Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 30 %  29%  [ 30 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 20 %  19%  [ 20 ]
Fakt se nebojim 34 %  33%  [ 34 ]
clany 4 %  3%  [ 4 ]
evlo 13 %  12%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 101

Odeslat příspěvekod burty s krenem 19. 10. 2020 15:49

Hustoles píše:
burty s krenem píše:
Nissan350Z píše:Na druhou stranu, čemu se diví, když doktor po škole, bez nějakých známých má nástupní plat někdo okolo 25-30 tisíc hrubýho po 6 letech studia a 5 lety atestací před sebou. Varovali x let, že je doktorů málo, teď jsou v ***** a ještě komora škemrá, aby se ze zahraničí vrátili na pomoc k nám.

Těch 30 měl kamarád nástupní už před deseti lety. A jejich požadavky byly často stejně jako Německo nebo čau. To mi nepřijde fér. Ostatní v Německu tak zadání a podporováni nebyli. Ale každý nemůže brát kilo protože sousedi mají...
Pak se doktoři chovají jako páni světa.

..zatímco kdejaká debilní hokejka, nebo čutálista, co se neuměj ani podepsat, natož vytvořit souvislou větu berou melouny ročně...

Ses doktor co? :D
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod harmiczek 19. 10. 2020 15:49

powerball píše:pak nemaj bejt plný nemocnice.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/re ... .seznam.cz


Přítelkyně známá dělá v důchoďáku kde mají 2/3 nakažených a zároveň všichni bez příznaků... :hm
harmiczek
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 19. 10. 2020 16:08

burty s krenem píše:
Hustoles píše:
burty s krenem píše:Těch 30 měl kamarád nástupní už před deseti lety. A jejich požadavky byly často stejně jako Německo nebo čau. To mi nepřijde fér. Ostatní v Německu tak zadání a podporováni nebyli. Ale každý nemůže brát kilo protože sousedi mají...
Pak se doktoři chovají jako páni světa.

..zatímco kdejaká debilní hokejka, nebo čutálista, co se neuměj ani podepsat, natož vytvořit souvislou větu berou melouny ročně...

Ses doktor co? :D

Jo
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 19. 10. 2020 17:05

Urolog? :nenapadne
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 19. 10. 2020 17:07

:-)
Přílohy
Screenshot_20201019-180218_One UI Home_copy_1120x701.jpg
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 19. 10. 2020 17:42

[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 10. 2020 17:45

Muhehe :D
I v autě
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 19. 10. 2020 17:45

ja se cely zivot zabejvam rychlochuzi.je to muj sport tak cajk.venku rousku mit nemusim.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 19. 10. 2020 17:45

Jouda.III píše:Tak hlavně, asi si málokterej z nich nechá strčit štětku do rypáku...

Ale nevím, jak chce tohle Hamáček vysvětlit - policejních provokatérů tam bylo zřejmě víc




jednak staci vedet jak pracuje extrem a druhak tenle clovek je pozitivne dohledanej s vestou antikonflitkniho tymu to ze ji v zaberu nemel neznamena ze nekde provokoval. jako verim ze casto policajti provokuji systematicky aby vytahali prvnich par kretenu nez se to rozjede, coz je lepsi nez kdyz pak vypkne opravdova bitka a musej to v zajmu ochrany vlastniho zdravi kosit teleskopama hlava nehlava.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 10. 2020 17:47

Nedele: dalsi opatreni az 2.11.
Pondeli dopoledne: ve stredu se to vyhodnoti
Pondeli odpoledne: od stredy rousky venku

:D :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 19. 10. 2020 17:49

kreteni.hlavne ze Prymula rikla ze rousky venku uz nebudou protoze je to nesmysl.Neustale si ty borci serou do huby.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 19. 10. 2020 17:54

mlaskac píše:jednak staci vedet jak pracuje extrem a druhak tenle clovek je pozitivne dohledanej s vestou antikonflitkniho tymu to ze ji v zaberu nemel neznamena ze nekde provokoval. jako verim ze casto policajti provokuji systematicky aby vytahali prvnich par kretenu nez se to rozjede, coz je lepsi nez kdyz pak vypkne opravdova bitka a musej to v zajmu ochrany vlastniho zdravi kosit teleskopama hlava nehlava.

Tím, že si tu vestu sundal, pokud je to pravda, ta tý situaci opravdu moc nepomohl
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 10. 2020 17:57

powerball píše:kreteni.hlavne ze Prymula rikla ze rousky venku uz nebudou protoze je to nesmysl.Neustale si ty borci serou do huby.

To teda
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 19. 10. 2020 17:57

Tak zas je to nastaveno rozumne, vic nez 2 metry od lidi a nemusi byt. Nejake mackani na zastavce je asi dost riziko. Cizi v aute taky dobry, to se me netyka, jezdim sam ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod harmiczek 19. 10. 2020 17:58

Vzhledem k tomu že lidi na to budou srát ve smyslu já šel a ten druhý se ke mě přiblížil na <2m, ne já k němu, jeho chyba, tak ty roušky stejně nikdo nosit venku nebude. Takže max 2 týdny a budou povinné všude bez ohledu na situaci :D
harmiczek
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků