VW Touareg 2017

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 29. 6. 2020 15:51

nečteš, nevíš
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2020 15:52

A funguje to uz?
anonymni

Odeslat příspěvekod Condoleezza Rice 29. 6. 2020 15:53

jo
Condoleezza Rice
Nováček

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 29. 6. 2020 15:55

goes píše:A funguje to uz?

na toto ti odpoví moje tisková mluvčí
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Condoleezza Rice 31. 7. 2020 10:30

tak už zase začíná lupat někde u středového sloupku, to ale nemám už jak vycpat jako palubku, sice je to málo, ale ve 130 je to auto poměrně tiché, a je to slyšet... trapas...
Naposledy upravil Condoleezza Rice dne 31. 7. 2020 21:58, celkově upraveno 1
Condoleezza Rice
Nováček

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 31. 7. 2020 10:52

je to trapné už
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Condoleezza Rice 6. 8. 2020 06:45

To je, kdyz audi neumi poradne zmaknout interier aby nepovrzaval a sedely dily.

-- 6. 8. 2020 07:50 --

20200806_073300-1.jpg
Condoleezza Rice
Nováček

Odeslat příspěvekod Hustoles 8. 8. 2020 13:11

Kdyby to místo těch kydů na konci radši rovnou vyrobili kvalitně...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 8. 8. 2020 13:32

musíš být sdrcař nebo Kundolíza, abys to koupil, i když víš, jaká je to *****.
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 8. 8. 2020 13:35

To měl dopředu vědět jak?
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 8. 8. 2020 13:52

kdybys četl historii, možná bys pochopil
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 8. 8. 2020 13:56

Si počkám na výcuc.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Condoleezza Rice 9. 8. 2020 09:02

Ve zkratce si tu jen stezuji na kvalitu auta ale nekdo s tim ma problem, ze na foru napisu, ze mi to pripada neadekvatni ze neco drnca, sw ze vynechava, ze nelicuji dily, atd. Je ale fakt, ze jsem v jinem tematu nez by to melo byt. Ajif musi proste rejt, asi se nudi - ted nevim, ale nemel uz ajif kdysi blok?
Condoleezza Rice
Nováček

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 9. 8. 2020 09:12

Jasně, ad-block

Co si pamatuju, na začátku bylo dilema, zda Q7 nebo Touareg. S tím, že Q7 je ***** se spoustou problémů.
Následovala koupě Q7 za "na tak nedodělaný auto strašně moc peněz" a od té doby pokračujou brečíky, jaká je to *****.
Logicky se člověk ptá, proč ke koupi vůbec došlo, když ti to bylo jasné už před ní, jak je to špatná volba :hm
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Condoleezza Rice 9. 8. 2020 09:17

a Toureq je spolehlivej? Ja mam za to, ze jsem si stezoval az po koupi, a je to tak, za nedodelany auto je to hodne penez, viz zase svolavacka. Dalsi vec - pise mi to cim dal vic ze nebyl zjisten klicek ve voze, to aby se clovek bal, aby to pak nastartoval...

-- 9. 8. 2020 10:22 --

no tak jako pardon, procital sem si diskuzi, a moje psani zaclo tim ze jsem si resil jestli VW nebo Audi, a kdyz sem nakonec objednal audi tak az pak sem psal ze to zlobi, zadny ze sem objednal Q7 s tim, ze je tam hodne problemu a vedel sem to, asi neumis cist nebo mas jinej problem, takze s tebou se uz nebudu bavit, ztrata casu, kdyz je nekdo mimon, nema to smysl, akorat tady oxidujes a skutek utek...

-- 9. 8. 2020 10:27 --

od Condoleezza Rice 30. 10. 2019 09:04

také sem uvažoval o novém Touaregu, ale nakonec sem objednal Q7 po FL, protože za tu cenu vyšla snad na stejné peníze jako Touareg

-- 9. 8. 2020 10:28 --

takze sem to ani neresil, ale rovnou napsal ze Q7, a az pak zacly problemy, z vlastni zkusenosti, v te dobe sem netusil, ze nejake problemy budu mit...
Condoleezza Rice
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků