Fast - food koutek (Burger King je tu!)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jíte ve fastfoodech?
Napřed hranolky a pak hambáč 27 %  22%  [ 27 ]
Napřed Hambáč a pak hranolky 36 %  29%  [ 36 ]
Jím souběžně 58 %  47%  [ 58 ]
Celkem hlasů : 121

Odeslat příspěvekod garážmistr 6. 11. 2020 20:15

powerball píše:akorat mam v lednici jen Kozla :(

Tak sám do ní nevlezl, ne?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 6. 11. 2020 20:16

to ne.to byla moje chyba.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 6. 11. 2020 20:20

MV_cz píše:docela mě překvapilo že v Uherskym Hradišti je KFC, ale co je mi to platný, když tam nejim, radši bych mekáče.


To je tím, že ředitel KFC pro centrální evrópu rozhodl, že zkusí strategii menších měst a tím tak zvýšit svůj podíl trhu na úkor McD. Jen nevím, jestli je to krok dobrým směrem, například v rámci tohoto otevřeli KFC v Benešově, a co jsem slyšel, jak v tom městě nejsou studentíci VŠ atp., co by tam makali, tak to je prej jedno z nejhorších KFC v ČR..
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 11. 2020 20:21

kozel mi přijde na poměry lahváčů v pohodě pitelný
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 11. 2020 20:24

NoSwearek píše:
MV_cz píše:docela mě překvapilo že v Uherskym Hradišti je KFC, ale co je mi to platný, když tam nejim, radši bych mekáče.


To je tím, že ředitel KFC pro centrální evrópu rozhodl, že zkusí strategii menších měst a tím tak zvýšit svůj podíl trhu na úkor McD. Jen nevím, jestli je to krok dobrým směrem, například v rámci tohoto otevřeli KFC v Benešově, a co jsem slyšel, jak v tom městě nejsou studentíci VŠ atp., co by tam makali, tak to je prej jedno z nejhorších KFC v ČR..

jj v Bene je taky, tam je to naštěstí hned u hlavní, takže počítám, že "chytají" i hladové krky co jezdí po jedničce dál.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 11. 2020 20:24

_maty_ píše:
MV_cz píše:
_maty_ píše:zato já si včera v olympii maximálně vybral money z bankomatu, celá horní část se žrádlem je zavřená :hm

dotaz: už je spuštěno KFC ve Valmezu a nový Mcd na hlavní ulici ( :D ) ve Zlíně?

docela mě překvapilo že v Uherskym Hradišti je KFC, ale co je mi to platný, když tam nejim, radši bych mekáče.

Tak do Zlina, mas to peknou projizdku :D

jj to jo, ale zase co tam, všude zavřeno, kdyby mě pustili do obi, tak si to nějak obhájim :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 6. 11. 2020 20:25

powerball píše:to ne.to byla moje chyba.


Bych ho podchladil a vdechnul. Když je ta žízeň.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 6. 11. 2020 21:18

MV_cz píše:
_maty_ píše:
MV_cz píše:docela mě překvapilo že v Uherskym Hradišti je KFC, ale co je mi to platný, když tam nejim, radši bych mekáče.

Tak do Zlina, mas to peknou projizdku :D

jj to jo, ale zase co tam, všude zavřeno, kdyby mě pustili do obi, tak si to nějak obhájim :D

Omyl, na hlavni straße je novej mcd s drive thru.. dnes jsme se stavovali a byl tam peknej natresk kolem pul 7 vecer
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 6. 11. 2020 21:21

NoSwearek píše:
MV_cz píše:docela mě překvapilo že v Uherskym Hradišti je KFC, ale co je mi to platný, když tam nejim, radši bych mekáče.


To je tím, že ředitel KFC pro centrální evrópu rozhodl, že zkusí strategii menších měst a tím tak zvýšit svůj podíl trhu na úkor McD. Jen nevím, jestli je to krok dobrým směrem, například v rámci tohoto otevřeli KFC v Benešově, a co jsem slyšel, jak v tom městě nejsou studentíci VŠ atp., co by tam makali, tak to je prej jedno z nejhorších KFC v ČR..

Tak ono treba ten Valmez, jako kdyby to byl mcd.. u kfc nevim protoze to sam moc nezeru, mam po tom druhej den pruplach strev jak po starobrnu, ale tem Valmez teda, tam to teoreticky stahne Vsetin, Roznov i Kelc, plus vsechny okolni obce.. ono treba Vsetin geograficky je uplne mrtvej, kopce a mezi nima sem tam obec, u Valmezu uz je to takovy vic zabydleny a geograficky si v te lokalite Kfc nemohlo vybrat lepsi flek..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 6. 11. 2020 21:36

Přesně. Voda z Bečvy na zapití, je ke kfc ideální volba.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 6. 11. 2020 21:38

:D
Ale to je do depresivniho :(
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 7. 11. 2020 12:44

Vcera v praci na obed Swiss King, Cheese King s hermelinem a McSmazak. A mam do konce roku s fastfoodem pokoj, bohate stacilo. Nejakym zahadne perverznim zpusobem se i da rict, ze mi to chutnalo.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 11. 2020 12:46

Takže v pondělí zas? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 7. 11. 2020 12:50

Včera večer pro změnu Cheese King se smažákem a byla to chyba. Příště zase Swiss. :D
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 7. 11. 2020 19:52

Kua som mwga fanusik McD, ale syrove tyzdne s ostiepkom, hermelinom alebo smazakom je fekal.
Mc Lucina na ranaky ani nehovorim.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků