Prosba s pomocí při prodeji SUV

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod samarit 22. 11. 2020 13:45

Můj příbuzný - senior 74 let nemůže prodat SUV Mitsubishi ASX.
Inzeruje ho jak se dá, snížil cenu na polovinu co ho koupil a není žádný zájemce. Vůz je ještě pár dní vystaven na TipCars, je k tomu i ověření Cebia
Kód: Vybrat vše
https://www.tipcars.com/mitsubishi-asx/suv/nafta/mitsubishi-asx-1-8-di-d-110kw-100143315.html

Prosím nepomohl byste někdo s tím prodejem? Já se v tom nevyznám a on je bezradný.
Raději se 2x zeptám, než abych udělal něco špatně. Vím, že tak budu pár minut za pitomce, ale je to lepší než zůstávat pitomcem trvale. Děkuji všem, co mi ochotně pomáhají. :-)
samarit
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 22. 11. 2020 13:49

Vytepovat sedačku řidiče nebo raději nechat umýt celej vnitřek, sundat ten příšernej návlek na volant, gumový koberečky na fotku nepatří a hlavně na tipcars nikdo dneska už neleze.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 22. 11. 2020 15:03

Mitsu má v ČR nejistou budoucnost, ojetiny budou ležáky.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 11. 2020 15:22

Za 10 let na půlku?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 22. 11. 2020 15:54

A není to málo evlo evloviči? dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod M@C 22. 11. 2020 16:30

tslany píše:Vytepovat sedačku řidiče nebo raději nechat umýt celej vnitřek, sundat ten příšernej návlek na volant, gumový koberečky na fotku nepatří a hlavně na tipcars nikdo dneska už neleze.

+1

Ta otevrena loketni operka na posledni fotce vypada nechutne. Dat nekomu litr at da vnitrek do pucu, poradne a pekne to nafotit, a hodit na Bazos a FB Marketplace, pripadne sbazar.
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 22. 11. 2020 16:31

jj ja mel na auto nejvic zajemcu na sauto.cz a bazos.cz.na tipcars by me ani nenapadlo jit hledat auto.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@C 22. 11. 2020 16:33

http://www.autokrs.cz/?strana=nabidka tady se muzes inspirovat jak nafotit auto, v logicke posloupnosti kolem dokola a pak interier, kufr, prislusenstvi, detaily... A idealne fotit interier bez blesku, ten zvyrazni vady a spinu :-)
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 11. 2020 17:02

Koukal sem a úplně nevím proč se to neprodá.

Obecné buď ty fotky nevypadají nějak vábně /jako nejsou žádný zazrak/, ale privát taky úplně ne/, ale cena víceméně odpovídá a je spíš na spodní hranici, prodávají se dražší....

Asi jde spíš o to, že asx je docela dost a je to auto často po důchodci, takže i ostatní nemají nějaký extra velký příběh kilometrů..

Mezi náma na staršího dědili to zase úplně ulozenka není...

Takže pokud to není nějaký výmysl celé, tak holt prostě to auto. Takovou hodnotu vzhledem k trhu nemá... A nebo s ohledem na to kolik jich ani trhu je, to chce počkat a mít trpělivost.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Ruman001 22. 11. 2020 17:29

No japonec s naftou...nevim, nevim...to bude asi kamen úrazu...bych to odvez na výkup a smířil se s reálnýma 100 tkč...sice méně peněz, ale auto bude pryč..takto se obávám, že to může prodávat dlouho..a je to už 10 let staré auto...za podobné prachy se dá koupit třeba pasat, méně starý, lepší motor a lepší svezení..aspon to je můj názor...já bych šel s cenou dolů a odstranil ty strašné fotky...ušmudlaný interiér fakt nikoho nenaláká....

-- 22. 11. 2020 17:37 --

něco málo o motoru - citace:
Diesly od Mitsubishi nemají hydroštely takže se musí občas seřídit ventilové vůle. A přitom t těch motorů musí vstřiky ven. Kolikrát to vydrží bez úhony je otázka, stačí aby mechoš udělal malilinkatou chybu a je to velmi drahý problém. Já bych takovou ojetinu nechtěl.
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 22. 11. 2020 17:46

Podle mne to auto je odfláklé a jako nové taky nikoho moc nezaujalo. Takže nevím, proč by to měl být trhák jako ojetina. Bude se prodávat stejně blbě jako se prodávalo salónu Mitsubishi před těmi 9-10 lety nové.
Takže zaujmout snad jedině cenou, což se zatím tedy moc nepovedlo.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 11. 2020 17:54

tad už bylo asi vše psáno...

Kámoš teď dával na bazoš na prodej auto a fotky má tak dementně vyfocený, až mi ho je líto, hlavně že tam má TOPování inzerátu, téměř dva tisíce shlédnutí, ale stále neprodáno :D
Poradil bych mu, jenže on je nejchytřejší ze všech, tak na něj *****ám.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@C 22. 11. 2020 17:59

Uka :D
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Condoleezza Rice 22. 11. 2020 18:14

mozna je chyba v prodejnim servru, tipcars nic moc... sbazar, sauto, bazos....jakoze na tipcars inzerat za 500 obyc a 2000 lepsi, to teda ma nejmensi dopad, oproti cenam na tech ostatnich...
Condoleezza Rice
Nováček

Odeslat příspěvekod metyn 22. 11. 2020 18:19

Lukas063 píše:tad už bylo asi vše psáno...

Kámoš teď dával na bazoš na prodej auto a fotky má tak dementně vyfocený, až mi ho je líto, hlavně že tam má TOPování inzerátu, téměř dva tisíce shlédnutí, ale stále neprodáno :D
Poradil bych mu, jenže on je nejchytřejší ze všech, tak na něj *****ám.

Máš dobré kamarády, kolego, dědek
metyn
Veterán

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků