Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 29. 11. 2020 10:13

až bude -15°C, tak to na 95°C nedostaneš nikdy :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 11. 2020 10:20

V dlouhým táhlým :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 29. 11. 2020 10:23

že bych to dnes změřil, za jak dlouhe se V8 ohřeje?? Je ale možné, že mě klobouk zatlačí do sedačky a motor se ani na provozní neohřeje...pak se musím vybičovat k pohybu pravého kotníku směrem dolů a věřím tomu, že to půjde...
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 29. 11. 2020 10:36

pozpatku_fijA píše:
tslany píše:Nikdy jsem na žádným autě, kde byl správně zvolenej termostat a byl v pohodě, neměl problém, vždy to drželo.

já v mnoha autech zažil termostat v pořádku a stejně to teplotu nedrželo, v zimě v dlouhým klesání při brzdění motorem. Mluvím o teplotě motoru, tedy oleje. Klidně to z cca 95°C kleslo na 70-75°C. Octa 2, Octa 3, Sup 3, Golf 6, Golf 7 ... benzíny, dýzly, všechno jedno. Fyziku neochčiješ, když tam nejde palivo, tak není teplo odkud brát



toto mi pripomenulo, ze by som mal "zateplit" prednu masku a baterka mozno este jednu zimu prezije
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 29. 11. 2020 10:42

Arnie J píše:V dlouhým táhlým :D

jo, při výletě na GG, kdyby nebyl zavřenej :D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 29. 11. 2020 10:42

LukasKoudak píše:Jop, tak nějak to je. Prvních 5-10km, netopím :D

Ani by ti to netopilo, to nie je Favorit, kde otvoris kurenie a po 500m ide vlazny vzduch.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 11. 2020 11:21

Arnie J píše:
LukasKoudak píše:já třeba v zimě začínám topit až tehdy, když se ručička s teplotou dostane na 90°C :hm Jinak netopím, aby se motor zahříval co nejkratší dobu :-)

Tvl :D

Asi tak. :D

Sednu, zapnu výhřev *****, skla, ofuk. Zapláču že nešel I volantu. Teplota je nastavená na 21,5, případně 22,5, jako celej rok. :D
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 29. 11. 2020 12:28

+1 akorát nemám rád půlstupně :D
pozpatku_fijA píše:
tslany píše:Nikdy jsem na žádným autě, kde byl správně zvolenej termostat a byl v pohodě, neměl problém, vždy to drželo.

já v mnoha autech zažil termostat v pořádku a stejně to teplotu nedrželo, v zimě v dlouhým klesání při brzdění motorem. Mluvím o teplotě motoru, tedy oleje. Klidně to z cca 95°C kleslo na 70-75°C. Octa 2, Octa 3, Sup 3, Golf 6, Golf 7 ... benzíny, dýzly, všechno jedno. Fyziku neochčiješ, když tam nejde palivo, tak není teplo odkud brát

Jsem myslel, že se bavíme o autech :hm
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Předseda 29. 11. 2020 13:51

R6, 614km, po dálnicích 200, 160, 140 .. takový mix. Všechno D11 Praha-Hradec-Adrspach atd.. výsledek 8,9.
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 29. 11. 2020 13:56

tslany píše:Jsem myslel, že se bavíme o autech :hm

jsem zapomněl, že golf nebo octa nejsou auta, promiň
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XB_1 29. 11. 2020 14:13

Ja po 1 km jedu dalsi 4 km z tahleho kopce vicemene na neutrál a v půlce kopce mi autoklima fouka teply vzduch a teplomer je na půlce (olej urcite ale nema 90, to tak možná 70). Ale moje auto ma s ekologii pramalo společného :-)
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 11. 2020 15:07

Tak jsem to teď sledoval, po 5 km má olej 50 stupňů, po 20 km těch 95 :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 11. 2020 15:12

A od jaké teploty, se tomu dá začít nakládat bez nějakého problému, že to autu ubližuje? :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 29. 11. 2020 15:25

XB_1 píše:Ja po 1 km jedu dalsi 4 km z tahleho kopce vicemene na neutrál a v půlce kopce mi autoklima fouka teply vzduch a teplomer je na půlce (olej urcite ale nema 90, to tak možná 70). Ale moje auto ma s ekologii pramalo společného :-)

tak to nehrozí v současných teplotách ani u turka, kterej je z mých neužranější. Teplý vzduch tak po 3-5km a to jen díky topným spirálkám, voda přes 50°C po cca 7-8km, na 90°C po 12-15km (venkovní teploty kolem nuly)
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 29. 11. 2020 15:39

I to litrový cuire má po 3km vodu nad 80°, lol.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků