Zdechl tady pes

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pech. 26. 9. 2020 19:58

Moderní byla například podvozková koncepce, kterou ostatní začali používat až o skoro 10 let později a která se používá dodnes. na poměrně malém půdorysu byl schopen skutečně přepravit 4 lidi a s nimi poměrně dost zavazadel. Poměrně slušně se choval co se týče podvozku, který měl dobrou stabilitu... Je to štorcka která byla vyrobena už koncem 50 let. Mini vzniklo ve stejné době, mělo sice lepší motor, ale prostorově silně zaostávalo a koncepce byla nedodělaná a obsahovala zbytečné komplikace... Neměcké ***** á-la Goggomobil, lloyd 300, nebo Janus, ty mu nesahaly po kotníky a Fiat 500/600 a následník 126 byly horší. Trabantu se vyrovnal až F850, ten byla ale silně dražší a koncepčně zastaralý... Maluch je proti tomu ohavně zastaralý a úplně blbě vyřešený, línější a přesto dražší krám... Výfuk do kabiny nešel, to co je vzpomínáno je následek poruchy výměníku topení... Až koncem 60 let začali italové dělat štorcky ve velkém... Autobianchci, Fiat 128/127, to už byla revoluce, která to otočila tam, kde je to dnes...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 9. 2020 20:10

Diky. Ten vyfuk do kabiny vim jak funguje proto ty uvozovky bo to netsenilo kde komu
anonymni

Odeslat příspěvekod Pajjoun 26. 9. 2020 20:23

Pechu, s tím svým přisedlym vedením by si měl něco dělat. :(
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 26. 9. 2020 20:27

Zklidni hormon...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 26. 9. 2020 20:28

Žena spí, že komanduješ tady? Na to nejsem zrovna zvědavej.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 26. 9. 2020 20:39

Nevim co dělá a je mi to jedno.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 27. 9. 2020 09:07

brasci píše:ctyri krouzky po homousky

:-(
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 3. 10. 2020 15:25


Krasna Skodovka, vzacnost 8-D
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 10. 2020 18:02

Náhodou, taková O4RS tohle strčí do zadnice :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 3. 10. 2020 18:15

Radši tohle.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 3. 10. 2020 18:17

Tohle video bavilo i mě. :nenapadne
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 3. 10. 2020 18:32

Arnie: Tak tohle je polepšené Erko... zadní vlečená náprava ze 130, kola, brzdy, motor 150k... Marné to nebude, ale nebude to pro každého... O-RS si to každopádně strčí do kapsy po stránce výkonu... Ale v nějakých vlásenkách prostě neodbouráš že to cestovní auto ačkoli je nové a má o hodně větší výkon prostě váží dvojnásobek oproti starému soutěžáku...

Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 3. 10. 2020 19:09

Mooooooc pěkné!
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 3. 10. 2020 19:58

Nádherná stavba, líbí se mi široký okruhový stavby, ale sleeper style má svoje kouzlo. Líbí se mi, že se pán neomezoval škodováckou technikou, aby auto jízdně posunul. Fascinuje mě, že asi kvůli lepšímu sezení a ovládání překopal geometrii sloupku řízení. Stavba náročná technicky i finančně, dotažená do detailů. K tomu to pán umí použít, pěkně projetý.

A nakonec se mi líbí, že Misha umí ocenit takovou věc, přestože má k dispozici to nejlepší co lze koupit.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 3. 10. 2020 22:16

Parada.
Misha je typek jak svin!
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků