Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JimmyFL 3. 8. 2020 15:58

Jo to vim, ale udelat s tim nic nemuzu. Vsechny posledni Fabie s LED svitej takhle blizko.
Brzdy ani vykonem nenahradis...
JimmyFL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 3. 8. 2020 16:01

A v servisu to na prání nepřizvednou?
S tímhle se přece nedá jezdit.

-- 3. 8. 2020 17:07 --

Tak by mohli dle diskuze...
https://forum.skodahome.cz/topic/139778 ... my/page/7/
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JimmyFL 3. 8. 2020 16:10

Tohle je rocnik 2019, ale zkusit se poptat v jinem servise muzu (uz jsem si stezoval).
Brzdy ani vykonem nenahradis...
JimmyFL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 3. 8. 2020 16:13

To je fakt šílené. Je super, že má člověk super hyper mega cool ledky, ale jestli to svítí takhle tragicky, tak to je spíš na *****ání.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 8. 2020 16:17

JimmyFL píše:Neco jsem vyhrabal z kamery, prej je to nudny, tak na to nekoukejte. FR/DE/IT

https://www.youtube.com/watch?v=4FVJfk9kYlk

touran na začátku dobrej, ten kokot v dodávce na konci taky
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JimmyFL 3. 8. 2020 16:24

Uz ja jsem jel 110 na 90, on tam musel mit alespon 130. Neni to moc videt, ale docela jsem brzdil aby se tam vesel.

-- 3. 8. 2020 17:38 --

Arnie J píše:
JimmyFL píše:Neco jsem vyhrabal z kamery, prej je to nudny, tak na to nekoukejte. FR/DE/IT

https://www.youtube.com/watch?v=4FVJfk9kYlk

touran na začátku dobrej, ten kokot v dodávce na konci taky


Jo a neni to dodavka, ale mistni autobus....
Brzdy ani vykonem nenahradis...
JimmyFL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JimmyFL 3. 8. 2020 19:27

m.a.x.i.m.u.s píše:To je fakt šílené. Je super, že má člověk super hyper mega cool ledky, ale jestli to svítí takhle tragicky, tak to je spíš na *****ání.


Hele tak jsem na to kouknul a jsou tam normalne 2 HEX strouby na nastaveni sklonu a uhlu !! Diky za nahlodani, asi bych se o to casem zajimal, ale jak ji mam nove tak jsem do toho nechtel moc sahat...
JimmyFL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 8. 2020 19:34

JimmyFL píše:Neco jsem vyhrabal z kamery, prej je to nudny, tak na to nekoukejte. FR/DE/IT

https://www.youtube.com/watch?v=4FVJfk9kYlk


Koukam ze ty taky milujesty leve pruhy...
anonymni

Odeslat příspěvekod JimmyFL 3. 8. 2020 19:56

goes píše:
JimmyFL píše:Neco jsem vyhrabal z kamery, prej je to nudny, tak na to nekoukejte. FR/DE/IT

https://www.youtube.com/watch?v=4FVJfk9kYlk


Koukam ze ty taky milujesty leve pruhy...


Podle ktere casti tak soudis ?
JimmyFL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 8. 2020 20:15

Z vetsiny dalnicnich no. Bud levy nebo prostredni no. Ale cajk
anonymni

Odeslat příspěvekod M@C 3. 8. 2020 20:21

Tak mam "super" zazitek i video, ktere ale zatim nemuzu zverejnit... Uvidime az po vysetrovani, ale na videu to vypada relativne nudne. Tak to aspon v rychlosti popisu.
Minuly tyden jsem mimo obec predjizdel 2 pomaleji jedouci auta, tahla se tak 60-70. Kdyz jsem byl vedle toho prede mnou, tak se taky rozhodl ze predjede toho v cele kolony, natvrdo bez blinkru mi tam vjel, ja okamzite troubil, brzdil a uhybal ke kraji co to slo, stejne mi sjel predni dvere a blatnik. Tak jsme dokoncili predjizdeci manevr a cekal jsem ze zastavime na benzince ktera byla o par set metru dal, ale naopak typek na to dupnul a chtel mi zmizet. Takze nasledovala nekolikakilometrova honicka, kdy jsem uz potom behem jizdy navadel PCR, typek tomu fakt daval aby mi ujel. No nicmene nakonec zastavil u sveho kamarada... Uz z pohybu po vysteoupeni bylo jasne ze na necem fici, vubec si me ale nevsimali a prohlizeli si jejich odrene auto. Ja se na chvilku jen otocil zady abych pro PCR zjistil cislo popisne kde presne jsme, a najednou tam typek nebyl... Zustal tam jen jeho kamaradicek. PCR tam byla za minutku, zdrhnuvsiho ridice nakonec nasli a privedli, ten delal jako ze tam vubec nebyl a ze o nicem nevi, jeho kamos to bral na sebe jako ze ridil on. Ridic uz mel zakaz rizeni, jeho kamos jeste ne, tomu taky dali liznout a taky sjety....
Tak jsem zvedavy jak se to nakonec vyvrbi, policajti mi dali protokol kde se pise ze ridic neznamy a ze skoda na mem aute by mela jit z PR auta vinika (neni jeho, pujcene, ma PR...).
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 8. 2020 20:23

Drama
anonymni

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 8. 2020 20:23

Tvl hezky no.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JimmyFL 3. 8. 2020 20:29

goes píše:Z vetsiny dalnicnich no. Bud levy nebo prostredni no. Ale cajk


Ten pohled zezadu tomu nepomaha, ale ve vsech pripadech predjizdim :)
JimmyFL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 8. 2020 20:31

Dyt ja vim :)
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků