Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PeTr7650 14. 1. 2021 18:47

Hlavne se to bube blbe prodavat, az te to omrzi. Ja bych se na to ***** a pokud se chci na zacatek svezt, sel bych do neceho ala gs500 nebo cb500
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 14. 1. 2021 18:52

Tak japonskej dvouválec je jistota... Já ale když čumí po špuntovce předpokládal, že to chce honit někde po polňačkách, tak jsem navrhnul Transalpa... Stejně dobře poslouží KLE. Na MOrini bych se *****...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 14. 1. 2021 19:01

Jj, starsi kle, srandy kopec, je to lehky, hravy . .
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 14. 1. 2021 19:38

A motor kterej jednak drží a druhak se po 20 let montoval do asi 5 typů motorek, takže díly na něj mají skladem v každej mototechně...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 15. 1. 2021 09:38

Tak asi jste mi to vymluvili :D
Jsem viděl, v zahraničí jak se to prodává kolem 2500 eur a v ceně kolem 30t mi to přišlo jako dobrá nabídka, ale tady co čtu, tak by byly za ty peníze ty od Petra s případným servisem lépe řešitelné...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 15. 1. 2021 11:38

Prodá se to, o to bych strach neměl, pořád jsou zájemci o italský raritky.
Proto jsem hned psal prodat to pojízdný
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 15. 1. 2021 12:20

Ale co jsem pochopil, tak bych na tom neměl raději jezdit, abych něco nepodělal :D
A nějaký nástřel ceny co by to v pojizdném stavu mohlo mít asi není, že?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 23. 2. 2021 14:38

Harley oficálně uvedl cestovní enduro:
výkon 150 koní při 9000 otáčkách a 127 Nm při 6750 otáčkách
v nejvyšší verzi disponuje semiaktivním odpružením, u kterého si můžete navolit dvě délky drah odpružení (a tutíž výšky sedačky v rozmezí 855-890 milimetrů)
semiaktivní odpružení má volitelnou funkci snížení výšky stroje při zastavování a zastavení. A zvýšení při rozjetí
Verze Standard i Special disponují 6,8" LCD panelem s integrovanou navigací a možností komunikace s mobilním telefonem
Objem nádrže je 21 litrů
Základní verze s hliníkovými koly a bez padáků a dalšího příslušenství váží 245 kilogramů
Verze Special s vyplétanými koly a s padacími rámy váží (bez kufrů, mlhovek a dalšího doplňkového příslušenství) 258 kilogramů
Vedle jízdních režimů motoru a podvozku má Pan America "vše náklonové". Tedy náklonové ABS, náklonovou kontrolu trakce, náklonovou kontrolu driftu. Všechny funkce jsou vypínatelné
Přílohy
pama0.jpg
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubajzCZ 6. 4. 2021 10:39

Zdravím,

Dělám si papíry na motorku (A) jsem úplný začátečník a přemýšlím o nějakém cestovním enduru. maximálně kolem 60 000, napadlo mě BMW F650gs, nebo Honda transalp. Versys a V-strom mi přijdou už moc silné. Mohu poprosit o radu?

díky
KubajzCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PeTr7650 6. 4. 2021 10:48

udělal bych to přesně naopak, vzal bych versyse nebo v-stroma. BMW a Transalp jsou v kurzu a opravdu hodně drahé, na to, co nabízí.
GS do 60 je starej jednoválec, to bych jako začátečník nechtěl

A pokud jsi úplný začátečník, tzn. nikdy jsi na ničem nejezdil krom fichtla, tak bych šel do nějakého menšího objemu. V-Strom je hodně těžký a na nezpěvněných cestách se jako začátečník budeš hodně trápit.

A ne, neplácám do větru, jako začátečník sem si právě v-stroma koupil a moc dobře se pamatuju, jak sem se první rok trápil, než sem se naučil jakžtakž motorku ovládat.
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 4. 2021 11:10

Má pravdu Peťa.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 6. 4. 2021 11:37

no ba, dneska bych si po autoškole koupil nějaký pětikilo, klidně naháče a naučil se na tom jezdit.
Až pak bych šel do cendura.

Nebo KLE / CRF :-D, koní málo, zábava maximální. A cestovat se na tom dá taky :)
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 6. 4. 2021 11:55

KubajzCZ píše:Zdravím,

Dělám si papíry na motorku (A) jsem úplný začátečník a přemýšlím o nějakém cestovním enduru. maximálně kolem 60 000, napadlo mě BMW F650gs, nebo Honda transalp. Versys a V-strom mi přijdou už moc silné. Mohu poprosit o radu?

díky


F650 je ***** a sráč.... To neber...

Transalp je dobrej, ale trochu slabej a drahej.

Když vezmeš V-strom 650, nijak vražedně silné to nebude.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 4. 2021 11:57

Tak já už si zvykl. Ale čas to chtělo. A na nějaké extra blbnutí to pořád bude velké a těžké. Ale to záleží na tom co chce.

Zase je prostě pravda, že se dá v pohodě zvládnout i velká a silná motorka. Dneska to má ty palivové mapy a podobně a když už se to rozjede, tak je to v klidu.

A pokud má borec 100 kg a 1,9 m, tak to zvládne i jako začátečník (má - li rozum).

-- 6. 4. 2021 12:59 --

Aha... on chce už docela hodně starej s...p... Tak to bych šel do něčeho nezáludného a blbuvzdorného. V-Storm je dvouválec... Na prd.

Ať jako začátečník kouká po NCéčku (Honda). To je podle mne ideální mašina pro začátek. Sice taky dvouválec, ale úplně jiného charakteru.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 6. 4. 2021 13:56

NC začíná na 85, to je skoro o 50 procent přes budget. Na začátek bych si kůpil něco levnýho, pak člověka nebude bolet, když mu to někde spadne.
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků