Cool video (bolo vtipne videa)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod polda 5. 10. 2020 15:14

Slušný 2 stránky.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brněnská odchytová 5. 10. 2020 15:54

LukasKoudak píše:Tak oproti tobě asi jooo. Jediné co bys viděl, by byla moje zadní světla ;-) A to jen pár sekund

Jistě, protože 107 a 110kW je úplnej trhač asfaltu.. a umíš jezdit rychle jenom rovně nebo aji do zatáček?
Já myslel, že tady tyhle kecy maj jenom (někteří) majtelé RS ofcí.. ale koukám, že ne..
Ještě řekni, že taky jezdíš začtyry a seš jasnej...

MgX píše:
LukasKoudak píše:Tak oproti tobě asi jooo. Jediné co bys viděl, by byla moje zadní světla ;-) A to jen pár sekund

To Ti tak kouří výfuk? :D

:-D :-D :-D
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Brněnská odchytová
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 10. 2020 16:00

Tak rozhodně je to více, než 74kW ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 5. 10. 2020 16:14

So 74kW by som ani kameru nezapinal.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 5. 10. 2020 16:16

Mám 43kW, ale na 700kg, to pojede podobně. Je to nuda.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 5. 10. 2020 17:18

Mrknul jsem na ten YT kanál. Je to jen další nudná kopie z kopie z kopie kopie. Co mě jediné zaujalo, je věta z popisu kanálu, cituji: "Je to jenom image a neschopnost se jim vyhnout."
Zabíjet zvěř (byť neúmyslně) a dělat si z toho "image", to je nemoc.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brněnská odchytová 5. 10. 2020 23:31

LukasKoudak píše:Tak rozhodně je to více, než 74kW ;-)

Gratuluju, nepropadls z matiky...
To sice je, ale ne zas o tolik, že bys musel machrovat, že uvidím jenom tvoje koncový světla a jenom pár sekund.. na to těch koní máš sakra málo...
Vočko,Szyslak píše:Mrknul jsem na ten YT kanál. Je to jen další nudná kopie z kopie z kopie kopie. Co mě jediné zaujalo, je věta z popisu kanálu, cituji: "Je to jenom image a neschopnost se jim vyhnout."
Zabíjet zvěř (byť neúmyslně) a dělat si z toho "image", to je nemoc.

Rád bych ty kopie, resp. předlohy viděl.. řek bych, že tím editem se právě dost odlišuju od ostatních - nemám problém s tím, že se to někomu nelíbí, ale nesouhlasím, že bych byl kopie kopie další kopie... protože těch, co si daj fakt záležet na editu zrovna moc není...
To víš.. někdo si zakládá na tom, že je sprostej jak dlaždič (Jehla, Rudmark, Knedla, ...) někdo na tom, že když už tu zvěř sejme a současně si vybral název odchytová, tak se to rozhodne zužitkovat... Nemoc bych za tím úplně nehledal..
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Brněnská odchytová
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brněnská odchytová 5. 10. 2020 23:38

glider píše:So 74kW by som ani kameru nezapinal.

taky s tím nejezdím závody po okruhu :-D ale natáčím ostatní matlaly na silnici.. případně děsím zvěř...
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Brněnská odchytová
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 6. 10. 2020 15:02

Brněnská odchytová píše:
LukasKoudak píše:Tak rozhodně je to více, než 74kW ;-)

Gratuluju, nepropadls z matiky...
To sice je, ale ne zas o tolik, že bys musel machrovat, že uvidím jenom tvoje koncový světla a jenom pár sekund.. na to těch koní máš sakra málo...
Vočko,Szyslak píše:Mrknul jsem na ten YT kanál. Je to jen další nudná kopie z kopie z kopie kopie. Co mě jediné zaujalo, je věta z popisu kanálu, cituji: "Je to jenom image a neschopnost se jim vyhnout."
Zabíjet zvěř (byť neúmyslně) a dělat si z toho "image", to je nemoc.

Rád bych ty kopie, resp. předlohy viděl.. řek bych, že tím editem se právě dost odlišuju od ostatních - nemám problém s tím, že se to někomu nelíbí, ale nesouhlasím, že bych byl kopie kopie další kopie... protože těch, co si daj fakt záležet na editu zrovna moc není...
To víš.. někdo si zakládá na tom, že je sprostej jak dlaždič (Jehla, Rudmark, Knedla, ...) někdo na tom, že když už tu zvěř sejme a současně si vybral název odchytová, tak se to rozhodne zužitkovat... Nemoc bych za tím úplně nehledal..


OK. Tak jsi mi to vyjasnil. Nejsi nemocnej, jsi jen oportunista. A ten edit je originální a vtipnej, asi jako hračka z kinder vejce.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 6. 10. 2020 16:52

Nevidím tu zadna cool videa ..
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 6. 10. 2020 17:01

Tady se poměřuje, kdo ho má většího.
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod vilik 6. 10. 2020 17:29

Vagi píše:Tady se poměřuje, kdo ho má většího.

Nebo kdo je větší ...... 8-D
vilik
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 6. 10. 2020 17:43

Naposled vyhrál malčí, potom se urazil a odešel :D
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 6. 10. 2020 20:37

Vagi píše:Tady se poměřuje, kdo ho má většího.

hmmm tak to nic, toho se nezúčastním :nenapadne :-[
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brněnská odchytová 7. 10. 2020 00:29

Vočko,Szyslak píše:
Brněnská odchytová píše:
LukasKoudak píše:Tak rozhodně je to více, než 74kW ;-)

Gratuluju, nepropadls z matiky...
To sice je, ale ne zas o tolik, že bys musel machrovat, že uvidím jenom tvoje koncový světla a jenom pár sekund.. na to těch koní máš sakra málo...
Vočko,Szyslak píše:Mrknul jsem na ten YT kanál. Je to jen další nudná kopie z kopie z kopie kopie. Co mě jediné zaujalo, je věta z popisu kanálu, cituji: "Je to jenom image a neschopnost se jim vyhnout."
Zabíjet zvěř (byť neúmyslně) a dělat si z toho "image", to je nemoc.

Rád bych ty kopie, resp. předlohy viděl.. řek bych, že tím editem se právě dost odlišuju od ostatních - nemám problém s tím, že se to někomu nelíbí, ale nesouhlasím, že bych byl kopie kopie další kopie... protože těch, co si daj fakt záležet na editu zrovna moc není...
To víš.. někdo si zakládá na tom, že je sprostej jak dlaždič (Jehla, Rudmark, Knedla, ...) někdo na tom, že když už tu zvěř sejme a současně si vybral název odchytová, tak se to rozhodne zužitkovat... Nemoc bych za tím úplně nehledal..


OK. Tak jsi mi to vyjasnil. Nejsi nemocnej, jsi jen oportunista. A ten edit je originální a vtipnej, asi jako hračka z kinder vejce.


Asi nemám potřebu ti to nějak vyvracet... ale říkám pořád, že ten edit není pro každýho, ale že je aji pár lidí, kterým se to líbí... stejně tak, jako ty hračky z KV :-D
Jinak, co přesně je špatně na tý větě, že z odchytů zvěře nemám radost, že se jim jenom neumím vyhnout?
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Brněnská odchytová
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků