P: Renault Megane sedan 2006 totální leštěnka!

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 6. 2020 08:28

Jsou lidi, co jim sedan nevadí. U auta za 90 na třeba vožení děti do školy typ karoserie je to poslední co by vadilo. Blba výmluva.

Jinak, já napsal moje zkušenosti s podobně ojetými Renaulty po důchodci koupených v ČR, kde funkčnost elektronických systémů byla diskurabilni.

Pokud to má někdo za zblitky a Vomáčku, nemusí to brát VUBEC vážně, může vzít přijatelnou sumu 90t a a mne a sobě dokázat, jak hluboce se mylim.. Není nic snazsiho... A k tomu bonus... Užívat si téměř nového auta za zlomek ceny. Bonusem je, že mechanicky ty auta fungují /až na nepřesnou převodovku/..
14 lété Renaulty jsou obecně zarukou bezproblémového provozu a vysokoobratkove zbozi.

Ono za 90 t. se toho moc lepšího koupit nedá... Tohle minimálně bude dobře a ještě asi dlouho odolávat korozi... Což je plus
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 6. 2020 09:27

Poslal bych to na Rnews, tam si uchcavaji z bezoveho interieru..udela tomu i promo a proda se to hned.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 6. 2020 09:42

Wolffe, ty faktury tam nejsou že by se to furt sralo, ale že to bylo 13x na garančce a 6x na STK, k tomu pojistky atd. STK je mimochodem teď v dubnu nová.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 6. 2020 09:43

Skoda jen ze to ma rozesranou tu elektriku. Opravovat ji u tak stareho auta bude orisek.
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 21. 6. 2020 09:45

Arnie J píše:Wolffe, ty faktury tam nejsou že by se to furt sralo, ale že to bylo 13x na garančce a 6x na STK, k tomu pojistky atd. STK je mimochodem teď v dubnu nová.


Což si lze ostatně z úvodního příspěvku celkem logicky dovodit.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koubes 21. 6. 2020 09:47

Každopádně hustá nabídka. To se dnes fakt jen tak nevidí.
Taycan plus
911 997.1 S 6G samozřejmě
Mercedes-Benz A200 6G, trochu úprava výkonu...

Jak píše saabik: Všichni skončíme u Porsche...
Koubes
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 6. 2020 09:50

goes píše:Skoda jen ze to ma rozesranou tu elektriku. Opravovat ji u tak stareho auta bude orisek.

Říkal wolff?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 6. 2020 09:52

Arnie J píše:Wolffe, ty faktury tam nejsou že by se to furt sralo, ale že to bylo 13x na garančce a 6x na STK, k tomu pojistky atd. STK je mimochodem teď v dubnu nová.


Však já nic proti tomu... Aut s takovým nájezdem moc není. Ta cena.je na tento Renault vyšší /i po tvém cenovém jemnocitu/, ale jako dobrý.

Proč bych to nechtěl já sem napsal, někdo jiny by s tím problém nemel a pro něj to bude dobrý Kauf /vyjmenoval sem myslím dost pozitivnich věci ze zkušeností co to auto má/. Osobně se na podobné ulezeniny často koukám, a nebýt tohle Renault ale třeba 147 /to je příklad/, tak to vemu.

-- 21. 6. 2020 10:54 --

Arnie J píše:
goes píše:Skoda jen ze to ma rozesranou tu elektriku. Opravovat ji u tak stareho auta bude orisek.

Říkal wolff?

Tak prodává taky Renaulty v echt stavu..., tak ví nejlíp...
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod yndezit 21. 6. 2020 10:00

goes píše:Skoda jen ze to ma rozesranou tu elektriku. Opravovat ji u tak stareho auta bude orisek.

Renaulty mají elektriku samoopravovací. Jen to občas shoří.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 6. 2020 10:12

Arnie J píše:
goes píše:Skoda jen ze to ma rozesranou tu elektriku. Opravovat ji u tak stareho auta bude orisek.

Říkal wolff?


No zrejme ty kdyz ma v tom jasno

-- 21. 6. 2020 11:13 --

maincoonsback píše:
Arnie J píše:Wolffe, ty faktury tam nejsou že by se to furt sralo, ale že to bylo 13x na garančce a 6x na STK, k tomu pojistky atd. STK je mimochodem teď v dubnu nová.


Však já nic proti tomu... Aut s takovým nájezdem moc není. Ta cena.je na tento Renault vyšší /i po tvém cenovém jemnocitu/, ale jako dobrý.

Proč bych to nechtěl já sem napsal, někdo jiny by s tím problém nemel a pro něj to bude dobrý Kauf /vyjmenoval sem myslím dost pozitivnich věci ze zkušeností co to auto má/. Osobně se na podobné ulezeniny často koukám, a nebýt tohle Renault ale třeba 147 /to je příklad/, tak to vemu.

-- 21. 6. 2020 10:54 --

Arnie J píše:
goes píše:Skoda jen ze to ma rozesranou tu elektriku. Opravovat ji u tak stareho auta bude orisek.

Říkal wolff?

Tak prodává taky Renaulty v echt stavu..., tak ví nejlíp...
:-)


Premyslim zda je tu nejaky prodej auta u ktereho nemas jasno jaky je to sunt. Tedy nepocitam tvoje.
anonymni

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 21. 6. 2020 10:14

Chtel jsem napsat, ze krom tech jeho nebouranych inzeratu zadny, ale predbehl jsi me.

Ted odjel ode me kamarad v meganu II. Najeto 305k. Ale jo, uz do toho musel docela zainvestovat.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 6. 2020 10:27

Já se vyjadruji jen k tomu o čem mám povědomí.

A tohle je každopádně super auto... A z těch 7 kupců zde se jeden snad brzy najde...

-- 21. 6. 2020 11:29 --

goes píše:
Premyslim zda je tu nejaky prodej auta u ktereho nemas jasno jaky je to sunt. Tedy nepocitam tvoje.


Bacha abys to neprepalil...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 21. 6. 2020 10:32

maincoonsback píše:Já se vyjadruji jen k tomu o čem mám povědomí.

Jo aha...
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 6. 2020 10:35

Jo aha...

https://www.sauto.cz/osobni/detail/rena ... oFrom=list

Tady jen k tomu jak výjimečný tohle auto je...

Prostě jak sem psal, tohle auto bylo ve své době přesně ten typ auta, co kupovali důchodci na důchod, takže to až tak výjimečné prostě není /bylo by třeba v hatch a s dvoulitrem/..

Ale to je jedno...

Reagoval sem na konkrétní dvě věci v tomto inzerátu, omlouvám se těm kupujícím co se právě o to auto rvou, pokračujte...a nenechte se rušit

-- 21. 6. 2020 11:38 --

goes píše:
Premyslim zda je tu nejaky prodej auta u ktereho nemas jasno jaky je to sunt. Tedy nepocitam tvoje.


Celkem by mne potěšilo, kde bys našel /bez toho aby si to sám upravoval tak jak neustále děláš/, kde píšu, že tohle konkrétní auto je šunt.

Děkuji
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 6. 2020 10:48

Ten jsem viděl a s ohledem na něj jsme určovali cenu. Každopádně to není Privilege.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků