Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Nepamatuju 3. 8. 2020 21:50

M@C píše:...

Taky dobrý.. kamera furt snímala aji to, jak se řidič snažil zdrhnout?
Nepamatuju
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 8. 2020 22:12

M@C: tomu říkám aspoň akce :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 8. 2020 22:12

5555!
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 3. 8. 2020 22:26

Bez faktorialu poprosim.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 8. 2020 23:10

anonymni

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 4. 8. 2020 08:29

JimmyFL píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:To je fakt šílené. Je super, že má člověk super hyper mega cool ledky, ale jestli to svítí takhle tragicky, tak to je spíš na *****ání.


Hele tak jsem na to kouknul a jsou tam normalne 2 HEX strouby na nastaveni sklonu a uhlu !! Diky za nahlodani, asi bych se o to casem zajimal, ale jak ji mam nove tak jsem do toho nechtel moc sahat...

Tak super, snad to pomůže.
Sám jsem už párkrát jel za nějakým s led a svítil jsem za ním dál než on se svýma světlama.

M@C píše:Tak mam "super" zazitek i video, ktere ale zatim nemuzu zverejnit... Uvidime az po vysetrovani, ale na videu to vypada relativne nudne. Tak to aspon v rychlosti popisu.
Minuly tyden jsem mimo obec predjizdel 2 pomaleji jedouci auta, tahla se tak 60-70. Kdyz jsem byl vedle toho prede mnou, tak se taky rozhodl ze predjede toho v cele kolony, natvrdo bez blinkru mi tam vjel, ja okamzite troubil, brzdil a uhybal ke kraji co to slo, stejne mi sjel predni dvere a blatnik. Tak jsme dokoncili predjizdeci manevr a cekal jsem ze zastavime na benzince ktera byla o par set metru dal, ale naopak typek na to dupnul a chtel mi zmizet. Takze nasledovala nekolikakilometrova honicka, kdy jsem uz potom behem jizdy navadel PCR, typek tomu fakt daval aby mi ujel. No nicmene nakonec zastavil u sveho kamarada... Uz z pohybu po vysteoupeni bylo jasne ze na necem fici, vubec si me ale nevsimali a prohlizeli si jejich odrene auto. Ja se na chvilku jen otocil zady abych pro PCR zjistil cislo popisne kde presne jsme, a najednou tam typek nebyl... Zustal tam jen jeho kamaradicek. PCR tam byla za minutku, zdrhnuvsiho ridice nakonec nasli a privedli, ten delal jako ze tam vubec nebyl a ze o nicem nevi, jeho kamos to bral na sebe jako ze ridil on. Ridic uz mel zakaz rizeni, jeho kamos jeste ne, tomu taky dali liznout a taky sjety....
Tak jsem zvedavy jak se to nakonec vyvrbi, policajti mi dali protokol kde se pise ze ridic neznamy a ze skoda na mem aute by mela jit z PR auta vinika (neni jeho, pujcene, ma PR...).

Není to tvoje nehoda? :D
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krim ... micka.html
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 8. 2020 08:32

m.a.x.i.m.u.s píše:Sám jsem už párkrát jel za nějakým s led a svítil jsem za ním dál než on se svýma světlama.

a to ti přijde v pořádku? :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 4. 8. 2020 08:33

A videl jsi to video? Dyť to svítí před auto.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 8. 2020 08:42

to je zkresleni kamery
anonymni

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 4. 8. 2020 08:54

Na tom taky něco bude, ale evidentně se to stává, když to probírají na škoda foru a opravdu jsem už na vlastní oči viděl jak to svítilo opravdu jen před auto. V tom bych se bál někam vyrazit.
Na mě nikdo nebliká, pokud se nejedná o horizont a vidím, že světla mi svítí sice daleko, ale paprsek jde pomalinku k zemi.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 8. 2020 09:02

No ale právě proto světla svítí dolů, aby se nedělo, že na každé miniaturní terénní vlně budeš těm naproti svítit do xichtu :) Je to samozřejmě o kompromisu, to jak to má Fabia je moc, to jak to máš ty je moc málo.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 4. 8. 2020 09:12

To je O3 po FL ci ake auto?
Aha Fabia.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JimmyFL 4. 8. 2020 10:51

Je to Fabia 2019. To video ani moc nelze, vlevo fakt svitila hodne dolu. Nasel jsem si schema jak vysoko to nastavit aby neoslnovala a uvidime. Pokud bude oslovat tak neni problem to zase stahnout dolu, je to prace na 10 vterin.

Spis me stve ze v autorizaku ti reknou ze je to urcite v poradku, ze je prakticky nova a ty svetla se prece nastavuji automaticky...
JimmyFL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@C 4. 8. 2020 11:15

Nepamatuju píše:
M@C píše:...

Taky dobrý.. kamera furt snímala aji to, jak se řidič snažil zdrhnout?

Jj, urcite snimala, ale ten zaznam jsem potom zapomnel stahnout, to me stve... Hned s policii jsem stahoval hlavne zaznam nehody a prijezd na misto a vystoupeni ridice z auta. Na ten utek jsem si vzpomnel az za 2 dny a uz byl ten zaznam premazany, mam tam malou kartu :mrgreen:
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 8. 2020 11:17

omg
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků