Kdy budete prezouvat na zimni?

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 22. 11. 2020 10:48

Ted čtu ty kecy, zjevně ziju, jako vždy v jiny realitě, ale naštěstí vim komu muzu zaplatit 2000 za přežití místo 500 nebo 1000 kolik to ted stoji jinde, a ušetřit, ale kdo chce at si to samo kupuje levne a ušetří :D

Za mě bud sam nebo kvalitně a je dost jedno za kolik, když vím, že to uděla dobre


Ty 2000 jsou za 15" a myslím, že na vsech 4 kolech je dohromady 1 závaží

-- 22. 11. 2020 10:50 --

Nicmene teda zvedat nejaky moje raritnejsi auto bych ho taky nenechal
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 11. 2020 11:09

OTA21 píše:Takovej začarovanej kruh, tohle. Všichni by chtěli dostat za svojí práci líp zaplaceno, ale jinejm za práci líp(normálně) platit nechtějí. :)

Pravda no...

Ja treba mam i strach z toho, jaká bude kvalita te odvedené prace...a tak si to udělám sám no :D Cajky a moznosti naštěstí mám. Při te příležitosti kdyz jsou kola dole, vždy zkontroluji veci podvozek (čepy, manžety, brzdy), na což se v klasickým pneuservise v tuhle dobu,kdy musej udělat třeba 3 auta za hodinu, velká většina mechaniku vysere...a nemluvě o tom, ze znam i pár případů reklamaci (jak z rad běžných pneuservisu, tak v autorizaku...)..

Takhle si za všechno sám nesu zodpovědnost a proto tomu venuji maximální peci.

Ale diskuzi na toto téma uz tu bylo spousta...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 22. 11. 2020 11:10

Arnie J píše:jako přehození komplet kol (navíc 15") za 960 je fakt úlet ... to by měl s vybavením zvládnout za 10 minut i s oběma rukama v gypsu :D


Ty vole čti pořádně :D . Píšu přehození pneu na 15" kolech. Takže přijel jsem na letních gumách, ty sundali, dali tam zimní, vyvážili a nasadili. Já beru, že se musí vydělat a nemám problém zaplatit, jinak bych si to přezouval sám, ale nejsem blázen, chci to mít vyvážené, když lítám rychle po dálnici apod.
Ale 960,- už mi prostě přijde přes čáru, když v Best drivu v Opavě, který je obecně celkem drahý, přezouvám za 500,- a tohle byl malý rodinný pneuservis.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod OTA21 22. 11. 2020 11:11

Však pohoda, jak jsem psal, kdo může, tak si pomůže.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 22. 11. 2020 11:11

Protoze jinak ti servis bez keců zaplati auto, ktery je zničení tim, ze ti upadla kolo a málem tw tim zabily, realne maj fakt odpovědnost
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 11. 2020 11:13

Ingos píše:
Arnie J píše:jako přehození komplet kol (navíc 15") za 960 je fakt úlet ... to by měl s vybavením zvládnout za 10 minut i s oběma rukama v gypsu :D


Ty vole čti pořádně :D . Píšu přehození pneu na 15" kolech. Takže přijel jsem na letních gumách, ty sundali, dali tam zimní, vyvážili a nasadili. Já beru, že se musí vydělat a nemám problém zaplatit, jinak bych si to přezouval sám, ale nejsem blázen, chci to mít vyvážené, když lítám rychle po dálnici apod.
Ale 960,- už mi prostě přijde přes čáru, když v Best drivu v Opavě, který je obecně celkem drahý, přezouvám za 500,- a tohle byl malý rodinný pneuservis.

Ne, napsals to jak tatar, takže to napoprvé všichni kromě mě pochopili tak, že se přehazovaly celé kola i s pneu :) Já se pak jen přizpůsobil většině.

No takže pokud se přezouvaly pneu, tak 960 je úplně v pohodě cena a 15 minut je úplně v pohodě čas.
Naposledy upravil Arnie J dne 22. 11. 2020 11:13, celkově upraveno 1
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 11. 2020 11:13

Podle mě proste pod ty 2000 je to o štěstí, že to vyjde, sam vim, ze když to dělám, tak mě to ty dvě hodiny trva, levnějším nandani pneu na disk bych nevěřil. 500 za jedno kolo muze být
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 22. 11. 2020 11:13

Ingos píše:........když v Best drivu v Opavě, který je obecně celkem drahý, přezouvám za 500,- a tohle byl malý rodinný pneuservis.


Tak za 500 mi to zase přijde jako až podezřele dobrá cena.

Hlavně, že je volba.......
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod yndezit 22. 11. 2020 11:28

Donedávna běžný standard mimo města.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 22. 11. 2020 11:31

Kdyby mi to někdo řekl před dvěma třema rokama, tak to napíšu, jako Ty. Za poslední dobu šlo ale nahoru úplně všechno o desítky procent.

Když jsem stavěl barák před 4 rokama a porovnám to s tím, co je teď, tak se nestačím divit.....
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 11. 2020 11:34

já už teda dneska (ne úplně dojebané) přezutí za 9 stovek beru jako úspěch
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 22. 11. 2020 12:24

My jsme nejak pred 4 tydnama prezouvali soukrome auto u manzelky v praci a dodnes mi za to neprisla faktura, 18” vyzout a nazout, vyvazit, nahodit na auto.. 8-)
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 22. 11. 2020 12:48

Manželce to strhnou z vejplaty.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 22. 11. 2020 13:11

Možná naturalie....?
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 22. 11. 2020 13:15

Arnie J píše:
Ingos píše:
Arnie J píše:jako přehození komplet kol (navíc 15") za 960 je fakt úlet ... to by měl s vybavením zvládnout za 10 minut i s oběma rukama v gypsu :D


Ty vole čti pořádně :D . Píšu přehození pneu na 15" kolech. Takže přijel jsem na letních gumách, ty sundali, dali tam zimní, vyvážili a nasadili. Já beru, že se musí vydělat a nemám problém zaplatit, jinak bych si to přezouval sám, ale nejsem blázen, chci to mít vyvážené, když lítám rychle po dálnici apod.
Ale 960,- už mi prostě přijde přes čáru, když v Best drivu v Opavě, který je obecně celkem drahý, přezouvám za 500,- a tohle byl malý rodinný pneuservis.

Ne, napsals to jak tatar, takže to napoprvé všichni kromě mě pochopili tak, že se přehazovaly celé kola i s pneu :) Já se pak jen přizpůsobil většině.

No takže pokud se přezouvaly pneu, tak 960 je úplně v pohodě cena a 15 minut je úplně v pohodě čas.


Presne, napisane nejednoznacne, tiez som sa pytal.

36e za zhadzovanie kolies z auta, zhodenie pneu, nahodenie pneu, vyvazovanie, nahodenie na auto...okolo 30e bezne.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků