Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod petrxyz 6. 8. 2020 17:40

Tak od nedele jsme na Istrii, konkretne Camping park Umag. Zaplnenost kempu cca 50%, nejvice Slovinci a Nemci. Byli jsme v Pule, Rovinj Porec a tam uz je lidi mraky. Ceny ve mestech jsou uplne v pohode, zadna zdrazovaci katastrofa se nekona. Pizta 50-70 kun, cele menu okolo 100 kun. V kempu je o neco draz, ale to je normalni. Striktni je dodrzovani rousek v obchodech a napr muzea, v restauracich a jinde vubec. Nejvetsi oser je na hranicich Slovinsko- Chorvatsko. Kontroluji doklady temer kazdeho, takze jsem tam stravili hezke 2h. Ale radsi budu tady nez v Cechach.
petrxyz
Nováček

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 8. 2020 07:42

tak teda jet přes HU nebo SLO? kde je předpoklad menšího zdržení na hranici? Předpokládám, že v obou případech budu na hranicích v pozdně nočních hodinách případně hodně brzy ráno..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 7. 8. 2020 07:57

Na zo panují dost rozličné názory...viděl jsem fotky ze zasekanych hranic SLO/HR ve středu, ja se tam sekl v nedeli dopoledne...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 7. 8. 2020 08:09

Já tam dnes v noci čekal cca 20 minut
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grapherX 7. 8. 2020 08:17

_maty_: A kdy jedeš? Vyjíždím v noci z úterý na středu a vracím se přes den v neděli. Co jsem sledoval provoz na hranicích předchozí víkendy, tak jsem se rozhodl jet Brno-Bratislava-Gyor-Szombhately-Lenti-Letenye/Goričan(Podle kolony buď po dálnici nebo přes vedlejší přechod primárně pro kamiony)-Zagreb-Baška(Krk).
Corsa C 1.4 66kW & F3C 1.2TSI 81kw 7°DSG -> Hyundai i30 1.6CRDi 85kw 7°DCT
grapherX
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 7. 8. 2020 10:03

_maty_ píše:tak teda jet přes HU nebo SLO? kde je předpoklad menšího zdržení na hranici? Předpokládám, že v obou případech budu na hranicích v pozdně nočních hodinách případně hodně brzy ráno..


posledne ked som siel , tak CZ nechali schvalne cakat - vraj maju cas , mozno by bolo lepsie cez AT/SLO
zajtra bude asi vsade trochu plnsie ako zaciatkom jula
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod mafel 7. 8. 2020 15:16

Obrázek
V6 3.6 192 kw
V6 3.7 204 kw
V4 2.0 200 kW
mafel
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 7. 8. 2020 15:39

Primošten? :love:
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 7. 8. 2020 15:40

Merkur 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mafel 7. 8. 2020 16:35

Pajjoun píše:Primošten? :love:

jj, na bóji v Primoštenu to miluji
V6 3.6 192 kw
V6 3.7 204 kw
V4 2.0 200 kW
mafel
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 8. 2020 21:13

grapherX píše:_maty_: A kdy jedeš? Vyjíždím v noci z úterý na středu a vracím se přes den v neděli. Co jsem sledoval provoz na hranicích předchozí víkendy, tak jsem se rozhodl jet Brno-Bratislava-Gyor-Szombhately-Lenti-Letenye/Goričan(Podle kolony buď po dálnici nebo přes vedlejší přechod primárně pro kamiony)-Zagreb-Baška(Krk).

Zitra na vecer vyjizdime, kama budu resit zitra

-- 7. 8. 2020 22:53 --

MirecBA píše:
_maty_ píše:tak teda jet přes HU nebo SLO? kde je předpoklad menšího zdržení na hranici? Předpokládám, že v obou případech budu na hranicích v pozdně nočních hodinách případně hodně brzy ráno..


posledne ked som siel , tak CZ nechali schvalne cakat - vraj maju cas , mozno by bolo lepsie cez AT/SLO
zajtra bude asi vsade trochu plnsie ako zaciatkom jula

A ja mel za to, ze vsichni jezdi z patka na sobotu, a ze z soboty na nedeli by to mohlo byt uz lepsi? Jinak vidim to na klasiku, pojedeme z valasska, tj trencin, bratislava, sombathely, zagreb, split..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 8. 2020 11:57

Na hranici slo/hr asi 7 aut a odhadom 20 min zdrzanie, sv.helena par aut ale ludia najskor podaju listok, potom zacnu hrabat drobne ci podavat kartu, takze trochu necakane kratke zdrzanie. Od lucka uz plnsie po 3h rano. Vo finale s dvoma tankovaniami , cik-pauzami 9:30h brutto, dlho, flakal som to. Tento rok uz do hr nepojdem
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod mafel 8. 8. 2020 15:14

Obrázek
V6 3.6 192 kw
V6 3.7 204 kw
V4 2.0 200 kW
mafel
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 8. 2020 16:14

Tula sa ich v jadrane dost
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 8. 2020 20:00

Teraz je tu konecne leto, vecer teply vietor aj od mora,, aj ked voda ma len odhadom 24
MirecBA
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků