Vodíková dekarbonizácia

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hustoles 1. 7. 2020 16:51

Třeba zákazníkům vrazili šlauch i jinam...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 7. 2020 17:03

tak kazdemu dle gusta 8-)
Mimochodem, fakt nekdo chce uvolnit nahromadeny karbon v sani a nechat ho projit motorem?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 1. 7. 2020 17:10

Třeba to funguje i jako vysavač.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 7. 2020 17:14

Podle me je to klasika, ktera ma spolecneho s vodikem jen to, ze ho obsahuje voda - normalne se sere do sani vodni para nebo mlha a skutecne to cisti spalovaci prostor od karbonu, o sani pochybuju, EGR mozna. Ale ze bych chtel aby se uvolnila nejaka hrudka a dokurvila treba ventil, neim, no. Radsi poctive rozebrat a vycistit.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 1. 7. 2020 18:42

Vyjet nádrž, cvaknout tam pár litrů etalonu, chvilu pojezsit a pa do plna normalně bebzín udělá ytejnou, ne-li lepsí parádu. Ventilů bych se nebál, to je zas takový "jedna bába povídala aneb kupte si VIF", strach bych měl kdyby někdo šel čistit pístní kroužky nějakou srajdou nebo čímkoliv, tam fakt pomůže jedině rozdělat.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod orgasmic 2. 7. 2020 11:56

To navrhovala stejná firma jako počítač do filmu Hodíme se k sobě, miláčku? :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 2. 7. 2020 12:25

Arnie J píše:pokud jezdí brno-ova svižným tempem, tak by to s tím karbonem nemělo být tak hrozné, ne?

Dekabornizuje už tak vyjetím za hranice Ovy. Hůře jsou na tom ti, co tam jezdí furt.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Hustoles 2. 7. 2020 16:24

JardaB píše:tak kazdemu dle gusta 8-)
Mimochodem, fakt nekdo chce uvolnit nahromadeny karbon v sani a nechat ho projit motorem?

... a katalyzátorem...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod julo19 13. 7. 2020 17:44

Dneska som to absolvoval prvé dojmy po 50km
Volnobeh sa stabilizoval na 0.5l/h, citeľne lepšia akcelerácia z nižších otacok, na skúšobnej trase o 0,4l nižšia priemerná spotreba, skúšobný kopec na tempomat 80km/h o 0.8l dole, tichší motor, prestalo klepanie ventilov, minimálny až necitelny smrad z výfuku zatiaľ sa to javí OK, karbón to neuvolnuje ale rozkladá tak mi bolo povedané ako pyrolyza v trube

-- 13. 7. 2020 19:05 --

PeTr7650 píše:to je pneuservis, pohoda :-D. s velkou slávou mi tu mašinu ukazovali, velký je to jak almara, jedinej budík je tam ampérmetr. vrazej šlauk do sání a nechaj to tam klapat hodinu, dvě . .
Neviem co to bolo za mašinu, hento nemalo ampermeter ale dotykový panel :) online parametre..
A podle zákazníků, co si tím prošli je to prej fakt znát. . placebo je svině
julo19
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 7. 2020 18:53

anonymni

Odeslat příspěvekod julo19 13. 7. 2020 19:01

goes píše:https://youtu.be/Sk0eQqP_d6c

:) nuž asi hej ja som skúsil toto
https://m.youtube.com/watch?v=nsWMUZ0dIyg
julo19
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vagi 13. 7. 2020 19:10

julo19 píše:Dneska som to absolvoval prvé dojmy po 50km
Volnobeh sa stabilizoval na 0.5l/h, citeľne lepšia akcelerácia z nižších otacok, na skúšobnej trase o 0,4l nižšia priemerná spotreba, skúšobný kopec na tempomat 80km/h o 0.8l dole, tichší motor, prestalo klepanie ventilov, minimálny až necitelny smrad z výfuku zatiaľ sa to javí OK, karbón to neuvolnuje ale rozkladá tak mi bolo povedané ako pyrolyza v trube

Jaký kchár byl podroben dekarbu?
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod julo19 13. 7. 2020 19:52

Vagi píše:
julo19 píše:Dneska som to absolvoval prvé dojmy po 50km
Volnobeh sa stabilizoval na 0.5l/h, citeľne lepšia akcelerácia z nižších otacok, na skúšobnej trase o 0,4l nižšia priemerná spotreba, skúšobný kopec na tempomat 80km/h o 0.8l dole, tichší motor, prestalo klepanie ventilov, minimálny až necitelny smrad z výfuku zatiaľ sa to javí OK, karbón to neuvolnuje ale rozkladá tak mi bolo povedané ako pyrolyza v trube

Jaký kchár byl podroben dekarbu?

Cmax 2010 1.8Tdci
julo19
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků