Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod yndezit 3. 6. 2020 19:18

Někdo zaplatil. Však co se starým dědkem u nás ve vězení, nikdo na něm nemá zájem, nikoho nezabil...
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 3. 6. 2020 20:24

JardaB píše:Jj, za stinitko, za gumu na sloupku, pod koberecek a je tam. Uz mi skoro rok visi u zrcatka a kamera je v supliku jak jsem ji v Rakousku loni sundal :D

ty wle na chlup stejně jak u mě :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 3. 6. 2020 20:43

já to cpu za stropnici,mezi oknem a stropnicí bývá místo akorát na kabel
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 3. 6. 2020 20:56

+1
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 3. 6. 2020 21:38

JardaB píše:Jj, za stinitko, za gumu na sloupku, pod koberecek a je tam. Uz mi skoro rok visi u zrcatka a kamera je v supliku jak jsem ji v Rakousku loni sundal :D

Pritom zbytocne si ju daval dole.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 4. 6. 2020 08:10

Třeba to není pravda, ale tady píšou, že se auta snažila vyhnout a na silnici kličkovaly, no a nakonec se do sebe trefily...
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krim ... cky-4.html
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 4. 6. 2020 08:14

Ze by se oba ridili heslem, kdo brzdi, je druhej?...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 6. 2020 08:15

jak to probihalo uz vime par dnu

od tslany 2. 6. 2020 20:50
Tady rovinka jak kráva, báfko předjíždí kolonu a kamčák to do něj napálí, skoro úplně čelně, žádnej přesah nebo tak něco, zdemonovalá řidičova strana je víc než spolujezdce, ale šlo to čumákem. Je to kokot.


takze nejake svedectvi tohoto typu jednak neni pravdive a jednak uz nic noveho neprinasi. Z velke casti za to muze ridic oktavky
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 4. 6. 2020 08:21

Tak je to součást života ve východní Evropě prostě, komu to vadí ať ti nežije
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 6. 2020 08:37

m.a.x.i.m.u.s píše:Třeba to není pravda, ale tady píšou, že se auta snažila vyhnout a na silnici kličkovaly, no a nakonec se do sebe trefily...
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krim ... cky-4.html

Jak tak koukám na ta videa, a bohužel to nejde, ale všem bych doživotně sebral papíry. Když to nejde jinak a po dobrém, tak odstrašující příklady zafungují. Tohle není nedbalost, tohle je vědomé ohrožování ostatních. Úplně poznávám Bonda ...
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 4. 6. 2020 08:53

Blbost, Bond to mal v ruke. To, ze je stale medzi zivymi je toho dokazom.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 4. 6. 2020 09:01

Njn, policajti buzerujou tesne u cedule nebo na prehlednem useku v obci za 60 ale tohle nehlidaji. Pritom postihy za nedovolene predjizdeni jsou znacne uz ted ale to zas chytnou spis nekoho kdo na plny predjizdi traktor jedouci 20...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 4. 6. 2020 09:04

m.a.x.i.m.u.s píše:Třeba to není pravda, ale tady píšou, že se auta snažila vyhnout a na silnici kličkovaly, no a nakonec se do sebe trefily...
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krim ... cky-4.html

Když vidim ty videa, klasická bezmyšlenková prasácká jízda. Letět 130 přes vesnici, natáčet se u toho a ještě přidat popisek dneska nás asi chytí, to je jasnej důkaz IQ tykve.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 4. 6. 2020 09:14

brasci píše:Blbost, Bond to mal v ruke. To, ze je stale medzi zivymi je toho dokazom.

to je důkazem leda toho, že štěstí sedne i na vola ... nějakou fotku z potoka si rozhodně vybavuju a nepamatuju, že by to nebyla bondova chyba
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 4. 6. 2020 09:15

m.a.x.i.m.u.s píše:Třeba to není pravda, ale tady píšou, že se auta snažila vyhnout a na silnici kličkovaly, no a nakonec se do sebe trefily...
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krim ... cky-4.html

Tak blesk, toje takovej věrohodnej plátek, vůbec jim nejde o čtenost.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků