mbank - zkušenosti

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod yndezit 30. 9. 2020 19:01

Penzijko není závislé na bance, to je pojišťovna.
To s tím investováním už být propojené být může, ale předpokládám že peníze přijmou odkudkoli.
Obecně k přechodu, lze si paralelně založit víc účtů v nových bankách, vyzkoušet si je, rozhodnout se co vyhovuje. A až pak si přesměrovat příjmy na vybranou novou banku.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 2. 10. 2020 12:44

I penzijko je možné převést k jiné penzijní společnosti. Ale pokud máš ještě transformovaný fond, tak nejdříve musíš u KB přejít do nového účastnického fondu a ten pak převézt do jiné společnosti.

Investice lze nakupovat z libovolného účtu v ČR. Každý investiční fond má své číslo účtu a na ten se peníze posílají.

Souhlas s yndezitem, založ si nejdříve jiný účet, odzkoušej si ho a pokud bude vyhovovat, tak teprve odejdi od KB.
Většinou když chceš odejít a máš u nich více než jen běžný účet, tak i KB umí nabídnout vedení účtu zdarma a třeba i lepší kartu s cestovním pojištěním.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 2. 10. 2020 12:49

Unicredit ***** největší, za tři týdny dvakrát neúspěšný vklad v bankomatu a peníze v meziprostoru :-/
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 2. 10. 2020 14:43

Díky za tipy.
Já už druhej účet právě mám. Je lepší.
Na KB mi sere, že musím na svojí pobočku a ještě v omezený časy...
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 2. 10. 2020 16:14

Pak je třeba zajít v práci do účtárny, a dát jim číslo jiného účtu pro výplatu.
A pak ještě změnit inkasa a trvalé příkazy.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 2. 10. 2020 16:17

To všechno asi poladí nová banka.
Kromě práce teda. :D

Šlo mi čistě o to, jestli se můžu KB úplně zbavit. Asi teda bude snazší, když to tak nechám a zůstanu na dvou, no.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 10. 2020 16:21

facepalm: https://www.mesec.cz/clanky/za-nesplnen ... er-zdrazi/

ze nechteji preposilace to beru, to dava smysl, ale kurde ta povinnost se potkavat, to uz je moc.
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 2. 10. 2020 16:31

Má to nějaký výhody tyhlety lepší účty a podobně? Já furt jedu na nějakým tom základním plus jeden rádobyspořící.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod salam01 2. 10. 2020 16:36

Ani ne, snad vstupy do salónků. Více tady: https://forum.finexpert.e15.cz/viewtopi ... &t=1216390
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 2. 10. 2020 16:37

Pockal by som co na to Patrik Chrz.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 10. 2020 16:43

salam01 píše:Ani ne, snad vstupy do salónků. Více tady: https://forum.finexpert.e15.cz/viewtopi ... &t=1216390


oběcně pro běžného člověka ne. Pokud dělá dost speciálních operací apod. může to být zajímavé a tím nemyslím salonky apod. ale v případě investicí, financování různých věcí apod. tam mají zajímavé možnosti a nabídky.
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 2. 10. 2020 16:53

Plus ti priradia cloveka, takze ked nieco potrebujes, je tam "osobnejsi" pristup...
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 10. 2020 16:54

toho davaji banky i mimo premium banking pokud tam mas nejaky kredit apod.
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 2. 10. 2020 16:55

Je fakt, že pravidelně mi volá stejná ženská a nabízí mi nějaký životko nebo co :-(
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 14. 10. 2020 21:12

koukam na eqau po delsi dobe a kdyz zadam cislo uctu, tak mi to ukaze jmeno majitele.. to maji i jine nebo je to normalni? jsem myslel, ze to je tajne, ci je jake cislo
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků