VW Touareg 2017

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 18. 6. 2020 18:55

je to tak, firma ušetří a ty na tom vyděláš.
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 6. 2020 18:56

Arnie J píše:Tomáš: Jako že zaměstnavatel vytáhne peníze z tajného fondu a jen tak ti začne platit měsíčně 15 za auto a vůbec to nepočítá jako náklady na zaměstnance? Jo, to se běžně děje.


tuhle konstrukci jsem nekde psal? :-))

-- 18. 6. 2020 19:58 --

goes píše:Tom: benefit je vzdy jina forma platu ktera je vyhodna pro obe strany a nema financni plneni. Auto. Tarif. Multispoet a kde co. To jsou veci co bys chtel sam resit ale diky tomu systemu je prnfirmu lepsi ti zaolatit mobil a auto nez ti dat mzdu co by pokryla ten mobil a auto z tveho platu


jezismarja, vzdyt jsem psal, ze to tak je. Jen rikam, ze to neni pravidlo. Mysleno, mas stejnou vyplatu at mas auto nebo nemas auto. Nebo ten pomer je uplne neporovnatelnej, treba dostanes 10tis hrubyho navic nebo sluzebni auto cenikovych 1,2mil kc a naftu zdarma.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 6. 2020 19:01

Ano, to je přesně ta konstrukce.

"Mysleno, mas stejnou vyplatu at mas auto nebo nemas auto."
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 6. 2020 19:08

a to rozporujes nebo souhlasis
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 6. 2020 19:10

Tome nemas v tom pavdu. Poradje to kalkulovany naklad na tvou pozici. Jen se firma snazi usetrit a navic vi ze od urciteho prijmu uz neni motovace penezy tak silna a treba auto bez starosti zamestnanci usetri penize a nervy apod. Ale porad je firma ochotna dat za tebe urcitou sumu a zdav sperhrube nebo benefitech je jedno.
Si uvedom jake jsou odvody vuci ciste mzde takze keyz ti da firma auto za mega navic za ico pominky. Pak ho proda tak ten naklad neni pro firmu mega ale treba 500k. Za 3 roky a jsi na 15k nakladu. To ti dat do superhrube mas navic 7 kitru. Takze za 7 tis jsi dostal aut za mega a firmu to stoji stejne spise mene.

Navic beneft ti muze v pripade problemu vzit. Mzdu jen tak ne.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 6. 2020 19:12

Jop
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 18. 6. 2020 19:12

tato konstrukce platí pro lidi, co to auto prostě nechtějí a raději vezmou nějaké peníze. Opět situace, kdy je to oboustranně výhodné - firma ušetří a člověk (který nechce auto)
taky
Jinak pokud máš palivo opravdu zdarma, tak je to obvykle daňový únik, protože to znamená, že firma musí zaplatit to palivo ze zdaněných peněz a takovou firmu neznám. Obvykle je to formou toho, že vykážeš jen malou část soukromých kilometrů jako opravdu soukromé.
Ale to už je zas úplně jiná pohádka
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 6. 2020 19:23

Goes: ja to vim a rozumim tomu, jen ti rikam, ze jsou vyjimky. Ver, ze jsou mista, kde by si mel stale stejnou vyplatu at by si drzel pusu a nedostal pridano ani auto nebo si vydyndal to auto a stejnou vyplatu.
To, ze je pro firmu vyhodne ti misto vetsi vyplaty davat tyhle benefity je jasny.
A nekdy by byl clovek blbej, aby nevzal tu nabidku, viz co jsem psal, ze bud dostanes 10tis hrubyho navic nebo auto cenikovych 1,2mil,coz stoji firmu rekne 20 bez dane operak mesicne plus naftu co projedes, coz je treba 5tis.kc.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 6. 2020 19:26

Auto za 1,2 nestoji formu operak na 20 ale to je jedno.

Prvni odstavec mi neni uplne jasny. Pokud ti firma neda nic nemas nic. Pokud ti da auto je to uz kalkul nakladu
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 6. 2020 19:33

Jsou operaky, kdy te bude stat mesicne auto za 1,2mil kc 15 nekde 25, je to firma od firmy plus samozrejme je rozdil najrzd rocne 15tis km nebo 60tis km.

Ano, jak pises jen auto, tak to muze byt jen kalkul nakladu.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 6. 2020 19:34

já to řeším tak, že chci od firmy jen prachy :D a auto když potřebuju, jinak mám svoje.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 6. 2020 19:34

Tak to uz je problem firmyzevezme za25 kdyz to muze byt za 15. Hele resime uz kraviny. Benefity jsou proste nizkonakladove slozky mzdy vyhodne pro vsechny kolem.
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 6. 2020 19:40

goes píše:Tak to uz je problem firmyzevezme za25 kdyz to muze byt za 15. Hele resime uz kraviny. Benefity jsou proste nizkonakladove slozky mzdy vyhodne pro vsechny kolem.


nemuzes mit auto na operak za stejny penize jestli najedes 15 nebo 60 za rok, kdyz mas auto treba na tri roky.
Jj, resime kraviny uz, jdeme od toho.

-- 18. 6. 2020 20:42 --

Lukas063 píše:já to řeším tak, že chci od firmy jen prachy :D a auto když potřebuju, jinak mám svoje.


Kdyz ti da o tolik penez vic nez by se ti vyplatil sluzebak zdarma, tak ok. Ja jsem za tech vic jak 20let usetril na autech statisice az miliony, ktery bych na vyplate nikdy nedostal.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 18. 6. 2020 19:50

Tomíku, představ si, že existují i lidi, co nedělají za každou cenu jen to, co se FINANČNĚ vyplatí. Překvápko, co?
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 6. 2020 19:52

Tome jenze ty seovnavas situaci co bys za svoje nikdy neudelal anto je ten rozdil. Mas auto za mega ale pro firmu to ma hodnou 10k tve vyplaty. Ze ty i to zapocitas takto je tvoje vec a tva ochota to tak brat.
Neusetril jsi nic. O tu sumu jsi mel mensi vyplatu
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků