Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 12. 2020 07:26

Arnie J píše:Co to znamená že se dlouho načítá infotainment? Bo ten se dlouho načítá i v Kodiaku a to je ten starý "vychytaný" :D (že nefunguje nic z online služeb apod. pičovin neřeším, stejně bych to nepoužíval)

dlouho? A vzpomínáš na turka?
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 4. 12. 2020 07:29

30 koní rozdíl tu kvalitu svezení nenahradí.....to se vsadím..
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 4. 12. 2020 07:35

A 51?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 4. 12. 2020 08:29

tady nejde o koně primárně..je jasný, že naftu se 150 konama v ečku si koupí podobnej klobouk, jako já...kdežto krásnou šáde f tdi a s plastem okolo je snem půlky národa...což nikomu nerozporuju, ale ta cena je podle mě prostě přemrštěná...neříkám, že mergl je levnej, ale tam jsme na ty ceny jaxi zvyklý...
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 4. 12. 2020 08:38

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 4. 12. 2020 09:00

Ruman001 píše:tady nejde o koně primárně..je jasný, že naftu se 150 konama v ečku si koupí podobnej klobouk, jako já...kdežto krásnou šáde f tdi a s plastem okolo je snem půlky národa...což nikomu nerozporuju, ale ta cena je podle mě prostě přemrštěná...neříkám, že mergl je levnej, ale tam jsme na ty ceny jaxi zvyklý...


Pokud řešíme auto kolem milionu a upřesníme to na tenhle konkrétní Mercedes a ORS TSI, tak o koně hodně půjde. Protože je mezi nimi rozdíl třídy. O šáde v tdi a plastem nebyla vůbec řeč. Cena Octy je pro mě kulervoucí, OIIIRS jsem měl za 600, ale taková je doba, o ceně rozhodne trh. Každej bude mít rozhodovací kriteria trošku jiný, pro mě by to byl díky mým preferencím těsný souboj, jinej by věděl hned.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 12. 2020 09:06

já bych věděl, ani jedno ...
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 12. 2020 09:16

ono když už dáváme překupníky z mobile.de, tak oktávka jde potom pořídit také výrazně levněji:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... quest=true

za mě jasná volba :love:
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 4. 12. 2020 09:21

Arnie J píše:ono když už dáváme překupníky z mobile.de, tak oktávka jde potom pořídit také výrazně levněji:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... quest=true

za mě jasná volba :love:

Tak konečně hezká cena....to by už šlo
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 12. 2020 09:25

vypadá to, že schade výrazně zvýšila marže ... rozdíl mezi CZ ceníkovkou a cenou, za kterou jsou schopny to sehnat tyto firmy nikdy nebyl tak velký

další indicie by byla, že teď každej jouza dostane na oktávku slevu 10% pomalu mezi dveřma, dřív jsi horko těžko vybojoval 6% a ještě se tvářili jako že je to něco extra
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 12. 2020 09:36

kdyby byla plnotučná RS pod 800, tak si ji snad i půjdu vyzkoušet, až vychytaj ten infotainment
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 12. 2020 09:37

zas bys něco kupoval? zalez a neser :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 12. 2020 09:44

stará chce auto s couvací kamerou, víš, jak blbě se do polauta dodělává?
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 12. 2020 09:55

ty hákenkrojcy se mi líbí
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků