to elektro bych tipoval.
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 1. 2021 23:12

:hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 1. 2021 23:19

a zas :oboze
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 1. 2021 23:35

:-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 1. 2021 00:49

Snimac natocenia kluky.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 21. 1. 2021 00:54

Mně přesně tak chodil kdysi Forman. Čerpadlo čerpalo, ale nedávalo dostatečný tlak. Ten tlak lze v servisu změřit. Já bych začal od něho a dal tam případně nové.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 1. 2021 06:54

Nebo už je felda unavena životem... :-(
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 21. 1. 2021 09:36

To byl Forman taky, ale po transplantaci čerpadla s novými majiteli ještě něco nalítal.
puk123
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků