Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 10. 7. 2020 16:11

to uz je slusna smola
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Moucha 10. 7. 2020 16:24

ještě že to na ní nezaflekoval
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 10. 7. 2020 17:23

10dkg.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurtoid 10. 7. 2020 17:47

Loni mě na dálnici málem slisoval kamion o svodidla, chyběly tak 2 metry a velké štěstí bylo, že nejel nikdo za mnou, protože jsem to vyleženě zakopl. Na magora jsem zavolal cajty a pronásledoval ho dalších 60km, než bylo schopní ho zastavit a kontrolovat. Rumun zaměstnaný v české firmě, častá to praktika. Borec, co před rokem tak akorát pásl kozy a jezdil ve staré dáčce z ***** v horách do druhé ***** v horách teď brázdí kamionem Evropu. Můj brácha jezdí C profi, já mám C taky, ale profi nejezdím. Kolem sebe máme dost českých řidičů, kteří jezdí Evropu. Všichni víme, co nového je silnicích v céčkách - buď rekvalifikace dlouhodobě nezaměstnaných v ČR nebo borci z východu. Když udělá borec z východu botu, tak jede domů a firma v ČR zaměstná podobné pako, které zase jezdí do té doby, než udělá průser. Ti borci nemají vůbec šajnu o tom, na kolika metrech zabrzdí, jezdí s náklaďákem jak kdyby to byl sporťák. Prostě tak trochu brutální zábava na našich silnicích, která má pár vykur.... spedičním firmám ušetřit kačky. To, že kamioňák nebo řidič náklaďáku umí jezdit líp než 20 leté pako, které jezdí jednou za týden marchovat před kulturák, už dávno neplatí - bohužel.
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 7. 2020 18:54

V sirsi rodine mame par kamionistu a nutno rici ze to jsou povahy pres kopirak jen a drobnymi rozdily. Proste ta prace pritahuje urcite lidi. Povahy. Nazory. Chovani.

Cest vyjimkam.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 7. 2020 23:40

Jouda.III píše:https://www.novinky.cz/krimi/clanek/kamion-na-teplicku-sjel-ze-silnice-a-srazil-zenu-na-chodniku-zachytila-to-kamera-40330228#seq_no=4&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=epHdzZYX7ij-202007101411&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

Tvl co dělal ten pičus
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 11. 7. 2020 05:36

TV
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 11. 7. 2020 08:38

Upadl pedál
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marekzrak 11. 7. 2020 10:16

usnul, jinak si takové vyjetí vysvětlit neumím
marekzrak
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 7. 2020 10:16

Proc mas novy ucet?
anonymni

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 11. 7. 2020 11:00

Arnie J píše:
Jouda.III píše:https://www.novinky.cz/krimi/clanek/kamion-na-teplicku-sjel-ze-silnice-a-srazil-zenu-na-chodniku-zachytila-to-kamera-40330228#seq_no=4&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=epHdzZYX7ij-202007101411&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

Tvl co dělal ten pičus

sjel ze silnice a srazil ženu na chodníku, tam píšou
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 7. 2020 11:06

tak nějak...ve zkratce. Proč sjel? Ví asi jen ten řidič... mikrospánek?
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 7. 2020 11:10

ajifek zase vtipná kaše koukám :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marekzrak 11. 7. 2020 12:34

goes píše:Proc mas novy ucet?


Ani nevím, jak jsem k tomu přišel. Už nějaký čas mi nešlo se přihlásit, ale přes fcb to šlo. Teď mi to napsalo, na fcb, že nemám pro tuto službu oprávnění, tak jsem šel na google, něco to po mně chtělo vyplnit a tohle je výsledek. :nenapadne
marekzrak
Nováček

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 11. 7. 2020 12:45

Arnie J píše:ajifek zase vtipná kaše koukám :D

jako obvykle, prej už seš zvyklej O:-)
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků