Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 30 %  29%  [ 30 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 20 %  19%  [ 20 ]
Fakt se nebojim 34 %  33%  [ 34 ]
clany 4 %  3%  [ 4 ]
evlo 13 %  12%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 101

Odeslat příspěvekod Moucha 27. 10. 2020 15:41

opatření jsou dementí, ale jsou přesně taková jaké chtějí
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 10. 2020 15:43

Celé ČR vládne demence. Od prostého lidu a po nejvyšší místa.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 27. 10. 2020 15:53

to neplati jen pro ČR.to je takhle skoro vsude na svete.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 10. 2020 15:58

Pravdu díš.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 27. 10. 2020 16:12

Sem se opět hodí ta včerejší písnička.

salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 27. 10. 2020 16:30

GeneHawkins píše:
MV_cz píše:
MELLO píše:To mi jako vtipný nepřijde.

a jako reálně, myslíš, že tahle opatření jako zaberou? Jedinej důvod, proč to na jaře zabralo, za podstatně lepší situace, byl fakt, že se zavřel i průmysl. Teď teda nikam "nesmíš", ale do práce musíš, z práce musíš... jak se to asi vylepší když se nenakazíš cestou do hospody ale cestou do kolbenky?

Kecáš blbosti, na jaře žádnej zavřenej průmysl nebyl. Alespoň ne direktivně.

to taky nepíšu, že direktivně, jen že se zesrala hjondé i škodovka a zavřeli sami
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 27. 10. 2020 16:32

powerball píše:hmm tak je to asi fake.smutny je ze v tomhle state bych nemel problem tomu verit.
Oficiální stanovisko Fakultní nemocnice Brno: "A ještě jedna informace pan docent Blatný si žádný twitterový účet nezakládal!"

Prymula mu ho založil, předpokládám, že předání funkce ministra zdravotnictví představuje i školení v twitteru a jak dělat instruktážní videa
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 27. 10. 2020 16:57

burty s krenem píše:Mám tady nefake info od docela rozumné paní. Jelo jim to obeznikem.

Jsou teď totiž k dispozici testy na tyto protilátky, aby člověk věděl jestli to měl nebo má a má už to v těle:


IgM/IgG jsou protilátky, které se v těle objeví i po prodělané borrelioze.
Měla jsem o prázdninách podezření na boreliózu, doktor mi udělal krevní testy, kde se právě zjišťují ty IgM a IgG protilátky. IgG mám negativní a IgM pozitivní.
Před 3 lety (kdy se žádnej coroňák neřešil) jsem měla boreliózu taky a doktor mi řekl, že IgM mi budou možná v krvi v nějaké nižší hladině přetrvávat celé roky.
Takže pokud bych si tyto tzv. testy na Covid udělala, tak se můžu připočítat k těm šíleným nadhodnoceným číslům, kterými nás teď všichni bombardují…

Takže, děcka, s veškerým respektem ke Covidu a tomu, jak může s rizikovými skupinami lidí zamávat, berte prosím Vás výsledky jakýchkoliv testů s rezervou… to že je test pozitivní, rozhodně neznamená důvod k panice… během roku řada z nás prodělá různé druhy viróz a ty můžou způsobit pozitivní výsledky testů, protože prostě nějaký druh protilátek v těle máme všichni, protože máme v pořádku imunitní systém…

Nemluvě o tom, že kamarádčiným známým přišly smsky, že mají pozitivní výsledky testů a ti známí nikde na žádných testech nebyli!!! Takže si o číslech, kterými nás masírují média, udělejte obrázek sami…


vyjimecne nerozumim jazyku tveho kmene, nevim o kterych testech pises ale ten reaktant je primo na covid. navic v ramci plosneho screeningu to dela falesne pozitivni testy kdy pak nasleduje PCR kolecko, jde ciste jen o rychlost a naklady (jeden test kupuju pod 300kc).

z pribalovejch letaku na ty asi aktualne nejrosirenejsi profi to ukazuje nekde k 85% spolehlivosti a to vyrazne smerem do pozitivity. tj neodhalid covid tam lita v radu procent zatimco mit valesne pozitivni je otazk a8-12 procent pripadu.

kdyz vedle toho postavim drugwipe co pouziva pcr s 40% chybovosti v urcitych seriich tak zlatej kovidtest.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 27. 10. 2020 17:17

burty s krenem píše:Půlka lidi v nemocnici nemá příznaky a valí se tam. Jestli kvůli tomuhle odkládají rakoviny tak je chyba v systému. A ne viru který 85% lidi ani neví ze ho má.

+1000
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 27. 10. 2020 18:02

8845 :(
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 27. 10. 2020 18:04

lidi se neposerou, protože díky demenci estébáků, co nám "vládnou", to mají těžce v piči

v brně je běžný provoz a šrumec, jako kdykoli jindy, odpolední kolony, atd. .
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 27. 10. 2020 18:07

Podle mě to dneska bylo kvůli tomu zejtřejšímu svátku takový živější, promořovatělnější.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 27. 10. 2020 18:07

Tak si to holt protáhneme.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 10. 2020 18:08

Teď už musí pomalu zhasínat světlo na konci tunelu i těm největším optimistům.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 10. 2020 18:12

Cim vic to lidi budou jebat, tim dyl se to potahne a nasledky budou horsi. Ale to jen tak nekomu nedojde.
Jinak se dobre nakupuje v podvecer v Makru, skoro prazdno. Zato Alza stala za to, to by meli zavrit hned :D Ja jen natukal kod a sebral zbozi ale lidi tam normalne cekali frontu na vymeny, reklamace nebo nevim co...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků