Octavia IV pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 20. 11. 2020 21:56

upřímnou soustrast
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komarovac 21. 11. 2020 14:25

Já s tím nejezdím, servis u toho taky řešit nebudu, takže za mě dobrý. Já si užil s S3, tak jsem teď snad předal štafetu.
komarovac
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 21. 11. 2020 15:15

jako možná bych to zkusil, čistě masochisticky
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelino 21. 11. 2020 22:03

komarovac píše:Já s tím nejezdím, servis u toho taky řešit nebudu, takže za mě dobrý. Já si užil s S3, tak jsem teď snad předal štafetu.
sorry, nechce sa mi hladať tvoje minulé príspevky ohladom problémov s S3, môžeš mi to trošku osviežiť ? (stačí aj do SZ, nech tu nie sme offtopic). Za mna je zatial S3 jednoznačne najlepšia škodovka akú som mal možnosť dlhodobo jazdiť 8-)
Marcelino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 21. 11. 2020 22:14

měl páteční kus, kterej se imrvére sral
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelino 21. 11. 2020 22:31

pozpatku_fijA píše:měl páteční kus, kterej se imrvére sral
tak tomu sa povie smola ... :-S
Marcelino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 21. 11. 2020 22:43

jo, jednoho to trochu rozladí ...
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 22. 11. 2020 19:49

Jak fungujou ele.sedadla v Oktě? jsou tam dvě paměti, to je jasný, ale pamatujou si jen pozici sedadel nebo i vnějších zpětných zrcátek?

A co klíček, jde to nějak programovat, že jeden dostane žena, když bude hodná, a auto bude vědět, že jde ona a při otevření jí to automaticky nastaví?
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 22. 11. 2020 20:09

já měl teda 3 paměti a zrcátka si to pamatovalo. Jak u O4, to nevím
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 22. 11. 2020 20:20

Urcite to zachovali...
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 11. 2020 20:59

pozpatku_fijA píše:já měl teda 3 paměti a zrcátka si to pamatovalo. Jak u O4, to nevím

I vnitřní? :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 22. 11. 2020 21:10

ne, vnitřní rozhodně ne, Jen levý a pravý
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 22. 11. 2020 21:11

Takže jestě zjistit, jestli doplacený elektriky k seriovejm sedačkám je stejný jako ty lepší elektrický sedačky......
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod Ondras3 23. 11. 2020 08:26

OTA21 píše:Jak fungujou ele.sedadla v Oktě? jsou tam dvě paměti, to je jasný, ale pamatujou si jen pozici sedadel nebo i vnějších zpětných zrcátek?

A co klíček, jde to nějak programovat, že jeden dostane žena, když bude hodná, a auto bude vědět, že jde ona a při otevření jí to automaticky nastaví?


Je to tak, jak píšeš.
Pamatuje si to sedačku, zrcátka a myslím i nastavení palubního počítače.
Mam ty základní elektrický sedačky a jen dva klíčky.
Ondras3
Nováček

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 23. 11. 2020 08:57

nepleťte dohromady personalizaci a paměť sedaček. Paměti nastavení sedaček a zrcátek jsou 3, personalizace podle výběru řidiče (lze konkrétní klíček přiřadit konkrétnímu řidiči, ale rozhodně to není nutnost) klidně na 6 osob. Personalizace zahrnuje podle mne nastavení vozidla - jízdní profil, infotainment atd.
Personalizace je klidně i když auto vůbec nemá el. sedačky
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků