Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 11. 7. 2020 13:38

Když nechceš před koncem zrychlovat nad limit, tak se to ukazuje blbě.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 11. 7. 2020 13:39

Zrychlim kludne nad, nech je pokoj.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 11. 7. 2020 13:40

Nj, tak u vás nemáte body.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 11. 7. 2020 13:42

Rozpravas akokeby na konci kazdej obce u vas meraju.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 11. 7. 2020 13:49

To ne, ale s takovým přístupem by se tu a tam stalo.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 7. 2020 13:57

aikoN píše:Neříkám, že desítky, ale kdybych to v roli předjížděného na výjezdu z obce nezažil, tak to nezmiňuju. Pokud je v protisměru vymeteno, tak se to v takové situaci klidně stát může.


Situace pro mě natolik abstraktní, že si ji dokážu představit s bídou 1x/100tis. km, když shodou okolností na výjezdu z obce udělám něco nestandardního, třeba mrknu do mapy a zapomenu zrychlovat.
Jinak fakt nechápu, jak by kdokoli pozorný, kdo chce jet se opakovaně dostával do situace, že ho na výjezdu z obce předjíždí kolona. S mocným 1.0tsi.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 11. 7. 2020 14:10

Jak říkám, já obvykle se zrychlováním čekám až ke značce, což sice lze vnímat jako nestandardní, ale nikoliv závadné. Hodně lidí pak nemá trpělivost a vyrazí dříve.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 7. 2020 14:29

garážmistr píše:
aikoN píše:Neříkám, že desítky, ale kdybych to v roli předjížděného na výjezdu z obce nezažil, tak to nezmiňuju. Pokud je v protisměru vymeteno, tak se to v takové situaci klidně stát může.


Situace pro mě natolik abstraktní, že si ji dokážu představit s bídou 1x/100tis. km, když shodou okolností na výjezdu z obce udělám něco nestandardního, třeba mrknu do mapy a zapomenu zrychlovat.
Jinak fakt nechápu, jak by kdokoli pozorný, kdo chce jet se opakovaně dostával do situace, že ho na výjezdu z obce předjíždí kolona. S mocným 1.0tsi.


Stava se mi velmi zridka ze men nekdo predjizdi na vyjezdu z obce. Kdyz se to deje zrychluji bezne. Nezrychluji vice nez obvykle apod. Stejne tak se mi bezne stava ze na koncem omezeni rychlosti rzneho typu predjozdene auta zrychluji.
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 7. 2020 14:33

Teď řešíme situaci, která se stává aikoNovi, na výjezdu z obce ho začne někdo předjíždět, on nezrychlí a předjíždí ho další a další a další a další............... a další
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 7. 2020 14:35

To se mi stava vyjimecne na dalnici nebo tak, u obce spise si nepamatuju
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 7. 2020 14:36

Soustřeď se prosím na to psaní.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 7. 2020 14:45

Opraveno
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 11. 7. 2020 14:46

Mně se to už nestává. Na základě té zkušenosti na výjezdu vždy podřazuji a dávám plný, takže když někdo začne přejíždět, obvykle mu ujedu a zase se vrátí nebo mu to jede víc a pak mu trochu uberu (v obou případech splněna podmínka na co nejkratší předjížděcí manévr, byť v prvním případě neúspěšný).
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 7. 2020 14:56

goes píše:Opraveno

Dík. :D
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 11. 7. 2020 15:02

To jsou problémy :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků